BLISKIE SPOTKANIA V STOPNIA

WYSOKOWIBRACYJNY WYJAZD NA MAZURY

15 – 19 CZERWCA 2022 roku
zabiorę Cię w piękną podróż do V wymiaru świadomości i powyżej!

Witaj Piękna Duszo!

O tym magicznym wyjeździe słyszałem w moich przekazach i intuicji od jakiegoś czasu. 🙂 Powoli dojrzewał w Przestrzeni Światła, aby wreszcie zaistnieć w trójwymiarze!
Z nieopisaną wręcz przyjemnością i radością zapraszam Cię na kilka dni w urokliwe miejsce na Mazurach, żebyśmy w kameralnej grupie odkrywali talenty duchowe, popracowali energetycznie, pogłębiali kontakt ze sobą i z innymi. Żebyśmy wspólnie podnosili wibracje, sięgnęli po Miłość i Boskość w naszych sercach, … ale też odpoczęli i poczuli, że jesteśmy w Domu – wśród innych, którzy Widzą, Czują i chcą mnożyć Światło na Ziemi.

Do współtworzenia tego wydarzenia zaprosiłem dwie cudowne Istoty Światła, które jak nikt inny, tworzą Przestrzenie Miłości i Uważności – Zohar Lubow i Wojtka Gwardysa.

Moją intencją na ten warsztat jest pokazać Ci Twoją Moc, piękno i wielowymiarowość.
Pobudzić Miłość – głęboką i uzdrawiającą. Przez Serce, Ciało i Umysł.

Zobacz poniżej, co dla Ciebie przygotowaliśmy!
(jeśli nie chcesz dużo czytać, kliknij tutaj i skocz do skrótu 😉 

Magiczne miejsce na Mazurach
Studio Burdąg

W tym miejscu zakochałem się od pierwszego wejrzenia. A kiedy okazało się, że i ludzie je tworzący mają świetną energię, wiedziałem, że właśnie tam chcę Cię zaprosić.

Przestrzeń Studia Burdąg możesz zobaczyć tutaj:
http://burdagstudio.com/nasza-przestrzen/

Studio znajduje się w cichej okolicy, otoczone mazurskimi lasami. Leży pomiędzy dwoma jeziorami – Burdąg oraz Świętajno. A Świętajno to jedno z najczystszych jezior w Polsce!

Do naszej dyspozycji będziemy mieć cały teren ośrodka, będziemy więc cieszyć się energią Kręgu w komfortowych warunkach.

Poznaj V Stopni Bliskich Spotkań na warsztacie

Jak się pewnie domyślasz, nazwa warsztatu nie jest przypadkowa. Nawiązuje do warsztatów z nauką channelingu, które prowadzę (Bliskie Spotkania III Stopnia), ale jest o czymś innym. NIE MUSISZ BYĆ WCZEŚNIEJ NA WARSZTATACH CHANNELINGU – to zupełnie niezwiązane ze sobą wydarzenia. Bo tym razem zobaczymy się na żywo i sięgniemy w wyższe wymiary Nas nie tylko channelingowo, ale także przez pracę z ciałem, ruchem i śpiewem.

A przy tym odpoczniemy, spędzimy cudowny czas w pięknym miejscu i naładujemy się energią mazurskiej przyrody.

BLISKOŚĆ SERCA

Uniwersalna Miłość jest tematem przewodnim mojej pracy energetycznej i także tematem przewodnim tego wyjazdu. Będziemy wspólnie odkrywać jej uzdrawiającą i stwórczą Moc, żeby na zawsze zakodowała się w każdej cząstce Ciebie i zawsze była dla Ciebie dostępna. Wyzwolimy ją w nas i w grupie, którą będziemy tworzyć na tym warsztacie, aby poczuć, że faktycznie Nowa Ziemia już tu jest i nie jesteśmy sami!

Czas otwierać nasze Boskie Serca!

BLISKOŚĆ DUSZY i INTUICJI

W trakcie wspólnych sesji, podczas podróży energetycznych i channelingów, nawiążemy kontakt z naszymi Duszami, Duchem i Przewodnictwem. Będziemy ćwiczyć kontakt intuicyjny z tym, co w nas i z tym, co w świecie zewnętrznym… aby następnie zatrzeć te granice i poczuć, że wszystko jest w Nas. 🙂

Wojtek zaprowadzi nas w niezwykły świat przepływów energetycznych i ich możliwości. Zapowiadają się niezwykłe aktywacje, odkrycia i podróże!

BLISKOŚĆ CIAŁA i ZIEMI

Oprócz głębokich i transformujących podróży energetycznych w naszych świadomościach i Duszach, zadbamy także o nasze boskie ciała fizyczne i ich uziemienie.
Zohar Lubow poprowadzi dla nas intuicyjne ćwiczenia z ciałem, pogłębiające kontakt z nim i świadomość.
Pokażę Ci też niezwykłą technikę Elohim Grounding!

Damy sobie też czas na bycie razem i integrowanie energii, odpoczynek w naturze i pyszne jedzenie. Dookoła otaczać nas będą lasy, cisza, spokój, a do dyspozycji będziemy mieć jeziorko. 🙂

BLISKOŚĆ GŁOSU

Przez nasze piękne gardła, będziemy aktywować i oczyszczać „autostrady” energetyczne w naszych ciałach i systemach, aby uruchomić i rozwibrować Święte Głosy naszych Serc i Dusz. Aby świadomie być ze swoim głosem, Mocą, Duszą i Ziemią.

