Channeling w Pełni Księżyca z Zaćmieniem (19.11) – nagranie

WITAJ PIĘKNA DUSZO!

Poniżej znajdziesz nagranie channelingu z okazji pięknej Pełni Księżyca z Zaćmieniem w dniu 19.11.

Życzę Ci cudownych odkryć, procesów i realizacji.
Niech Świadomość i Światło wzrastają! 🥰

Jak czujesz tę Podróż Energetyczną?

Jeśli chcesz opisać swoje wrażenia, wyrazić opinię lub podzielić się swoimi procesami i rozwojem, możesz skorzystać z poniższego formularza. 

Twoje dane nie zostaną wykorzystane do kontaktu marketingowego. Twoja opinia może zostać opublikowana na stronie razem z podanym imieniem. 🙂

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przetworzenia wysłanego zapytania oraz na kontakt zwrotny w zakresie wysłanego zapytania. Zapoznałam/łem się z Polityką Prywatności i wiem, że zgoda ta jest dobrowolna.

SOUL BODY FUSION

Doskonałym dopełnieniem wszystkich procesów będzie grupowe spotkanie z Soul Body Fusion, które pomoże Ci ugruntować wszystkie energie i zintegrować transformacje.

Spotykamy się na platformie Zoom – on-line. 🙂

ZNIŻKA NA SESJĘ CHANNELINGU

Jeśli potrzebujesz wsparcia, ukierunkowania lub głębokiego uzdrowienia, zapraszam Cię z Miłością na sesję channelingu.
Aby uhonorować Twoją chęć rozwoju, przygotowałem dla Ciebie zniżkę 10% na nasze spotkanie. Wystarczy wpisać poniższy kupon przy opłacie za sesję.

 

KUPON -10%: JESTEM-SWIATLEM

Sesję możesz umówić klikając tutaj.

DZIĘKUJĘ ZA TWOJĄ DROGĘ!

Z całego serca dziękuję Ci i cieszę się, że tworzysz społeczność osób świadomych energetycznie na Świecie. Dzięki Tobie, Nowa Rzeczywistość wzrasta w naszych sercach i pojawia się w naszych życiach. Pamiętaj, że jesteś ważną częścią tego Wszechświata i nie jesteś sam(-a)!
Z Miłością,
Marek Aleksander
Przewiń na górę