MIA Maahra

Marek Aleksander - Przestrzeń Światła z Serca Poleca

PRZEWODNICZKA DUCHOWA, CHANNELERKA DUSZY I ISTOT ŚWIATŁA, AUTORKA METODY ŚWIATŁOCIENIA DUSZY

MIA Maahra

Mia to channelerka i przewodniczka w docieraniu do tego, co mamy poblokowane, ukryte bądź nie chcemy tego widzieć.

Słucha Duszy i Przewodników Duchowych oraz Przodków, aby w jak najlepszy sposób doprowadzić Cię do spotkania ze sobą. Podąża za Twoją energią, byś mógł przeżyć to co jeszcze nie zostało przeżyte i uwolnić to, co już czas uwolnić.

Spotkania z Mią Maahrą są uwalniające w Duszy i w Ciele, a Umysł zyskuje po nich nowe perspektywy. Jeśli czujesz się ciężko, niekomfortowo, masz nawracające, niewspierające  myśli, schematy, sny, bóle w ciele to czas zwrócić uwagę na wołający Cię komunikat: pracuj ze swoim cieniem!

Pracuj z MIĄ Maahrą

MIA Maahra to doświadczona Przewodniczka, która poprowadzi Cię do Światła. W swojej pracy wykorzystuje sprawdzone metody.

Światłocień Duszy
60-90min. | 333zł

Spotkanie w polu energii z Duszą i we wsparciu Przewodnictwa ze Światła i Miłości. Wspólnie dotrzecie do blokad, które masz w swoim polu.
Na pierwszym spotkaniu transformują się najczęściej te wyzwania, które są najbliżej osadzone i manifestują się w ciele.
W trakcie spotkania MIA używa niekiedy także kart intuicyjnych, by odpowiadać na pytania. Jej rolą w tym spotkaniu jest bycie drogowskazem do tego co woła o transformację.

Konsultacje w Polu Rodu
40-60min. | 333zł

Dzięki rozpoznaniu Twojej sytuacji na bazie wglądu w Twoje pole energii rodowej, wzywamy z niej osoby, z którymi powinieneś się spotkać aby rozładować nagromadzoną energię i dożyć swoje emocje.
Spotkanie może odbyć się w formie rozmowy, pracy energetycznej lub medytacyjnej, w zależności od Twoich potrzeb.

Kontakt ze Zwierzęciem Mocy
233zł

MIA połączy się z Twoją energią by zobaczyć kto jest Twoim Zwierzęciem Mocy na aktualnym etapie życia.
Otrzymasz obszerny opis energii tego Przewodnika, dowiesz się w czym Cię wspiera i dlaczego pojawia się w Twoim życiu. Dzięki temu otrzymasz cenne wskazówki o swojej sytuacji życiowej.
Otrzymasz też 3 pytania, które pojawią się w pracy intuicyjnej MII Maahry, a które zadasz Przewodnikowi w medytacji.
Materiały otrzymasz w formie opisu wraz z nagraniem medytacji kontaktu z Twoim Przewodnikiem.
To piękne, skuteczne i proste narzędzie pracy z Przewodnictwem.

Szybki Wgląd
77zł

Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia odnośnie konkretnego problemu lub wyzwania w swoim życiu, możesz zamówić Szybki Wgląd. MIA Maahra zajrzy intuicyjnie do Twojego pola i w rozmowie z Twoją Duszą i Wyższym Ja otrzyma odpowiedź na Twoje pytanie.
Do szybkiego wglądu MIA korzysta także z kart intuicyjnych.
Odpowiedź otrzymasz w formie opisu lub nagrania audio.

Na mojej stronie jedynie udostępniam możliwość skontaktowania się i umówienia z innymi Przewodnikami, Uzdrowicielami i terapeutami. Umawiając spotkanie z MIĄ Maahrą, akceptujesz jej regulamin i politykę prywatności.

Mam w sobie ogromną radość z powodu dołączenia MII Maahry do grona Przyjaciół Przestrzeni Światła. Jest to niezwykła Dusza i Przewodniczka, która wspierała mnie przy prawie wszystkich największych transformacjach. To także osoba, która pomagała mi w trakcie najtrudniejszego procesu w moim życiu – była obecna w procesie mojej śmierci, a następnie powrotu w roku 2021. Mogę więc z czystym Sercem stwierdzić, że zawdzięczam jej bardzo wiele i ufam jej bezgranicznie. Byłem też świadkiem powstawania ŚwiatłoCienia Duszy i poprowadziliśmy razem niejeden warsztat pracy energetycznej.
MIA zawsze sięga głęboko w temat nad którym pracuje i niezwykle skutecznie wprowadza Światło nawet w najgłębsze Cienie. Zachowuje przy tym swoje poczucie humory i lekkość przekazu.
Z Serca polecam pracę z tą Przewodniczką Światła.

– Marek Aleksander

Przewiń na górę