BRAMA 6/6 - PORTAL OBFITOŚCI

UGRUNTOWANIE DLA WYSOKOWIBRACYJNYCH BIZNESÓW NOWEJ ERY

Pracując z Wysokimi Energiami i kreując przez nie biznesy Nowej Ery, możemy wpaść w pułapkę upatrywania się pełnej Obfitości tylko w dalekich przestrzeniach, z których czerpiemy inspirację. I samo w sobie zaufanie, że Obfitość płynie do nas z Wysokich Energii jest zupełnie prawidłowe!
Jest jednak tylko częścią układanki.
Bo tworząc Biznes Nowej Ery nie wolno nam zapominać o uziemieniu!
Kiedy połączymy Świetliste Energie, przez które kreujemy z ugruntowaniem ich na poziomie materialnym, otwieramy się na pełny przepływ w codzienności. Możemy tworzyć i generować dobrobyt w pełnym połączeniu z misją, potencjałami i kreacją.

ZAPRASZAMY CIĘ W POTĘŻNĄ PODRÓŻ KU TRANSFORMACJI CIEBIE I TWOJEGO BIZNESU
6/06/2023

Czy wiesz, że tak samo jak Biznes Nowej Ery nie może płynąć bez Wysokich Energii, tak samo nie może płynąć bez głębokiego uziemienia misji, potencjałów i energii, z których został wykreowany?

To tak, jakby próbować nakłonić nadmuchany helem balonik, żeby trzymał się przy ziemi i nie odleciał w tej samej chwili, kiedy puścimy sznurek.

Rozwiązaniem jest ugruntowanie i uziemienie wszystkich energii i potencjałów, które tworzysz w kontenerze swojego biznesu. Otwierasz wtedy przepływ nie tylko inspiracji i kreacji, ale także obfitości, pieniędzy i mocy!

Dzięki ugruntowaniu wszystkich potencjałów Twojego biznesu, możesz tworzyć w miłości, szacunku, lekkości i pełnej obfitości!
W ten sposób tworzymy Nową Ziemię.

PODCZAS SPOTKANIA

Oczyścisz kontener energetyczny Twojego Biznesu oraz Twoje przepływy energetyczne

Uziemisz swoją energię i Twój Biznes korzystając z potężnego procesu Elohim Grounding

Połączysz się z Polem Obfitości i nauczysz się czerpać jego Moc, wykorzystując energię Bramy 6/6


A wszystkie te procesy odbywają się w trakcie pięknego wydarzenia – Kwantowej Bramy 6/6 – Portalu Obfitości!

Każda kwantowa Brama, czyli przesilenie energetyczne danego miesiąca, przynosi nam piękną możliwość sięgnięcia po pogłębienie Świadomości, Miłości i Mocy. To czas, kiedy granice energetyczne zacierają się i mamy pełniejszy dostęp do energii naszych Dusz, Przewodnictwa i Boskości, z których możemy czerpać.
Wskakuj z nami w ten niezwykły Portal i skorzystaj z rezonansu energii, który przynosi!

W TRAKCIE WARSZTATU BĘDZIEMY PRACOWAĆ KILKOMA METODAMI ENERGETYCZNYMI

OCZYSZCZANIE SUPERNOVA​

Potężną, niczym wybuch gwiazdy energią SuperNova oczyścisz siebie oraz kontener Twojego biznesu ze wszystkich blokujących przepływ obfitości blokad - w tym także energii Twoich niewspierających przekonań oraz wpływów innych osób.

ELOHIM GROUNDING

W niezwykłym procesie Elohim Grounding ugruntujesz wszystkie potencjały swojego biznesu, łącząc go z Krystalicznymi Sieciami Ziemi, aby mógł zaistnieć w pełnej Mocy na planie materii. Więcej o Elohim Grounding przeczytasz tutaj.

REZONANS POLA OBFITOŚCI

Pokażemy Ci jak łatwo i skutecznie możesz łączyć się z Polem Obfitości, czyli nieskończoną energią kreacji, która wypełniać może nie tylko kontener energetyczny Twojego biznesu, ale także Twoje osobiste przestrzenie.

TEN WARSZTAT NIE JEST DLA:

Bezdusznych biznesów, stworzonych tylko dla chęci zysków! 
Osób, które jeszcze nie odkryły swojej drogi i misji.

Zapraszamy Cię, jeśli chcesz tworzyć z poczucia swojej misji w połączeniu z Wysokimi Wibracjami, czyli tworzysz
Biznes Nowej Ery.

BONUS: WYSOKOENERGETYCZNE PREZENTY DLA CIEBIE

Wraz z nagraniami procesów energetycznych ze spotkania, otrzymasz od nas także dodatkowe materiały, które pomogą Ci zapraszać i uziemiać najpiękniejsze potencjały Obfitości i Lekkości w Twoim biznesie.

Otrzymasz między innymi najskuteczniejsze afirmacje dla Biznesów Nowej Ery i inne niespodzianki, które przygotowaliśmy!

UGRUNTOWANIE DLA WYSOKOWIBRACYJNYCH BIZNESÓW NOWEJ ERY

BRAMA 6/6 - PORTAL OBFITOŚCI

3 GODZINY WYSOKOWIBRACYJNYCH, POTĘŻNYCH TRANSFORMACJI ENERGETYCZNYCH I AKTYWACJI

SPOTKANIE ON-LINE (ZOOM) - NAGRANIA PROCESÓW - DODATKOWE MATERIAŁY

STARTUJEMY 6/06 · 19:00

WRAŻENIA UCZESTNIKÓW WYSOKOWIBRACYJNYCH SPOTKAŃ

KIM JESTEŚMY?

Justyna
Kwiatkowska

Coach Obfitości, autorka książki „Zadbana Finansowo. Jak zbudować świadomą relację z pieniędzmi”, Praktyk Soul Body Fusion, Channelerka, Mentorka

Jest wiedźmą z natury. W swoim życiu kieruję się sercem oraz Intuicją, bo wie, że to nie tylko służy każdemu osobiście, ale i nam wszystkim.
Pomaga w odkryciu misji życiowej oraz uwalnianiu się od blokad kobietom, które pragną pełnego dostrojenia do swojego najwyższego możliwego potencjału.

Wspiera w uwalnianiu się od ograniczeń, które zaserwował nam świat, z łatwością przypomnieć sobie, kim tak naprawdę jesteśmy i żyć w zgodzie ze swoim potencjałem i misją.

Marek
Aleksander

CHANNELER NAJWYŻSZYCH POTENCJAŁÓW, TWÓRCA ELOHIM GROUNDING I SSD HEALING CONNECTION, PRZEWODNIK MIŁOŚCI

Nauczyciel i przewodnik duchowy, prowadzący środkową ścieżką – ścieżką Miłości. 

Odkrywca duchowy podążający za Najwyższymi Potencjałami, aby wcielać je w Świecie Fizycznym. Prowadzi Kręgi i warsztaty, podczas których staje się Kanałem dla Światła, pośrednicząc w poszukiwaniu Prawdy w Sercu. Wciela Miłość i Radość i właśnie nimi uzdrawia.
Channeluje Najwyższe Potencjały energii i wspiera na drodze do rozwoju Świadomości i Mocy.

Katalizator Nowej Ziemi w nas samych i bardzo radosna istota. 🙂