Agnieszka Kiljańska

Marek Aleksander - Przestrzeń Światła z Serca Poleca

CHANNELERKA MIŁOŚCI I ŚWIATŁA, INTUICYJNA PRZEWODNICZKA PRAWDY, ŚWIETLISTA SZAMANKA

Agnieszka Kiljańska

Agnieszka jest osobą, która czerpie inspirację z natury i od ludzi. Potrafi wykorzystać emocje i zawartą w nich energię, aby nawigować odsłanianie kolejnych warstw Świadomości. Kiedy rozmawialiśmy o jej intencjach na życie i w pracy z innymi, powiedziała:

Pragnę doświadczać prawdy i być jej świadectwem.

Od dziecka czułam wyjątkowe połączenie z natura i potrzebę ruchu. Taniec był i jest moją radością, tak jak przebywanie wśród przyjaciół i rodziny. Jestem mamą dwóch dziewczynek, które pomagają mi się gruntować 😉

Z wykształcenia jestem dziennikarką, przedszkolanką i artystką (Digital Media Arts), a większość dorosłego życia spędziłam w Wielkiej Brytanii.

Fascynuje mnie totalna biologia jaki i joga kundalini. Tworzę codzienne rytuały by bardziej celebrować życie.

Jasnowidzę, jasnosłyszę i jasnoczuję. Pragnę pomagać innym w budzeniu się do swojej Prawdy. Widzę elementy aury które proszą o uwagę.

Zanurzam w miłości i stwarzam bezpieczną przestrzeń rozmówcy.

Energie jakie przynoszę to akceptacja, harmonia ale i radość i wdzięczność. Mam dar oczyszczania i przynoszenia dobra.

Spotkaj się z Agnieszką

Agnieszka pracuje energetycznie przez Miłość i Światło. Spotkania z Nią pomogą Ci uwolnić się od blokad energetycznych, rozświetlić Twoją cielesność lub przyniosą Najwyższe Dobro w chwilach, kiedy możesz potrzebować wsparcia.

Mapa Życia
ok. 90min. | 307zł

Przeprowadzę Cię do momentu powstania blokady energetycznej. Rozłożymy Mapę Życia abyś spojrzał(-a) na moment, który miał duży wpływ na to gdzie teraz jesteś i z czym się mierzysz.
To spotkanie zawiera elementy regresji i channelingu.

Praca 1:1, online w bezpiecznej, specjalnie dedykowanej przestrzeni.

Dla Kogo: Jeśli czujesz, że utknąłeś/-łaś a blokady zabierają Twoją energię, bądź nie rozumiesz schematów, które prowadzą Cię przez życie.

Uziemianie Boskości
do 120min. | 307zł

Bo ciało też by chciało.
Im wyżej się wznosisz tym bliższego kontaktu z ciałem potrzebujesz. Twoja fizyczność uziemi Twoje przepływy. Pozwól zabrać się w podróż z elementami tańca szamańskiego, gdzie zaprosisz do zabawy swoją fizyczność.
Być może obudzisz swoją kolejną pasję bądź wyskaczesz stara blokadę.

Spotkanie 1:1, online.

Dla kogo: Jeśli chcesz wesprzeć swoją intuicję, obudzić kreatywność, zaprosić radość do swojego życia lub po prostu rozładować napięcia w ciele.

Plaster Miłości
111zł

Kiedy czujesz zagubienie, nagły lęk, utratę kierunku w życiu. Kiedy martwisz się o bliską osobę.
Ja z bezpiecznej przestrzeni dokonam analizy energetycznej, analizy czakr. Poproszę o wsparcie Anielskie i wesprę w danym procesie. Jeśli to możliwe i zgodne z Twoją ścieżką, odłaczę podczepy energetyczne.

Sesja wymaga zgody od osoby dla której wysyłam miłość. Nie wymaga spotkania na żywo.

Po sesji otrzymasz nagranie z analiza i wskazówkami.

Na mojej stronie jedynie udostępniam możliwość skontaktowania się i umówienia z innymi Przewodnikami, Uzdrowicielami i terapeutami. Umawiając spotkanie z MIĄ Maahrą, akceptujesz jej regulamin i politykę prywatności.

Umów spotkanie z Agnieszką

Skorzystaj z kalendarza sesji i wygodnie zarezerwuj termin spotkania. Po prawidłowej rezerwacji otrzymasz wszystkie niezbędne szczegóły sesji.

agnieszka-kiljanska-praca-energetyczna

TU NIEBAWEM ZNAJDZIESZ KALENDARZ SPOTKAŃ

Na mojej stronie jedynie udostępniam możliwość skontaktowania się i umówienia z innymi Przewodnikami, Uzdrowicielami i terapeutami. Umawiając spotkanie z Wojtkiem Gwardysem, akceptujesz jego Regulamin i politykę prywatności. Powyższy kalendarz to tzw. „iframe” i jest osobną stroną internetową z własną polityką i regulaminem.

Agnieszka jest niezwykle ciepłą, pełną Miłości Istotą i zaryzykuję nawet nazwanie jej Świetlistą Szamanką. Miałem przyjemność towarzyszyć Agnieszce w jej rozwoju channelingowym i mogę ręczyć za czystość jej intencji, energii oraz metod pracy. Ma piękny kontakt z Duszą, Wyższym Ja i Przewodnictwem.

Sam korzystałem z darów Agnieszki i energie, które mnie otulały w trakcie sesji były poruszająco wspierające i trafiały dokładnie w punkt.
Bardzo się cieszę, że tak piękna Dusza zgodziła się dołączyć do tej części Przestrzeni Światła.

– Marek Aleksander

Przewiń na górę