Pozwól sobie na prostotę

prostota-channeling-procesy-energetyczne-duchowosc-relaks-odpoczynek-uziemienie-wyrozumialosc-mindfulness-joga

Praktyki duchowe, takie jak głęboka medytacja, channelingi, praca z Kronikami Akaszy oraz procesy uzdrowienia i uwolnienia, często odgrywają dużą rolę w naszym duchowym rozwoju. Te głębokie i transformujące doświadczenia często wymagają od nas dużo skupienia i energii. Co jedna robić, kiedy czujemy się przytłoczeni i zmęczeni wysokim natężeniem energii procesów i… życia? 

A co jeśli powiem ci, że to czas na relaks i odpoczynek?😜

Dostałem piękny przekaz…

Czasami tak wiele się wydarza, że sesje indywidualne, channelingi, uzdrowienia i Kręgi, wymagają ode mnie znalezienia balansu między nimi. Nie zostaje więc wiele miejsca na pisanie. I akceptuję to w pełni. Pozwalam sobie w tym być.

Dostałem kiedyś piękny duchowy przekaz dla samego siebie na temat i chcę się nim podzielić.

✨✨✨
KIEDY WSZYSTKO DOOKOŁA JEST SKOMPLIKOWANE,
WYBIERAJ PROSTOTĘ.
✨✨✨

A dlaczego tak?

Bo energie zdarzają się być stanowczo skomplikowane. Dla każdego w inny sposób, ale czasem kolektywnie wydarza się wiele. Jest to czas, aby czerpać z mocy intuicji i wewnętrznej mądrości, prowadząc nas ku prostocie w codziennych wyborach. Zachęcam więc z Przewodnikami do wybierania prostoty i spokoju, kiedy dookoła burza.

Zanurzając się w praktyki duchowe, takie jak medytacja czy praca z energią, czasami napotykamy na wyzwania. Ta głęboka praca nad sobą, choć pełna korzyści, może być też dość wymagająca. Możemy czuć się przemęczeni lub przytłoczeni, szczególnie gdy mierzymy się z trudnościami takimi jak rozwiązywanie wewnętrznych konfliktów czy balansowanie energii. To normalne i ważne jest, aby w takich momentach pozwolić sobie na odpoczynek i regenerację i być dla siebie łagodnym.

Relaks i odpoczynek to też praktyki duchowe.

Pamiętaj, że praktyka duchowa to znacznie więcej niż tylko intensywne procesy energetyczne, oczyszczania, czy głębokie medytacje. To także doświadczanie spokoju i relaksu. W tych pozornie zwyczajnych czynnościach kryje się potężna praktyka duchowa. Czas spędzony na podziwianiu gwiazd, leżeniu plackiem na podłodze, czy nawet delektowaniu się filiżanką herbaty, jest świetnym sposobem na uziemienie energii i relaks.

A co jeśli zamiast iść na intensywny trening, Twoje ciało potrzebuje spaceru w lesie, jogi lub snu? 🤔 Może zamiast kolejnego, potężnego procesu energetycznego, teraz trzeba poprosić o ukojenie tych trwających? 🤔 A może, jak kiedyś usłyszała jedna z osób na sesji channelingu, to czas na kocyk i kakao? 🥰 Te proste przyjemności mogą być potężnymi narzędziami uzdrawiania i nawiązywania głębszego kontaktu z naszym wewnętrznym ja.

Każdy poczuje to inaczej. Ja zachęcam do bycia w sobie i uważnego słuchania swojego ciała i potrzeb. 🥰

Przesyłam Ci moją Miłość i jej niezobowiązującą prostotę. ❤️

Pozwól sobie na prostotę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę