fbpx

Cennik

ceny

Sesja
channelingu

przestrzen-swiatla-marek-aleksander-channeling-energie-rozwoj-duchowy-przewodnicy-stardeesa

£71 / 60-90min.

Indywidualne sesje channelingu odbywają się w bezpośrednim połączeniu z Istotami Światła i Archaniołami. Dzięki pośredniczeniu w pracy z ich energiami, mogę zaproponować Ci wspaniały rozwój duchowy, pomóc w zmianach w Twoim życiu, skontaktować Cię z Twoimi Przewodnikami, zaprowadzić do Kronik Akaszy lub zająć się zdejmowaniem blokad energetycznych i odłączaniem "implantów" obcych energii, które mogą Cię aktualnie ograniczać.
Serdecznie zapraszam!

Sesja
RUNICZNA

£44 / 45min.

Podczas sesji indywidualnej możemy pracować nad dowolnym tematem i wszystkimi metodami, którymi dysponuję, oprócz channelingu.
Możesz z góry założyć w jaki sposób chcesz uzyskać wsparcie lub skorzystać z intuicji. Jeśli nie wiesz co jest dla Ciebie najlepsze, zdaj się na moją intuicję. Razem znajdziemy rozwiązania dla Ciebie.

Runy, medytacje, wizualizacje, Soul Body Fusion® - wszystkie sposoby dozwolone! Zapraszam serdecznie! 🙂

Soul Body Fusion®

£35 / spotkanie

Soul Body Fusion® jest metodą, którą wykorzystuję podczas wielu sesji indywidualnych. Najchętniej używam jej jako rozpoczęcie spotkania lub podsumowanie go.
Serdecznie zachęcam, aby korzystać z SBF jako elementu Sesji Indywidualnej, opisanej obok.
Jeśli natomiast czujesz, że chcesz umówić się ze mną jedynie na SBF, udostępniam taką możliwość za "symboliczną" opłatą.
Spotkanie z samym Soul Body Fusion® trwa około 25-30 minut.

Przewiń do góry