Wojtek Gwardys

Marek Aleksander - Przestrzeń Światła z Serca Poleca

WIELOWYMIAROWY UZDROWICIEL, MISTRZ-NAUCZYCIEL REIKI, SPACEHOLDER I KRYSTALICZNY PRZEWODNIK DLA ŚWIATŁA I NAJWYŻSZYCH POTENCJAŁÓW

Wojtek Gwardys

Wojtek jest Mistrzem – Nauczycielem Reiki pracującym w Przestrzeniach Uzdrowień Kanałem dla Energii Światła i Najwyższych Potencjałów oraz niesamowicie potężnym Spaceholder’em.

Pracuje z Matrycą Ziemi, przepływami Energii i channelingiem. Jest Krystalicznym Kanałem dla Światła, które przekazuje innym.

Jego niezwykły talent w tworzeniu i trzymaniu Przestrzeni Światła i Uzdrowień pozwala na głęboką i transformującą pracę indywidualną i grupową. Spaceholder jest darem mało rozpoznawalnym w Polsce, a posiadają go nieliczni. Kiedy osoba taka jak Wojtek tworzy, utrzymuje i wzmacnia Przestrzenie, możliwe jest praktycznie wszystko – otrzymać możesz przekazy od Przewodnictwa, głębokie uzdrowienia, Błogosławieństwa, aktywacje i transformacje.

Poza pracą energetyczną, Wojtek jest także pszczelarzem. To wspaniałe zajęcie pozwala mu utrzymywać głębszą więź z naturą, jej rytmem i niesamowitą mądrością Ziemi.

Spotkaj się z Wojtkiem

Wojtek Gwardys pracuje z Uzdrowieniami poprzez Reiki oraz channeling Najwyższych Potencjałów, trzymając potężne Przestrzenie, do których zaprasza osoby podczas sesji. Zobacz jego metody poniżej:

Przestrzeń Uzdrowień
60-90min. | 400zł

Sesja w Przestrzeni Uzdrowień prowadzona jest zawsze w oparciu o Twoją intencję, przy wsparciu Najwyższych Potencjałów Energetycznych dostępnych dla Ciebie i Twojego Najwyższego Dobra.
Wojtek wykorzystuje w jej trakcie najlepiej dopasowane metody pracy, takie jak Reiki, channeling energetyczny, Elohim Grounding, praca z Matrycą i Sercem Ziemi. Jasnowidzenie i jasnowiedzenie Wojtka pozwalają także na bezpośrednią pracę z Polem energetycznym oraz wszystkimi poziomami świadomości, ciałami subtelnymi, systemami energetycznymi, aurą i czakrami.

Podczas zabiegu energetycznego otrzymasz potężne Światło Uzdrowień, a jeśli Twoi Przewodnicy i Dusza uznają to za istotne - Wojtek przekaże Ci informacje od nich i wszelkie wskazówki.

Rieki na sytuację
30min. | 147zł

Uniwersalna Energia Życia i Światła, którą nazywamy Reiki, służy nie tylko uzdrowieniom fizycznym, ale także pracy energetycznej w dowolnym temacie.
Może być wezwana by rozwiązywać spory z korzyścią dla wszystkich stron, uzdrawiać przeszłość, rozświetlać problemy oraz wyzwania i przyciągać szczęśliwe zbiegi okoliczności. Jest wręcz doskonała do pracy z intencjami, a Wojtek tworząc dla nich Przestrzeń jest jedną z najskuteczniej manifestujących osób, które poznałem.

Podczas spotkania weźmiesz udział w procesie energetycznym związanym z Twoją intencją. Poznasz także perspektywę i wskazówki pojawiające się w polu, co pomoże Ci działać w pewny i skuteczny sposób.

Kursy Reiki

Jeśli chcesz nauczyć się samodzielnie pracować z energią Reiki, poznać najważniejsze zasady pracy energetycznej oraz rozwijać się duchowo wykorzystując Uniwersalną Energię Życia, możesz zapisać się na jeden z kursów u Wojtka.
Certyfikowane szkolenie Reiki, które organizuje, to o wiele więcej, niż praca z uzdrowieniami. To niezwykła nauka bycia w Przepływie, Uniwersalnej Miłości i Świetle.

Kliknij, aby przeczytać więcej o kursach.

Umów spotkanie z Wojtkiem

Skorzystaj z kalendarza sesji i wygodnie zarezerwuj termin spotkania. Po prawidłowej rezerwacji otrzymasz wszystkie niezbędne szczegóły sesji.

Na mojej stronie jedynie udostępniam możliwość skontaktowania się i umówienia z innymi Przewodnikami, Uzdrowicielami i terapeutami. Umawiając spotkanie z Wojtkiem Gwardysem, akceptujesz jego Regulamin i politykę prywatności. Powyższy kalendarz to tzw. „iframe” i jest osobną stroną internetową z własną polityką i regulaminem.

Powiem wprost – Wojtek jest najpotężniejszym Uzdrowicielem i Spaceholderem, jakiego miałem okazję poznać. Jest kanałem dla Prawdy, Światła i Miłości. To niezwykłe obserwować pracę energetyczną Wojtka i jestem bardzo wdzięczny, że miałem ku temu niejedną okazję. Od kilku lat jest jedną z pierwszych osób, z którymi kontaktuję się kiedy potrzebuję wsparcia energetycznego lub uzdrowienia. Z jego darów korzysta też cała moja rodzina. 🙂

Talent Spaceholdera – „Trzymającego Przestrzeń”, choć w Polsce jeszcze niezupełnie rozumiany, jest niespotykanie silną mocą sprawczą Wojtka. Nie raz prowadziliśmy razem warsztaty i wydarzenia, utrzymując dla uczestników Najwyższe Potencjały w drodze do Przebudzeń, Uzdrowień i Transformacji.

Wewnętrzna siła i spokój podczas procesów, pozwalają Wojtkowi sięgać do Najwyższych Potencjałów w służbie innym. To dla mnie wielka radość, że zgodził się dołączyć do grona Przyjaciół Przestrzeni Światła i z Serca polecam pracę z tym Świetlistym Przewodnikiem.

– Marek Aleksander

Przewiń na górę