Matrix Bending Extravaganza – warsztaty on-line

MATRIX BENDING EXTRAVAGANZA – warsztat on-line

Czyli warsztat wykorzystania energii i intEncji do zmiany materii
A w praktyce – WYGINANIE SZTUĆCÓW!

JEST TO WARSZTAT TYLKO DLA OSÓB ZAPROSZONYCH. JESLI WIDZISZ TĘ STRONĘ I CHCESZ WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ, NAJPIERW DO MNIE NAPISZ. 😉

Spotkanie
Matrix Bending Extravaganza to warsztat, podczas którego poznasz różne techniki wpływania na otaczający nas Matrix. Począwszy od technik wykorzystujących klasyczne przekazywanie energii, poprzez techniki kwantowe, na technikach opartych o czystą miłość kończąc. 🙂

 
Jeśli więc czujesz, że to już czas pokazać swojej głowie, że świat nie jest dokładnie taki, jakim go widzimy i możesz zmieniać go zgodnie ze swoim najwyższym dobrem, to doskonała ku temu okazja!

Zapraszam Cię z serca,
Marek Aleksander

Każde z nas ma w sobie potężną moc tworzenia rzeczywistości. Posiadamy w sobie nieskończone potencjały uzdrowień, transformacji i spełnienia w życiu. Ten warsztat ma na celu pokazanie naszym umysłom, że tak właśnie jest!

Nie będę w tym miejscu opisywał struktury Wszechświata, opowiadał o ukrytych znaczeniach i zachęcał do udziału poprzez coraz to większe historie. Jest o tym już wystarczająco dużo książek. Bo wszystko to, co znamy, jest właśnie jedną z historii, które tworzymy.
Chciałbym natomiast powiedzieć Ci, że możesz tę historię zmieniać lub zupełnie się od niej uwolnić i wybrać co innego. Czas wdrożyć to w życie!

 

Dlaczego taki warsztat?
Nauka konkretnego wpływu na otaczający nas świat była najpierw sposobem dla mnie samego na uwierzenie w to, co widzę/robię/czuję.

Na mojej drodze, wcielając coraz to wspanialsze energie, doszedłem do miejsca, w którym moja głowa zaczęła się buntować. Bo przecież głowy potrzebują zawsze dowodów.

Zwykle poświęcałem wiele energii na transformacje mojej świadomości, starych schematów i przekonań. Tym razem jednak postanowiłem ukoić mój umysł z innej perspektywy. Zamiast szukać w sobie sposobów na ukojenie umysłu, stworzyłem dla niego wystarczający „materiał dowodowy” w fizycznej postaci. 😉

A teraz chce podzielić się tym z Tobą!
Jeśli masz ochotę zobaczyć efekty praktyczne warsztatu, na końcu strony znajdziesz zdjęcia od uczestników warsztatu.

Po co mam w ogóle wyginać sztućce?