28.08.2023 SPOTKAJMY SIĘ Z NIENASYCENIEM

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

28.08.2023 SPOTKAJMY SIĘ Z NIENASYCENIEM

28 sierpnia 2023 @ 19:30 - 21:00 CEST

44zł
marek-aleksander-warsztat-energetyczny-nienasycenie

Czas rozpuścić ogromny bloker szczęścia i spokoju – Nienasycenie!
Mini warsztat pracy energetycznej.

Temat tego spotkania pojawił się we mnie w stanie głębokiego flow, kiedy we Wszystkości i głębokim połączeniu, wsłuchiwałem się w Siebie i swoją pracę energetyczną.
Poczułem, jak ogromnie ważne jest spotkać się oko w oko ze swoim… nienasyceniem! 🙂

W naszej dynamicznej rzeczywistości, otoczonej wszechobecnym konsumpcjonizmem i nieustającą rywalizacją o osiągnięcia materialne, Nienasycenie stało się znaczącym elementem życia. Jest wciąż podsycane i często gloryfikowane. Cóż… taki mamy system – bez kolektywnego nienasycenia… upadłby! Jesteśmy wręcz zaszczepiani nienasyceniem wszelkiego typu.
I są to piękne lekcje, które przed sobą postawiliśmy.
Nieustanne dążenie do posiadania coraz więcej, coraz lepszego i coraz droższego, często utrzymuje nas w wirze niekończącej się pogoni za gratyfikacją zewnętrzną.
Właśnie to nienasycenie jest często źródłem odczuwanego braku satysfakcji i oddala Nas od prawdziwego szczęścia oraz spełnienia duchowego.
Zamiast czerpać radość z tego, co mamy, spędzamy czas myśląc o tym, czego jeszcze nam brakuje. W miarę jak zdobywamy więcej, nasze oczekiwania rosną jeszcze bardziej, prowadząc do niekończącego się cyklu dążenia i niezadowolenia. To bezustanne pragnienie nowości i doskonałości prowadzi nas z dala od spokoju umysłu i wewnętrznej harmonii.

Paradoksalnie, nienasycenie dotyczy nie tylko posiadania materialnego. Często te same mechanizmy braku uwidaczniają się w podejściu do ciała, rozwoju świadomości (np. „więcej, bardziej, ciągle za mało doskonale!”, relacjach (np. „bez drugiej połówki jestem niepełn_) i duchowości (np. „za mało widzę, za mało czuję, za wolno się rozwijam, za mało wiem”).

I nie zrozum mnie źle – marzenie o rzeczach materialnych, pięknym rozwoju i czymkolwiek innym jest super! Dodaje koloru życiu i tworzy wspaniałe doświadczenia. W przypadku tego mini warsztatu spoglądam natomiast w kierunku wszystkich nienasyceń, które zabierają nam Obecność, Spokój, Wdzięczność, Wolność i Szczęście.
Bo niezależnie ile posiadasz, czy o czym marzysz, możesz doświadczać przeróżnego Nienasycenia!
Spotkamy się z tym, co odrywa Nas od Siebie. Przenosi świadomość w planowanie przyszłości i manifestowanie z roztrzęsionego, rozgorączkowanego i zestresowanego „CHCĘ!”, „MUSZĘ!”.

I jak z tego wyjść?
Jak zawsze odpowiedź jest prosta – poprzez odwrócenie uwagi od zewnętrznych wpływów i skupienie się na swoim wnętrzu. Wiem, że to brzmi sztampowo i może wydawać się trudne. Jednak z praktyką i uważnością okazuje się być stosunkowo proste!

Pozwól więc, że zaproszę Cię na mini-warsztat, podczas którego wykonamy proste ćwiczenia, aby spojrzeć w nasze Nienasycenia i nakarmić je. Pokażę Ci moje ulubione metody uziemiania Świadomości w Tu i Teraz, oczyszczania energii, wchodzenia we flow i łączenia z Zaufaniem do Wszechświata. 🙂

Czy po tym spotkaniu poczujesz Spokój, Wolność i Obecność?
Niektóre osoby tak! I to na stałe!
Zwykle jest to jednak proces i trzeba wyćwiczyć świadomość, zanim całkowicie oderwiesz się od poczucia nienasycenia.
W trakcie warsztatu możesz poczuć ogromną ulgę i uwolnienie, które często pozostaje z jeszcze długo po spotkaniu. A przez dalszą praktykę uważności i wdzięczności zakorzenisz poczucie nasycenia w swoim życiu. Pomogą Ci w tym nagrania wszystkich ćwiczeń z wydarzenia, które dostaniesz po spotkaniu, aby móc praktykować samodzielnie. 🙂

W świecie pełnym pokus i bodźców zewnętrznych, znalezienie równowagi między dążeniem do osiągnięć a troską o duchowy spokój jest wyzwaniem. Jednak to właśnie ta równowaga może przynieść nam prawdziwe spełnienie, a oddalenie się od nienasycenia może otworzyć drzwi do głębokiej harmonii z samym sobą i światem.

 

Zapraszam z Serca!

Informacje organizacyjne:

  • spotykamy się 28.08 – na Zoomie
  • startujemy o godz. 19:30
  • spotkanie potrwa ok. 1,5h (z 5-10 min przerwą w trakcie)
  • koszt udziału to 44zł – czuję ogromną siłę i wartość tego wydarzenia, dlatego chcę, aby było ono dostępne w przystępnej cenie 🙂
  • warsztat będzie nagrywany dźwiękowo (mp3), a nagranie udostępnię uczestnikom po spotkaniu (w nagraniu nie będą obecne żadne dane ani wizerunek uczestników).

Z Miłością,
Marek Aleksander

28.08.2023 SPOTKAJMY SIĘ Z NIENASYCENIEM

Details

Date:
28 sierpnia 2023
Time:
19:30 - 21:00 CEST
Cost:
44zł
Event Category:
Event Tags:
,
Website:
https://przestrzen-swiatla.pl/produkt/spotkanie-z-nienasyceniem/

Venue

Komunikator Zoom

Organizer

Marek Aleksander
View Organizer Website
Przewiń na górę