13.01.2023 Noworoczna Aktualizacja Systemu ✨

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

13.01.2023 Noworoczna Aktualizacja Systemu ✨

13 stycznia 2023 @ 19:30 - 22:00 CET

aktualizacja-systemu-energetycznego-emocje-przekonania-swiatlo-channeling-marek-aleksander

Nowy Rok – Zaktualizowani My! ?✨
Mini warsztat pracy energetycznej.

Na ostatnim channelingu noworocznym usłyszeliśmy od Przewodników, że „Nowy Rok – Nowi My”… jest raczej średnio świetlistym hasłem. ? Idea ta zakłada, że nagle z przejściem roku kalendarzowego poniekąd porzucamy to, co było do tej pory, uznając za gorsze, niż wizja nas z przyszłości. Stanowczo wolę w zamian za to, wraz z końcem „Starego”, wchodząc w „Nowe”, ukochać wszystko, czym JesteśMy i podziękować, otwierając się na kolejne doświadczenia.  ?
Jeśli chcesz przejść przez taki właśnie proces, dodatkowo wpuszczając Światło i Intencje w przyszłość, zapraszam Cię do nagrania z channelingu 31.12.2022 – Ceremonia Światła i Intencji (klik).

Tym razem natomiast zwołuję mini warsztat – spotkanie channelingowe z Noworoczną Aktualizacją Systemu!
Już tłumaczę co i jak.

W naszym życiu ciągle podlegamy zmianom i transformacjom. Cały czas poszerzamy swoją pulę doświadczeń, wzrastamy, rozwijamy się. Niektórzy wręcz w ekstremalnym tempie, płynąc na fali Światła i Przebudzeń. ? Nie zawsze jednak nasze wspaniałe głowy nadążają za tymi zmianami! Może się więc zdarzyć, że już dawno odpuściliśmy niewspierające nas przekonania, uwolniliśmy stare emocje, czy zmieniliśmy myślenie o sobie i świecie… ale nadal z automatu wracamy do tego wszystkiego. Powodów może być wiele, na przykład brak wiary w zmianę, albo niewystarczająca uważność na siebie.

Sam nie raz przyłapałem się na tym, że nie zauważyłem zmian w sobie, dopóki się nie zatrzymałem i nie spojrzałem z szerszej perspektywy na moje myśli, emocje i przekonania. I uwierz mi… zaskakująco dużo potrafiłem przegapić! ?

Zwłaszcza osoby, o których wspomniałem wyżej – świadomie rozwijające się i transmutujące niewspierające cząstki siebie – powinny co jakiś czas zatrzymać się, zintegrować i sprawdzić swoje „nowe systemy operacyjne”.

I właśnie w tym temacie będzie nasz spotkanie – aby zatrzymać się na chwilę i zrobić aktualizację samych siebie. Zobaczyć i przyjąć zmiany, które czasem wymagały wiele pracy, a czasem przyszły szybko i niespodziewanie. Spojrzeć na to, kim aktualnie jesteśmy, czym się kierujemy, jak myślimy i dokąd dążymy. Docenić to wszystko i świadomie przyjąć zmiany, jako nowe części naszego wewnętrznego oprogramowania. ?

Na spotkaniu wykorzystamy techniki pisania automatycznego, triggery kwantowe oraz energetyczną podróż channelingową z intuicyjnym skanem. Wszystko to w zaopiekowanej przestrzeni i z ogromnym wsparciem Miłości Wszechświata.

To spotkanie czuję jako odpowiednie dla każdego, bez względu na umiejętności. Zwłaszcza owocne może być dla osób na ścieżce rozwoju i poszukiwania siebie. ?

Techniki, które wykorzystamy i proces energetyczny będą nagrane, możesz więc wracać do nich dowolną ilość razy w ciągu życia i „aktualizować system” kiedy tylko potrzebujesz. Wspaniale jest sprawdzić siebie i docenić zmiany, na przykład co roku lub co kilka miesięcy. Otrzymujesz więc narzędzie do pracy ze sobą na lata! 🙂

Zapraszam z Serca!

Informacje organizacyjne:

  • spotykamy się 13.01 (wspaniały piątek trzynastego!) on-line, przez komunikator Zoom
  • startujemy o godz. 19:30
  • spotkanie potrwa ok. 2,5h (z krótkimi przerwami w trakcie)
  • koszt udziału to zapłać ile czujesz (kliknij tutaj)
  • warsztat będzie nagrywany dźwiękowo (mp3), a nagranie może zostać wykorzystane komercyjnie w przyszłości (w nagraniu nie będą obecne żadne dane ani wizerunek uczestników).
  • Nagranie zostanie wysyłane do uczestników po wydarzeniu.

Z Miłością,
Marek Aleksander

13.01.2023 Noworoczna Aktualizacja Systemu ✨

Details

Date:
13 stycznia 2023
Time:
19:30 - 22:00 CET
Event Category:
Event Tags:
,
Website:
https://przestrzen-swiatla.pl/produkt/noworoczna-aktualizacja/

Venue

Komunikator Zoom

Organizer

Marek Aleksander
View Organizer Website
Przewiń na górę