Natalia Wiśniewska

Marek Aleksander - Przestrzeń Światła z Serca Poleca

CHANNELERKA INTUICYJNA, DIVINE LIGHT CHANNELER, MASTER INTUITIVE GUIDE

Natalia Wiśniewska

Moim pragnieniem jest tworzenie bezpiecznej, pełnej Miłości przestrzeni gdzie każdy może doświadczać wszystkich aspektów siebie, spotykać się z emocjami i krok po kroku, warstwa po warstwie odkrywać siebie, swoja Moc i Siłę.

Pracuję z Najwyższymi i Najlepszymi Potencjałami Boskimi i Ziemskimi oraz z intencją Najwyższego Dobra dla każdej osoby. Tworzę przestrzeń w której jestem kanałem Miłości, abyś mogła/mógł odkrywać i poznawać siebie.

Niezwykle ważnym aspektem mojej pracy jest integracja ciała, umysłu i ducha. Dużą częścią tego, co robię w trakcie spotkań jest uwalnianie zablokowanych w ciele emocji. 

Wolność i życie w Prawdzie są nurtami przewodnimi moje pracy duchowej.  Wolność od ograniczających programów i limitujących przekonań.  Życie zgodne z Prawdą Serca.

Spotkaj się z Natalią

Praca energetyczna z Natalią to piękne doświadczenie. W dużej lekkości i z radością potrafi poprowadzić w najgłębsze zakamarki Ja i wykorzystując techniki channelingowe, wesprzeć w uwalnianiu blokad, emocji i zakłóceń przepływu energii.

Emotional Release
60 min. | 333 zł

W trakcie spotkania skontaktujemy się ze wszystkimi emocjami w Twoim ciele, które gotowe są zostać uwolnione. Damy im przestrzeń na wyzwolenie, a następnie uziemimy całą ich energię i połączymy z Najwyższymi Potencjałami.

Poprowadzę Cie w czucie ciała i poprzez kontakt intuicyjny, uwolnisz nagromadzone energie, powodujące blokady.

Channeling Terapeutyczny
60-90 min. | 444zł

Praca z podświadomością poprzez otwarcie Serca w głębokim channelingu z intencją najważniejszego dobra w połączeniu z Najwyższymi Potencjałami Boskimi i Ziemskimi.

W trakcie sesji poprzez channeling uzyskasz odpowiedzi od Przewodnictwa i Wyższego Ja na nurtujące Cię problemy. Otrzymasz oczyszczanie i centrowanie poprzez wychodzenie z iluzji tego co nie jest Tobą. Otrzymasz przekazy energetyczne i wsparcie z Najwyższego Światła, którego jestem dla Ciebie kanałem.

Inner Child Healing
60-90 min. | 333 zł

Kontakt z Wewnętrznym Dzieckiem w głębokiej medytacji i przy prowadzeniu Twojego Wyższego Ja.

Na tym spotkaniu zauważysz i wsłuchasz się w odrzucone czy zamrożone części Siebie, a następnie uwolnisz je i napełnisz się tym czego potrzebujesz teraz a nie dostałeś/-łaś w przeszłości.

Teraz jako osoba dorosła masz wybór i możliwość dania sobie wszystkiego, czego tylko potrzebuje Twoje Wewnętrzne Dziecko i nie tylko!

Soul Body Fusion
40 min. | 88zł

Soul Body Fusion, czyli niezwykła metoda połączenia Duszy i Ciała, stworzona przez amerykańską channelerkę Jonette Crowley.

Podczas spotkania wzywamy Twoją Duszę aby połączyła się z ciałem.

W tym procesie dzieją się prawdziwe Cuda i możesz odbyć go z konkretną intencją. Twoja Dusza wie najlepiej czego potrzebujesz i jak Cię wesprzeć!

Deep Truth Counselling™️
60-90min. | 333zł

W trakcie sesji Deep Truth Counselling™️ otworzę dla Ciebie osobistą Przestrzeń Prawdy, aby stworzyć Ci idealne warunki do uzdrowień emocjonalnych, mentalnych i duchowych.

Na spotkaniu możesz wyrazić w pełni wszystkie aspekty Siebie. Głęboka Prawda jest niezwykle uwalniająca i pozwala szybko rozładować napięcia oraz blokady, a ja pomogę Ci do niej dotrzeć.

Ta forma pracy może zawierać w sobie elementy innych technik intuicyjnych i wspierających, choć sama w swoim modelu zakłada przede wszystkim rozmowę i aktywne dociekanie do Twojej Prawdy.

Na mojej stronie jedynie udostępniam możliwość skontaktowania się i umówienia z innymi Przewodnikami, Uzdrowicielami i terapeutami. Umawiając spotkanie z MIĄ Maahrą, akceptujesz jej regulamin i politykę prywatności.

Umów spotkanie z Natalią

Skorzystaj z kalendarza sesji i wygodnie zarezerwuj termin spotkania. Po prawidłowej rezerwacji otrzymasz wszystkie niezbędne szczegóły sesji.

TU NIEBAWEM ZNAJDZIESZ KALENDARZ SPOTKAŃ

Na mojej stronie jedynie udostępniam możliwość skontaktowania się i umówienia z innymi Przewodnikami, Uzdrowicielami i terapeutami. Umawiając spotkanie z Wojtkiem Gwardysem, akceptujesz jego Regulamin i politykę prywatności. Powyższy kalendarz to tzw. „iframe” i jest osobną stroną internetową z własną polityką i regulaminem.

Miałem ogromną przyjemność być jedną z osób, które wspierały rozwój Natalii jako channelerki. Mogę więc śmiało stwierdzić, że jej przekazy, energia i Przewodnictwo są nie tylko nieskazitelnie czyste i pełne głębokiej Prawdy, ale także pochodzą z przestrzeni Najwyższych Potencjałów. Spotykając się z Natalią możesz mieć więc pewność, że sięgniesz bardzo „wysoko”, a dzięki temu dojrzysz ogrom głębi Siebie.

Natalia jest też jedną z osób, które doświadczyły i wspierały moje osobiste transformacje i trzymały dla mnie Przestrzeń, kiedy najbardziej tego potrzebowałem.

Całym Sercem polecam tę Świetlistą Channelerkę, której energia potrafi porwać każdego, wzbudzając przepływ Wolności, Prawdy, Światła i Miłości.

– Marek Aleksander

Przewiń na górę