wzniesienie-lwa-marek-aleksander-wojtek-gwardys-channeling

WZNIESIENIE W ENERGII LWA

POTĘŻNA CELEBRACJA BRAMY 8/8

ON-LINE oraz NA ŻYWO!

7 – 18 SIERPNIA 2024

Radosną tradycją stało się już coroczne świętowanie Bramy Lwa w Przestrzeni Światła. Po pierwsze dlatego, że ten czas w energiach jest jednym z najmocniejszych każdego roku. Możliwe, że już teraz czujesz rozpędzające się prądy energii, które osiągną kulminację 8 sierpnia i poniosą nas w niesamowite Przestrzenie Świadomości. Fajnie więc wykorzystać ten czas!
A po drugie, Brama Lwa 8/8 jest ważna dla mnie osobiście, ponieważ była pierwszym wydarzeniem channelingowym, które zorganizowałem, rozpoczynając swoją pracę channelingową dla innych.
Pragnę więc z tej okazji zabrać Cię w podróż przez świat wysokich wibracji, wznoszących procesów energetycznych i niesamowitych darów, które możemy otrzymać od Przewodnictwa, naszych Dusz i od Jedności.

Do zorganizowania wydarzenia zaprosiłem Wojtka Gwardysa, którego wiele osób zna i ceni, a który jak nikt inny potrafi trzymać Przestrzeń i manifestować w niej Uzdrowienia i Cuda.
Wpadliśmy na pomysł, że jeśli celebrować wznoszące energie Bramy Lwa, to w tym roku NA CAŁEGO!!

Zapraszamy Cię więc do Przestrzeni Wzniesienia w Energii Lwa, w której pracować i bawić się będziemy aż przez 12 Dni Światła! 🎉

Niech prowadzi Cię Wewnętrzne Światło.
Niech Twój wzrok rozpędza Cienie.
Niech Twe Serce wytycza najpiękniejsze Ścieżki.

Wznieśmy się w Energii Lwa!

Marek Aleksander i Wojtek Gwardys

 
Zobacz poniżej, co dla Ciebie przygotowaliśmy!
(jeśli nie chcesz dużo czytać, kliknij tutaj i skocz do skrótu 😉 )

TROCHĘ WIĘCEJ INFORMACJI

W tym wydarzeniu, jak nazwa wskazuje, maksymalnie i radośnie wykorzystamy wznoszące energie Portalu 8/8, aby otrzymać piękne dary, rozwój i wzmocnienie.

 • Zaczniemy spotkaniem już 7.08, aby w dzień przed magiczną datą 8/8, oczyścić niewspierające nas energie w procesie Energy Transfer Reset. Poprowadzi go dla nas Wojtek, przygotowując wszystkich do pełniejszego otwarcia się na Błogosławieństwa płynące w Przestrzeni.
  Tego dnia otworzymy także Przestrzeń Błogosławieństw dla uczestników na całe wydarzenie.

Technika ETR jest niezwykłym narzędziem energetycznym, które w 2018 roku channelowała nauczycielka duchowa Beverly Nation. Jest metodą uzdrowień poprzez pracę z Przewodnictwem Duchowym oraz Wyższym Ja i pochodzi z Arkturiańskich energii. W trakcie ETR uwolnione zostają niskie częstotliwości, niewspierające kontrakty, blokady i implanty energetyczne, dzięki czemu możemy coraz bardziej otwierać się na Światło. Sam proces jest niezwykle skuteczny i jak to bywa z uzdrowieniami kwantowymi – dość szybki. Bywa przy tym intensywnie odczuwalny w ciele.

 • W kulminacji Bramy 8/8, spotkamy się na intensywnie wznoszący Channeling Najwyższego Światła, który poprowadzi Marek Aleksander. Energie Światła zdradzają, że podczas tego spotkania otrzymamy możliwość „wyskoczenia” z ciężkich zakamarków „Spirali Rozwoju”, aby wznieść się w Bezwarunkową Miłość i wyznaczać swoje dalsze życiowe ścieżki przez Serce. Patrząc w to wydarzenie intuicyjnie… ilość Światła jest niezwykła.

Channeling to rodzaj pracy energetycznej, w którym Marek Aleksander staje się kanałem dla informacji i energii z Najwyższych Potencjałów Miłości. Będąc w takim stanie, facylituje dla Ciebie proces energetyczny, który wygląda trochę jak medytacja prowadzona, ale różni się od niej ważnym aspektem – jest bezpośrednią pracą energetyczną. W trakcie procesu możesz więc głęboko transformować się, rozświetlać, uzdrawiać i wznosić swoje wibracje.

 • Przez 12 Dni Światła, począwszy od 7.08, uczestnicy wydarzenia będą objęci Przestrzenią Błogosławieństw, w której każdego dnia Marek Aleksander wykonywał będzie zdalne procesy energetyczne, trzymał Światło i Miłość oraz wzywał najpiękniejsze Błogosławieństwa. W ten sposób utrzymamy i wzmocnimy energie Wzniesienia w Lwie jak jeszcze nigdy wcześniej. ✨

Do Przestrzeni Błogosławieństw dołączyć możesz dwie bliskie Ci osoby. Procesy energetyczne wykonywane będą dla Najwyższego Dobra i za zgodą ich Duszy oraz Wyższego Ja.

