Witaj w Przestrzeni Kręgu

Przestrzeń tego Kręgu została zainicjowana w marcu 2021. Od tamtego czasu zwołuję go regularnie na spotkania, żeby razem wśród osób rozwijających się duchowo, zapraszać do naszych żyć wysokie wibracje, uzdrowienia i energię Miłości.

 

Dlaczego taka forma spotkań jest dla mnie istotna?

Od początku istnienia Przestrzeni Światła, największe skupienie poświęcam organizacji Kręgów, warsztatów, wspólnych wydarzeń i spotkań.

Praca w Kręgu, to zawsze tworzenie pięknej społeczności.
To spotkanie z osobami, które często lepiej, niż nasze codzienne otoczenie potrafią zrozumieć naszą ścieżkę duchową i wesprzeć w podążaniu nią.
To tworzenie plemienia wspierających się osób.
Nie muszę o tym przekonywać chyba nikogo, kto brał udział w moich warsztatach z channelingiem – wszyscy, zawsze to czujemy. 🙂

Na poziomie energetycznym natomiast, Krąg jest także wzajemnym uzupełnianiem swoich potencjałów wśród uczestników, co zawsze pozwala dotrzeć dalej, głębiej i piękniej do sedna procesu.

Czuję bardzo głęboko, że to jest droga naszego rozwoju i potwierdzają to także przekazy channelingowe moich Przewodników.

Czas tworzyć pełne wsparcia grupy, plemiona, rodziny, społeczności i dzielić się naszym Światłem!

Zapraszam Cię z serca do udziału w tej pięknej Przestrzeni i społeczności,
Marek Aleksander

Co wydarza się w Kręgu?

Przede wszystkim spotykamy się w otwartej i pozytywnej grupie osób (on-line) i bierzemy udział w channelingach, aktywacjach, procesach energetycznych… ale też zwyczajnie rozmawiamy. 😉

WSPÓLNE PROCESY ENERGETYCZNE / CHANNELINGI​
2 x W MIESIĄCU

W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godzinie 20:00 oraz w każdą ostatnią środę miesiąca o godzinie 20:00, spotykamy on-line się na komunikatorze Zoom.

Podczas spotkania bierzemy udział w procesie energetycznym, channelowanym dla Kręgu.

Spotkanie trwa 2-2,5h.

ROZMOWY W KRĘGU
1 x W MIESIĄCU

W każdy drugi poniedziałek miesiąca o godzinie 20:00 spotykamy się na rozmowy w Kręgu on-line.

Są to spotkania na rozmowę i wszystko, co z niej wyniknie. Pozwalają nam się lepiej poznać, wymieniać spostrzeżeniami, wsparciem i poczuć, że nie jesteśmy sami na naszej Nowej Ziemi.

Spotkanie trwa… tak długo, jak chcemy!
Bywały i takie, które kończyliśmy po północy. 😉

KOMUNIKATOR KRĘGU

Będąc w Kręgu, otrzymujesz też dostęp do naszego komunikatora w aplikacji Discord. Korzystamy z niego, aby być na bieżąco z newsami, wymieniać się ciekawostkami, zamieszczać śmieszne zdjęcia, czy dawać sobie wsparcie. 🙂

NAGRANIA PROCESÓW ENERGETYCZNYCH

Channelingi i procesy energetyczne w Kręgu są zawsze nagrywane w formie audio.

Dołączając do Kręgu, otrzymujesz dostęp do wcześniejszych i aktualnych nagrań w formie odtwarzaczy SoundCloud, zamieszczonych na stronie. (pobieranie plików nie jest możliwe)

W nagraniach słychać jedynie mój głos. Głosy i wizerunki innych osób w Kręgu nie są nagrywane.

WSPARCIE DLA WORLD FOOD PROGRAMME

Dodatkowo 15% zysku z Kręgu w każdym miesiącu przekazuję na nakarmienie potrzebujących przez World Food Programme, korzystając z programu ShareTheMeal. Wybrałem tę organizację i ten program, ponieważ statystycznie największy procent z przekazanych kwot trafia bezpośrednio do osób w potrzebie.

Niech energia, Światło i Miłość idą w Świat i pomnażają się.

JAK DOŁĄCZYĆ?

Aby dołączyć do Kręgu, zarejestruj swoje konto, a następnie wybierz formę subskrypcji miesięcznej – jednorazową lub odnawialną.

Koszt subskrypcji to 111zł, bez żadnych dodatkowych kosztów

Subskrypcja odnawia się w każdy 1 dzień miesiąca. Zawsze możesz z niej zrezygnować z natychmiastowym skutkiem – bez okresu wypowiedzenia. 🙂

111

6h+

SPOTKAŃ

BYCIE 😉

A następnie dodaj subskrypcję. 🙂

Przewiń na górę