27.03.2023 · WIOSENNE WEZWANIE BOSKOŚCI · ON-LINE

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

27.03.2023 · WIOSENNE WEZWANIE BOSKOŚCI · ON-LINE

27 marca 2023 @ 19:30 - 21:00 CEST

77,77zł
SSD-Healing-Connection-Marek-Aleksander-Channeling

Zapraszam Cię do udziału w wysokoenergetycznym spotkaniu z metodą SSD Healing Connection. Jest to potężna technika pracy energetycznej, która pojawiła się całkiem niedawno w Channelingu Uniwersalnej Jedności, aby wspomagać i przyspieszać rozwój świadomości, a osoby gotowe na to, przenosić w czasowy lub trwały stan Oświecenia.

Widzę wspaniały sens w tym wydarzeniu dokładnie tydzień po pierwszowiosennym uziemianiu energii z Elohim Grounding. 🙂 Bo kiedy jesteśmy Uziemieni, możemy pełniej sięgać ku Boskim potencjałom Jedności. (nie musisz jednak być na E.G. 20.03, żeby wziąć udział w tym spotkaniu)

 

Czym jest SSD Healing Connection?

SSD jest skrótem od trzech słów – Soul Spirit Divinity, a po Polsku Dusza Duch Boskość.
Healing Connection – Uzdrawiające Połączenie.

I w skrócie o to właśnie chodzi! 🙂 Metodą SSD uzdrawiamy połączenie z naszą Boskością, przez Ducha (Wyższe Ja) oraz naszą Duszę.

Co zabawne, SSD to także rodzaj dysku, więc w nazwie tej metody czuję mrugnięcie oka od Przewodnictwa. Bo ta metoda jest dokładnie jak bezpośrednie podłączenie się do dysku z danymi naszej Boskości, Jedności i Bezwarunkowej Miłości.

Niebawem napiszę więcej o tym pięknym prezencie, który dostaliśmy od Wszystkości, bo zostanie on w Przestrzeni Światła na dłuższy czas, podobnie jak Elohim Grounding.

 

Co wydarza się w procesie?

Sesja SSD Healing Connection składa się z kilku etapów, w trakcie których pracuje dla Ciebie Twoje własne Światło, Dusza i Wyższe Ja.

Na początku następuje oczyszczenie energii, żeby „zrobić miejsce” dla Światła. Później otrzymujemy wspaniałą energię naszej Boskości, a na koniec integrujemy ją i uziemiamy.

W trakcie takiego połączenia otwierają się „zakurzone połączenia” i Bramy do Jedności, którą Jesteś-My. Następuje Uzdrowienie połączenia, a przez to poszerzenie świadomości Boskości w Tobie.

Ostatecznym efektem tego procesu może być stan Oświecenia, który jak to z Oświeceniami bywa, może pozostać z Tobą na dobre lub być krótkotrwałą częścią procesu rozwoju. 🙂

 

Czy trzeba się jakoś przygotować?

Nie, ten proces możesz zrobić zawsze, niezależnie od Twoich umiejętności, poziomu świadomości, czy aktualnego stanu. Proszę tylko, nie prowadź samochodu, ani nie obsługuj maszyn w trakcie – energia jest bardzo intensywna.

No właśnie – warto wiedzieć, że proces może być bardzo intensywnie odczuwalny. W dotychczasowych spotkaniach z SSD Healing Connection, spektrum odczuć było bardzo duże. Niektóre osoby odczuwają niesamowite uwolnienie i połączenie z Jednością i Bezwarunkową Miłością. Są osoby, które czują, jak otwierają się Bramy do kolejnych poziomów Świadomości lub przemierzają w trakcie spotkania wiele wymiarów. Bywa, że w ciele pojawiają się bóle (zwłaszcza w pierwszej części procesu), kiedy uwalniane są blokady i traumy, a zdarza się też, że ktoś przez całe spotkanie się śmieje.

Oczywiście Twoje doświadczenie będzie unikalne i warto zaufać, że Twój Duch/Wyższe Ja wie co robi. Nawet, jeśli będzie to intensywne doznanie. 🙂

 

Kiedy się widzimy?

27.03.2023 godz. 19:30
Wydarzenie potrwa ok. 1,5 h.

Gdzie się widzimy?
On-line, na komunikatorze Zoom.

Ile to kosztuje?
77,77 zł

 

 

Zapraszam z Miłością,
Marek Aleksander

 

27.03.2023 · WIOSENNE WEZWANIE BOSKOŚCI · ON-LINE

Szczegóły

Data:
27 marca 2023
Godzina:
19:30 - 21:00 CEST
Koszt:
77,77zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://przestrzen-swiatla.pl/produkt/ssd-healing-connection-marek-aleksander/

Miejsce wydarzenia

Komunikator Zoom

Organizator

Marek Aleksander
Zobacz witrynę: Organizator
Przewiń na górę