Matrix Bending Extravaganza – warsztaty on-line

MATRIX BENDING EXTRAVAGANZA

Czyli warsztat wykorzystania energii i intencji do zmiany materii. A w praktyce…
…WYGINANIE SZTUĆCÓW SIŁĄ WOLI!

 

Spotkanie Matrix Bending Extravaganza to warsztat, podczas którego poznasz różne techniki wpływania na otaczający nas Matrix. Począwszy od technik wykorzystujących klasyczne przekazywanie energii, poprzez techniki kwantowe, na technikach opartych o czystą miłość kończąc. 🙂

 
Jeśli więc czujesz, że to już czas pokazać swojej głowie, że świat nie jest dokładnie taki, jakim go widzimy i możesz zmieniać go zgodnie ze swoim najwyższym dobrem, to doskonała ku temu okazja!

Zapraszam Cię z serca,
Marek Aleksander

Każde z nas ma w sobie potężną moc tworzenia rzeczywistości. Posiadamy w sobie nieskończone potencjały uzdrowień, transformacji i spełnienia w życiu. Ten warsztat ma na celu pokazanie naszym umysłom, że tak właśnie jest!

Nie będę w tym miejscu opisywał struktury Wszechświata, opowiadał o ukrytych znaczeniach i zachęcał do udziału poprzez coraz to większe historie. Jest o tym już wystarczająco dużo książek. Bo wszystko to, co znamy, jest właśnie jedną z historii, które tworzymy.
Chciałbym natomiast powiedzieć Ci, że możesz tę historię zmieniać lub zupełnie się od niej uwolnić i wybrać co innego. Czas wdrożyć to w życie!

 

Dlaczego taki warsztat?
Nauka konkretnego wpływu na otaczający nas świat była najpierw sposobem dla mnie samego na uwierzenie w to, co widzę/robię/czuję.

Na mojej drodze, wcielając coraz to wspanialsze energie, doszedłem do miejsca, w którym moja głowa zaczęła się buntować. Bo przecież głowy potrzebują zawsze dowodów.

Zwykle poświęcałem wiele energii na transformacje mojej świadomości, starych schematów i przekonań. Nadszedł jednak taki moment, że postanowiłem ukoić mój umysł z innej perspektywy. Zamiast szukać w sobie sposobów na ogarnięcie umysłu, stworzyłem dla niego wystarczający „materiał dowodowy” w fizycznej postaci. 😉

A teraz dzielę się tym z Tobą!

Ten warsztat odbył się już kilkukrotnie. Prawie wszyscy uczestnicy osiągnęli dotychczas wspaniałe rezultaty. 🙂 Jeśli masz ochotę zobaczyć efekty praktyczne warsztatu, na końcu strony znajdziesz zdjęcia i opinie uczestników warsztatu.

Po co mam w ogóle wyginać sztućce?
Sam w sobie koncept wyginania sztućców jest Śmieszny, prawda?
Jakby był tylko sztuczką magika i zabawą.
Bo jest zabawą!
Ale…

… co powiesz na inną perspektywę?

Na naszym spotkaniu wyginanie sztućców nie jest po to, żeby nauczyć się śmiesznej sztuczki na imprezy ze znajomymi (choć to dobry powód, jak każdy inny).

To doskonałe ćwiczenie dla głowy, żeby pokazać swojemu świadomemu umysłowi, że wszystko dookoła jest stworzone przez nas – dla nas.

Wyginanie sztućców dla samego wyginania jest uroczą koncepcją. Ale ekstrapolowane na uzdrawianie, kreowanie rzeczywistości, świadomą zmianę ścieżki życia i linii czasowych – otwiera na zauważenie boskiego pierwiastka w każdym z nas.
Jest to też niesamowita lekcja pokory i odpowiedzialności za własne życie oraz intencje.

Jak to wygląda w praktyce? Przejdź niżej i przeczytaj. 🙂

A Czy TY odważysz się wziąć odpowiedzialność za swoje intencje i swoją moc? 😉

Zapraszam na spotkanie!
30.04.2024 godz. 10:00-14:30
1.05.2024 godz. 16:00-20:30 warsztat zapełniony
On-line (Zoom)
CENA: 444 zł

Zanim zapiszesz się na warsztat, przeczytaj o jego aspektach praktycznych tutaj!

Ten warsztat już się odbył. 🙂

Ilość miejsc na warsztacie jest ograniczona. Jeśli przy rezerwacji pojawi się komunikat „brak w magazynie” oznacza to, że aktualna edycja została zapełniona.

Ważne aspekty praktyczne

Czyli co i jak. 🙂
  • Nie jest to typowy warsztat, gdzie przychodzimy uczyć się nowych technik i w ciszy medytujemy. Wręcz przeciwnie, to warsztat pełen rozmów, śmiechu i jak największego dystansu do wszystkiego, co robimy. 😉 Zapisując się na niego, przygotuj się na rozmowy i odpuść oczekiwania!
  • Wyginanie sztućców polegać będzie na zmianie ich stanu skupienia i wygięciu ich przy wykorzystaniu do tego minimalnej siły. Nie jest to warsztat, podczas którego samą siłą umysłu wygniemy metal w pętelki. 😉 Trzeba będzie go delikatnie ukształtować dłońmi.
  • Sztućce NIE są zapewniane przez organizatora. 😉 Przygotuj 12 lub więcej sztuk, które możesz zamienić w „sztukę nowoczesną”. Najlepiej widelce i łyżki, noże bywają problematyczne.
  • Warsztat nie ma stałej struktury. W zależności od potrzeb uczestników, będę dostosowywał tempo procesów. Zakładam naukę minimum 8 technik, a jeśli wystarczy nam czasu, także 4 dodatkowych. Nie techniki są jednak tu ważne, a otwarcie się na to, co niesie za sobą świadomy wpływ na materię. 🙂

Zapraszam Cię na ten radosny i prawdopodobnie najdziwniejszy z warsztatów, jaki stworzyłem do tej pory! 😉

KILKA OPINII O WARSZTACIE

Możesz kliknąć w obrazek, żeby go powiększyć. 🙂

Matrixowa Sztuka abstrakcyjna uczestników warsztatu

Dotychczas, na kilkadziesiąt osób biorących udział w warsztacie, tylko kilku nie udało się wygiąć sztućców. Uważam, że to całkiem dobra statystyka. 🙂
Poniżej znajdziesz wybrane zdjęcia efektów.
Przewiń na górę