Matrix Bending Extravaganza – warsztaty on-line

MATRIX BENDING EXTRAVAGANZA – warsztat on-line

Czyli warsztat wykorzystania energii i intEncji do zmiany materii
A w praktyce – WYGINANIE SZTUĆCÓW!

JEST TO WARSZTAT TYLKO DLA OSÓB ZAPROSZONYCH. JESLI WIDZISZ TĘ STRONĘ I CHCESZ WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ, NAJPIERW DO MNIE NAPISZ. 😉

Spotkanie
Matrix Bending Extravaganza to warsztat, podczas którego poznasz różne techniki wpływania na otaczający nas Matrix. Począwszy od technik wykorzystujących klasyczne przekazywanie energii, poprzez techniki kwantowe, na technikach opartych o czystą miłość kończąc. 🙂

 
Jeśli więc czujesz, że to już czas pokazać swojej głowie, że świat nie jest dokładnie taki, jakim go widzimy i możesz zmieniać go zgodnie ze swoim najwyższym dobrem, to doskonała ku temu okazja!

Zapraszam Cię z serca,
Marek Aleksander

Każde z nas ma w sobie potężną moc tworzenia rzeczywistości. Posiadamy w sobie nieskończone potencjały uzdrowień, transformacji i spełnienia w życiu. Ten warsztat ma na celu pokazanie naszym umysłom, że tak właśnie jest!

Nie będę w tym miejscu opisywał struktury Wszechświata, opowiadał o ukrytych znaczeniach i zachęcał do udziału poprzez coraz to większe historie. Jest o tym już wystarczająco dużo książek. Bo wszystko to, co znamy, jest właśnie jedną z historii, które tworzymy.
Chciałbym natomiast powiedzieć Ci, że możesz tę historię zmieniać lub zupełnie się od niej uwolnić i wybrać co innego. Czas wdrożyć to w życie!

 

Dlaczego taki warsztat?
Nauka konkretnego wpływu na otaczający nas świat była najpierw sposobem dla mnie samego na uwierzenie w to, co widzę/robię/czuję.

Na mojej drodze, wcielając coraz to wspanialsze energie, doszedłem do miejsca, w którym moja głowa zaczęła się buntować. Bo przecież głowy potrzebują zawsze dowodów.

Zwykle poświęcałem wiele energii na transformacje mojej świadomości, starych schematów i przekonań. Tym razem jednak postanowiłem ukoić mój umysł z innej perspektywy. Zamiast szukać w sobie sposobów na ukojenie umysłu, stworzyłem dla niego wystarczający „materiał dowodowy” w fizycznej postaci. 😉

A teraz chce podzielić się tym z Tobą!
Jeśli masz ochotę zobaczyć efekty praktyczne warsztatu, na końcu strony znajdziesz zdjęcia od uczestników warsztatu.

Po co mam w ogóle wyginać sztućce?
Sam w sobie koncept wyginania sztućców jest smieszny, prawda?
Jakby był tylko sztuczką magika i zabawą.
Bo jest zabawą!
Ale…

… co powiesz na inną perspektywę?

Na naszym spotkaniu wyginanie sztućców nie jest po to, żeby nauczyć się śmiesznej sztuczki na imprezy ze znajomymi (choć to dobry powód, jak każdy inny).

To doskonałe ćwiczenie dla głowy, żeby pokazać swojemu świadomemu umysłowi, że wszystko dookoła jest stworzone przez nas – dla nas.

Wyginanie sztućców dla samego wyginania jest uroczą koncepcją. Ale ekstrapolowane na uzdrawianie, kreowanie rzeczywistości, świadomą zmianę ścieżki życia i linii czasowych – otwiera na zauważenie boskiego pierwiastka w każdym z nas.
Jest to też niesamowita lekcja pokory i odpowiedzialności za własne życie oraz intencje.

Jak to wygląda w praktyce? Przejdź niżej i przeczytaj. 🙂

DLACZEGO TA EDYCJA JEST OSTATNIĄ?

Mój rozwój duchowy to bardzo intensywny proces. Poświęciłem mu całe swoje życie i udało mi się wcielić w materię wszystko, czego doświadczam. Ale aby dalej się rozwijać, czasem trzeba pożegnać się ze starymi, utartymi szlakami.

Techniki, których uczę na tym warsztacie są wspaniałe i niezwykle uniwersalne. Świetnie sprawdzają się w poszerzaniu świadomości oraz uczą odpowiedzialności za własne życie. Teraz jednak jestem powołany do nauczania o innych aspektach nas samych i naszej Boskości. Dlatego ten warsztat jest ostatnią edycją, którą poprowadzę