A JAKBY TEGO BYŁO MAŁO… 😉

 • 17.08 zapraszamy na JEDNODNIOWY WYSOKOWIBRACYJNY WARSZTAT, podczas którego spotkamy się w Ośrodku Medytacyjnym w Czarnej pod Warszawą, aby pochannelować, popracować z energią i pobyć razem, podsumowując całe wydarzenie i otwierając się na kolejne kroki w życiu.

W energiach warsztatu na żywo czujemy Spokój, Stabilność, Radość i Zaopiekowanie. Będziemy łączyć się ze Światłem, Miłością, Przewodnictwem i Najwyższymi Potencjałami, aby z Mocą, Pewnością i konsekwencją w działaniu podążać za Sercem i Intuicją. A oprócz tego, nastawiamy się na wspaniałe Bycie wraz z innymi. 🙂

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zapisy na jednodniowy warsztat odbywają się osobno do wydarzenia on-line. 🙂

A co zaplanowaliśmy na Jednodniowy Warsztat?

 • pracę i rozmowy w Kręgu;
 • proces oczyszczenia i wznoszenia energii z bębnami szamańskimi;
 • procesy channelingowe z kontaktem z Twoim Przewodnictwem, Duszą, Kosmicznymi Rodzinami i nie tylko;
 • pracę z Twoimi Celami;
 • Integrację procesów warsztatu i całego wydarzenia;
 • Wspólne posiłki, radość i Bycie;
 • I oczywiście duuuuużo dobrej energii!
Wszystko, co robimy, robimy w przepływie. Nasze założenia mogą więc ewoluować w trakcie warsztatu w kierunku potrzeb i energii grupy. Spodziewaj się więc również… niespodziewanego!
Najważniejsze jest dla nas być w Prawdzie, Przepływie i Miłości.

Magiczny ośrodek medytacyjny, ukryty w lesie

Miejsce, do którego Cię zapraszamy nie raz gościło nas w swoich progach. Znamy je i kochamy! 🙂
Jest to ośrodek medytacyjny, który nie ma nazwy, strony internetowej, czy mediów społecznościowych. Otoczony lasem, choć nie tak daleko od Warszawy. Cisza, spokój i wysokie wibracje miejsca – idealne warunki na nasz warsztat!

Do naszej dyspozycji będziemy mieć cały teren ośrodka, będziemy więc cieszyć się energią w komfortowych warunkach.

Dla osób chętnych możliwe jest zamówienie dodatkowo samego noclegu, bez śniadania.

wzniesienie-w-energii-brama-lwa-marek-aleksander-wojciech-gwardys

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

SPOTKANIA ON-LINE

Spotykamy się 3 razy przez komunikator Zoom.

   • 7.08 o 19:00 – Otwarcie Przestrzeni Błogosławieństw oraz Energy Transfer Reset (1,5h)
   • 8.08 o 20:08 – Channeling w Bramie Lwa (1,5h)
   • 18.08 o 20:08 – Zamknięcie Przestrzeni Błogosławieństw i domknięcie wydarzenia (1h)
  •  
   • Plus zdalne procesy energetyczne dla Najwyższego Dobra od 7.08 do 18.08 w Przestrzeni Błogosławieństw

JEDNODNIOWY WARSZTAT + ON-LINE

Zapisując się na warsztat, w jego cenę WLICZONE SĄ WSZYSTKIE SPOTKANIA ON-LINE oraz 12 Dni Światła w Przestrzeni Błogosławieństw.

Zaczynamy 17.08 od godz. 10:00 w ośrodku medytacyjnym w Czarnej pod Warszawą (szczegółowy adres otrzymasz po prawidłowym zapisie na wyjazd)
– rozpoczęcie wydarzenia planujemy w okolicy godziny po 10:00, warto więc dotrzeć chwilę wcześniej
– w trakcie zaplanowane są 2 wegańskie/wegetariańskie posiłki – lunch oraz kolacja

Warsztat kończymy około godziny 22.
Możliwe jest dokupienie noclegu bez śniadania.

CENA WYDARZENIA

Cena wydarzenia on-line (7.08, 8.08, 18.08 oraz 12 Dni Światła) – 444zł
Cena całości (jednodniowy warsztat + on-line + 12 Dni Światła) – 700zł

Nie ma możliwości zakupu jedynie udziału w jednodniowym warsztacie, jest on częścią całego wydarzenia wraz ze spotkaniami on-line.

Więcej info o warsztacie na żywo znajdziesz przy formularzu zapisu na dole strony.

POZNAJ NAS!

Marek-Aleksander-przestrzeń-światła-channeling-polska-warszawa

MAREK ALEKSANDER

CHANNELER NAJWYŻSZYCH POTENCJAŁÓW i PRZEWODNIK MIŁOŚCI

Nauczyciel i przewodnik duchowy, prowadzący środkową ścieżką – ścieżką Miłości. 

