Celebracja 22-11-2022 – „Rozpuszczenie w Miłości”

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Celebracja 22-11-2022 – „Rozpuszczenie w Miłości”

22 listopada 2022 @ 20:00 - 22:00 CET

88zł
22-11-channeling-marek-aleksander-przestrzen-swiatla

W tak obfitym energetycznie czasie, jak ten, w którym jesteśmy – w mnogości wydarzeń energetycznych, astrologicznych i czysto ziemskich, pędząc w stronę Przesilenia 21/12, przyda nam się mała przerwa i wzmocnienie, prawda? 😉

Zwołuję więc spotkanie channelingowe w jednym z moich ulubionych dni w roku – 22.11. W trakcie tego wydarzenia zaprosimy Najwyższe Potencjały Miłości, w intencji wzmocnienia, harmonizacji i nakarmienia nas dokładnie tym, czego potrzebujemy. Otworzymy się też na wszelkie błogosławieństwa i obfitość.

Oczywiście energia będzie jak zawsze intensywna, ale z założenia nie będziemy tu prowadzić wielkich transformacji. Radośnie napełnimy się Światłem i spędzimy trochę czasu w wysokich częstotliwościach. 🙂

 

Zapraszam z Serca!

Informacje organizacyjne:

  • spotykamy się on-line, przez komunikator Zoom, o godz. 20:00
  • spotkanie potrwa ok. 2h
  • koszt udziału w wydarzeniu to 88 zł
  • procesy energetyczne będą nagrywane, a nagrania udostępnione uczestnikom najszybciej jak to możliwe (jeśli serwery pozwolą, nawet do godziny po zakończeniu procesu 😉 )
  • nie musisz być na żywo, aby otrzymać pełną Moc tego wydarzenia. Nagrania procesów zawierają dokładnie taką samą siłę, jak proces na żywo.

To wydarzenie wchodzi w skład zbioru wydarzeń channelingowych „Ścieżka Światła”. Możesz zamówić je razem z dostępem do innych spotkań i ich nagrań, żeby zaoszczędzić około 20% ceny (kliknij tutaj). W skład Ścieżki Światła wchodzą:

Z Miłością,
Marek Aleksander

Celebracja 22-11-2022 – „Rozpuszczenie w Miłości”

Details

Date:
22 listopada 2022
Time:
20:00 - 22:00 CET
Cost:
88zł
Event Category:
Event Tags:
,
Website:
https://przestrzen-swiatla.pl/produkt/celebracja-22-11/

Venue

Komunikator Zoom

Organizer

Marek Aleksander
View Organizer Website
Przewiń na górę