zarzadzanie-i-harmonizacja-energii-marek-aleksander-przestrzen-swiatla-zaplac-ile-mozesz-channeling-istoty-swiatla-duchowosc-rozwoj

ZARZĄDZANIE I HARMONIZACJA ENERGII

Przepływy energetyczne w naszych ciałach fizycznych i subtelnych są bezpośrednio związane z naszą kondycją emocjonalną, umysłową oraz ze zdrowiem fizycznym. Zmiany w naszej energii bywają delikatne i ledwo zauważalne lub potężne i niekiedy dezorientujące. Jeśli nie posiadasz odpowiednich narzędzi do zarządzania swoją wewnętrzną siłą, jesteś zdany na nieprzewidywalne procesy, często wydarzające się pod wpływem energii osób dookoła Ciebie.

Każde z nas ma jednak możliwość zarządzania swoją energią, aby podążać swoją własną ścieżką rozwoju, kierować się w stronę lekkości i zdrowia. Jest to o wiele prostsze, niż się wydaje!

Wystarczy odrobina wiedzy, świadomości i znajomość kilku technik pracy z energią poprzez wizualizację, aby wprowadzić ogromne zmiany w naszych życiach.

SPRAWDŹ PROPONOWANE PRZEZE MNIE TECHNIKI ENERGETYCZNE I ZACZNIJ ŚWIADOMIE DZIAŁAĆ ZE SWOJĄ WŁASNĄ ENERGIĄ.

  • Czy masz dość poczucia braku kontroli nad tym, co dzieje się z Twoją energią lub czujesz, że przejmujesz nastroje i ciemne energie od innych?
  • Czy potrzebujesz narzędzi energetycznych, które pomogą Ci poczuć się pewnie w swojej przestrzeni energetycznej i znacznie przyspieszą Twój rozwój?
  • A może poszukujesz skutecznych sposobów na ochronę swojej energii i jej oczyszczanie?
 
Zobacz, co dla Ciebie przygotowałem! 🙂

Paczka Wiedzy: Zarządzanie i Harmonizacja Energii to zbiór konkretnych i praktycznych technik energetycznych, które pozwolą Ci szybko i skutecznie powrócić do równowagi i utrzymać ją.
Zawiera podstawowe metody, dzięki którym zbudujesz swoją świadomość energetyczną i wesprzesz swój rozwój.