Odkrywca duchowy podążający za Najwyższymi Potencjałami, aby wcielać je w Świecie Fizycznym.

Prowadzi Kręgi i warsztaty, podczas których staje się Kanałem dla Światła, pośrednicząc w poszukiwaniu Prawdy w Sercu oraz połączenia z Boskością.
Wciela Miłość i Radość i właśnie nimi uzdrawia. 

Pośrednik otwarcia Serc i bardzo radosna istota. 🙂

WOJTEK GWARDYS

UZDROWICIEL DUCHOWY, CHANNELER ENERGETYCZNY, MISTRZ-NAUCZYCIEL REIKI

Jestem Mistrzem-Nauczycielem Reiki, Uzdrowicielem oraz Channelerem Elohim Grounding.

Pracuję z Matrycą Ziemi i przepływami Energii, przekazując Światło innym jako Krystaliczny Kanał. Tworzę i utrzymuję potężne Przestrzenie Światła i Uzdrowień zarówno dla indywidualnych osób, jak i dużych Kręgów.

Prywatnie, dbam o swoje czworonogi, skrzydlatych przyjaciół i pasiekę, uziemiając świetliste energie w Ziemi i przyrodzie.

Moim celem jest prowadzenie ludzi do pełnego zdrowia i ukazywanie, że prawdziwe uzdrowienia tkwią w nich samych.

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTAT NA ŻYWO:

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, każdy zapis sprawdzamy intuicyjnie. Odpowiedź otrzymasz w ciągu 1-2 dni od zapisu wraz ze wszystkimi szczegółami. Przeczytaj prosimy poniższe informacje i zasady, a pod nimi znajdziesz formularz zgłoszeniowy.

Adres: Czarna pod Warszawą – szczegółowy adres otrzymasz w potwierdzeniu zapisu.
Dojazd: Dojazd na miejsce we własnym zakresie. Ośrodek posiada parking. Stworzymy grupkę na Telegramie, aby można było umawiać się na wspólne dojazdy z innymi uczestnikami.
Jedzonko: Na miejscu zjemy 2 wegetariańskie/wegańskie posiłki – lunch (13:00) oraz kolację (18:00). Do dyspozycji są też kawa, herbata i woda. Specjalistyczne diety to dodatkowy koszt 50zł.
Nocleg: Możliwe jest wykupienie noclegu w cenie dodatkowych 50zł, płatnych w Ośrodku, bez śniadania.

Zasady Warsztatu

JEDNODNIOWY WARSZTAT WYSOKOWIBRACYJNY z okazji Bramy Lwa 8/8 to warsztat wysokoenergetyczny, a w energii bardzo istotna jest dla nas higiena Przestrzeni i Procesów.

Mamy więc istotne dla nas zasady w trakcie warsztatu, stworzone na podstawie doświadczeń. Prosimy, aby:

 • otworzyć się na różnorodność osób spotkanych na warsztatach i nie narzucać nikomu swojej Prawdy;
 • nie rozpoczynać dodatkowych procesów energetycznych w trakcie wyjazdu (np. powstrzymaj się od wróżenia, channelowania i pracy energetycznej z innymi – możesz śmiało umówić się na to po wyjeździe);
 • zachować zasadę – co wydarza się w Kręgu w nim zostaje, aby każdy czuł się komfortowo;
 • nie stosować substancji odurzających, psychodelicznych, enteogennych.

Gwarantujemy, że energii będzie dużo i skupiając się na poznawaniu Światła i Siebie, będzie co integrować i procesować. 
Warsztat ma zaplanowany przepływ procesów i swoją strukturę.
Zanurzając się w Siebie i swoją Prawdę, możesz przeżyć niesamowite otwarcia i transformacje. A zachowując higienę energii i otwartość, ułatwisz nam utrzymanie Kręgu, czystości Przestrzeni i lekkości wyjazdu. 🙂

Dodatkowe informacje i warunki

 • Warsztat możliwy będzie po zebraniu odpowiednio licznej grupy uczestników. Jeśli grupa nie zbierze się, pieniądze zostaną zwrócone zapisanym uczestnikom.
 • W przypadku wprowadzenia odgórnych obostrzeń uniemożliwiających wyjazd, pieniądze zostaną zwrócone zapisanym uczestnikom.
 • Na miejscu dostępne jest kilka mat i koców. Możesz rozważyć wzięcie swojego własnego koca. 
 • Jeśli posiadasz bęben szamański, grzechotki, piszczałki, możesz wziąć je ze sobą.
 • Jest to warsztat tylko dla osób pełnoletnich.
 • To warsztat dla wszystkich, bez względu na doświadczenie w pracy energetycznej/duchowej.
 • Zgłoszenie udziału możliwe jest wyłącznie przez poniższy formularz. Po zgłoszeniu otrzymasz od nas w ciągu 2 dni wiadomość z potwierdzeniem i informacją o płatności.
 • Osoby rażąco łamiące zasady warsztatu lub stanowiące zagrożenie dla innych uczestników i/lub prowadzących, zostaną wyproszone z warsztatu bez zwrotu opłaty.

DO ZOBACZENIA!

Przewiń na górę