Przestrzeń Prawdy

ZAPRASZAM CIĘ DO PRZESTRZENI PRAWDY

Wejdź w Przestrzeń bez cenzury oraz oceny i niech zadzieje się MAGIA!

Czy wiesz jak to jest być w totalnej, nieocenzurowanej Prawdzie na swój temat i tak samo przyjmować innych? Wiem, że niewiele osób może tego doświadczyć na najgłębszym poziomie.

A co, jeśli taka Prawda zostanie przez Ciebie wyrażona drugiej osobie i dostaniesz gwarancję, że nie pojawi się żadna forma oceny tego, co mówisz?
To już nie jest tak oczywiste doświadczenie.
A ja chcę pokazać Ci, co się wtedy dzieje, bo dzieje się autentyczna MAGIA! To jak wejście do niezwykłej, magicznej Krainy.

Moim zdaniem już jako dzieci powinniśmy być uczeni co to znaczy być w Prawdzie, prawdziwie czuć i komunikować Siebie.
Często spora część sesji indywidualnych, które prowadzę, polega właśnie na tym i tu dzieje się niezwykłość Bezwarunkowej Miłości w Przestrzeni Prawdy.

Bo kontakt z własnym wnętrzem i wyrażanie siebie bez filtrów, grzeczności i masek sprawia, że następuje uwolnienie. I na tym opiera się praca w Przestrzeni Prawdy.

Są to spotkania grupowe, w których będziemy wykorzystywać pracę w parach, połączoną z pytaniami inspirowanymi Kōan z buddyzmu Zen (to paradoksalne pytania bez konkretnej odpowiedzi, które wykorzystuje się w praktyce Zen).

Jest to Przestrzeń na bycie w totalnym braku oceny do siebie i do innych, gdzie podczas sesji w parach pozwalamy sobie powiedzieć wszystko, co czujemy i co pojawia się w nas po zadanym pytaniu (np. “Kim jesteś?”).

Jeśli to z Tobą rezonuje, chcesz poczuć Siebie i masz w sobie odwagę, by zajrzeć w swoje wnętrze, zapraszam Cię do dalszej lektury.

POCZUJ UWOLNIENIE I POGŁĘBIENIE ŚWIADOMOŚCI

Przestrzeń Prawdy jest spotkaniem, podczas którego możesz spodziewać się kontaktu ze swoimi myślami, przekonaniami i emocjami.

Niekiedy Twój umysł lub Serce zaprowadzą Cię w nieskończone zasoby radości i Miłości, a czasem pokażą Ci Twój smutek i blokady.

Mogą pojawiać się wspomnienia, historyjki, a nawet odczucia w ciele.

A wszystko to w jednym celu – UWOLNIENIA.

Podczas spotkań będziemy pracować metodą Wewnętrznego Dociekania, której nauczę Cię przed rozpoczęciem zajęć. Dzięki niej będziesz w stanie pogłębiać swoją świadomość i łatwo docierać do coraz głębszych Prawd, uwalniać emocje, blokady, myśli.
Jeśli zastosujesz tę formę praktyki, spotkania będą prowadzić Cię do poszerzenia świadomości, większej otwartości na Siebie, uzdrowienia i rozluźnienia. A kto wie, może dotrzesz także do Oświecenia? 😉

Oprócz techniki Wewnętrznego Dociekania, w Przestrzeni Prawdy obowiązują też nienaruszalne zasady, które zapewniają wszystkim osobom równe traktowanie i zaopiekowane miejsce na bycie sobą.

ZASADY W PRZESTRZENI PRAWDY

KONIECZNIE PRZECZYTAJ WSZYSTKO LUB OBEJRZYJ FILMIK

Zasad w Przestrzeni Prawdy jest kilka i są one nienaruszalne. Wynika to ze specyficznego charakteru tych spotkań, które wyglądają trochę inaczej, niż nasze zwyczajowe rozmowy i interakcje. Reguły te są też o wiele bardziej sztywne, niż przy zwykłych spotkaniach channelingowych.

Decydując się na udział w tym wydarzeniu, zgadzasz się na wszystkie zasady bez wyjątku.
Dzięki temu wszyscy zyskują równe szanse skorzystania z Przestrzeni Prawdy, każdy jest zaopiekowany i nie trzeba się zastanawiać co i jak. Można skupić się na Sobie! 🙂