NOWY ROK W PEŁNI ŚWIATŁA

4 SPOTKANIA Z MOCĄ DUSZY, ZIEMI, ELOHIM I ŹRÓDŁA

Przygotowując się do Channelingu Przesilenia Zimowego 21/12, usłyszałem w sobie przekaz, że mogę ofiarować Ci coś jeszcze, co nie tylko dopełni ten piękny channeling, ale także wzmocni nas wszystkich na przełomie roku. A kto wie… może także pomoże nam wrócić do równowagi energetycznej po świętach, bo wiem jak trudny bywa to czas.

Tym czymś jest mały cykl spotkań od 27.12 – 30.12, podczas których będziemy grupowo brać udział w prostych i potężnych procesach. Będziemy pracować z integracją energii, uzdrowieniem i wzmocnieniem na Nowy Rok, ale także nowe rozdziały i skoki kwantowe, które otwierają się wraz z portalem grudniowego Przesilenia.

Wykorzystamy przy tym techniki Soul Body Fusion, Elohim Grounding, połączenie z własną Superświadomością/Wyższym Ja na Złotej Sieci Istnienia oraz Elohim – SuperNova (technika oczyszczeń energetycznych).
Są to bezpieczne i bardzo wzmacniające techniki, których działanie zależy przede wszystkim od Twojej intencji. Tworzą więc przestrzeń na przykład na potężne uzdrowienia, jeśli o nie poprosisz. Intencją ogólną będzie natomiast integracja, wzmocnienie i błogosławieństwa na Nowy Rok. 🙂

A w tych dniach, czyli 27-30.12 według niektórych teorii układają się energie na marzec, kwiecień, maj i czerwiec 2022, czyli całą wiosnę na przyszły rok czasu ziemskiego!

Kiedy i co? 🙂

  • 27.12 godz. 19:00 – Soul Body Fusion
  • 28.12 godz. 19:00 – Elohim Grounding
  • 29.12 godz. 19:00 – Elohim – SuperNova
  • 30.12 godz. 19:00 – Złota Sieć Istnienia

Jak i za ile?

  • Spotkania odbywają się on-line, na Zoomie.
  • Każde spotkanie potrwa około 1h i zaczyna się o 19:00.
  • Udział w spotkaniach NIE WYMAGA żadnych umiejętności.
  • Wszystko dostępne jest w formacie „Zapłać ile czujesz” 🙂

ZAPRASZAM CIĘ DO WEJŚCIA Z MOCĄ W NOWY ROK!

Ilość miejsc na to wydarzenie jest ograniczona.

To Ty wybierasz ile chcesz zapłacić za udział. Ze względów technicznych, minimalna kwota to 2 funty brytyjskie.

KLIKNIJ ABY DOŁĄCZYĆ

DO ZOBACZENIA W ŚWIETLE!

Przewiń na górę