Sięgnięcie do wnętrza siebie i pozwolenie na przepływ mocy przez głos to potężnie wyzwalające, wielopoziomowe doświadczenie. Zaprowadzi nas tam szamanka Zohar Lubow, której Święty Głos doceniany jest w Polsce i na Świecie.
Będziemy bębnić w bębny, grać na grzechotkach, śpiewać i wzrastać!

BLISKOŚĆ NAS

Magią tego wyjazdu, jak i każdego Kręgu, będzie kontakt z grupą. Stworzymy Krąg, który będzie wspierał się na każdym kroku i otworzymy na siebie Serca. To wspaniała możliwość zobaczenia odbicia siebie w innych, dzielenia się Miłością i Uważnością i odczucia niezwykłej Jedności.
I ja i uczestnicy Kręgów wiemy, że osoby biorące w nich udział nigdy nie są przypadkowe, a poruszane tematy zawsze odbijają się w nas wzajemnie, poruszając to, co czasem ukryte.

Wczuwając się w energię tego Kręgu, czuję w nim osoby, które odkryją, że nie są same w swojej podróży duchowej i odmienności od trójwymiarowych systemów. 🙂

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

DATY WYJAZDU

15.06.2022 – 19.06.2022

Startujemy 15.06 od godz. 16:00 w Studio Burdąg (szczegóły poniżej)
15.06 to dzień na dotarcie na miejsce, osadzenie się, a wieczorem pierwsze spotkanie w Kręgu.

Kończymy 19.06 po godz. 14:00

CENA WYJAZDU

Cena całości wyjazdu to: 1699zł

W cenie warsztatu wliczone są opisane zajęcia, wynajem ośrodka, wyżywienie i ubezpieczenie.

Płatność możliwa jest przelewem, numer konta prześlę w wiadomości po prawidłowym zapisie w formularzu na dole strony.

Rezygnacja z uczestnictwa i zwrot pieniędzy możliwe są do 6.06.2022. Po tym dniu pieniądze za wyjazd nie będą zwracane.

MIEJSCE, DOJAZD I POKOJE

Mamy dla siebie całe Studio Burdąg
http://burdagstudio.com/nasza-przestrzen/

Dojazd:
Dojazd na miejsce we własnym zakresie. Na miejscu jest parking. Tu znajdziesz wskazówki: http://burdagstudio.com/kontakt/
Jeśli nie masz jak dojechać, odbierzemy Cię ze stacji lub przystanku PKS lub postaram się skontaktować z inną osobą dojeżdżającą na warsztat. 🙂

 

Pokoje do naszej dyspozycji:

  • W domku „Obora” (1 wspólna łazienka na korytarzu)
 • 1 x pokój 2-osobowy ze wspólną łazienką
  • W domku „Stodoła” (2 wspólne łazienki na korytarzu)
 • 1 x pokój 3 osobowy z łazienką
 • 1 x pokój 2 osobowy z łazienką
 • 1 x pokój 3 osobowy ze wspólną łazienką
 • 1 x pokój 2 osobowy ze wspólną łazienką

W formularzu zgłoszeniowym (na dole strony) możesz podać swoje preferencje dot. pokoju. Będę brał je pod uwagę, ale proszę o elastyczność i wyrozumiałość. Nigdy nie spotykamy się przypadkowo, więc otwartość na współdzielenie pokoju może czynić magię. 🙂

Pyszne jedzonko!

Na miejscu przygotowywane będą dla nas pyszne wegetariańskie posiłki, 3x na dobę. Jeśli potrzebujesz specjalnej diety, napisz o tym w formularzu zgłoszeniowym.

 Do naszej dyspozycji są też 2 wyposażone kuchnie z kawą, herbatą, wodą.

Co zaplanowaliśmy:

 • integrujące spotkania w Kręgu
 • warsztat na temat BHP energetycznego
 • pracę energetyczną i intuicyjną z Duszą, Istotami Światła, Sercem, Miłością Uniwersalną
 • zajęcia channelingowe w grupie
 • przebudzanie ciała w zajęciach ruchowych
 • warsztat przebudzania Świętego Głosu
 • pracę z przepływami energii i Krystaliczną Matrycą Ziemi
 • warsztat z Elohim Grounding
 • przestrzeń energetyczną dla grupy i jej potrzeb
 • Ceremonię Kakao
 • odpoczynek, relaks, bycie razem i w naturze!
Szykuje się magiczny wyjazd z Sercem! 🙂

Dodatkowe informacje

 •  Wyjazd możliwy będzie po zebraniu odpowiedniej grupy uczestników. Jeśli grupa nie zbierze się, pieniądze zostaną zwrócone zapisanym uczestnikom.
 • W przypadku wprowadzenia odgórnych obostrzeń uniemożliwiających wyjazd, pieniądze zostaną zwrócone zapisanym uczestnikom.
 • Proszę o zabranie ze sobą karimaty do leżenia na podłodze. W razie potrzeby możemy pożyczyć koce. Jeśli posiadasz bęben szamański, grzechotki, piszczałki, możesz wziąć je ze sobą. Będziemy grać i śpiewać.
 •  Jest to wyjazd tylko dla osób pełnoletnich.
 • To warsztat dla wszystkich, bez względu na doświadczenie w pracy energetycznej/duchowej.
 • Zgłoszenie udziału możliwe jest wyłącznie przez formularz na dole strony. Po zgłoszeniu otrzymasz ode mnie wiadomość z potwierdzeniem i informacją o płatności.

POZNAJ NAS!

Marek
Aleksander

CHANNELER NAJWYŻSZYCH POTENCJAŁÓW, PRZEWODNIK MIŁOŚCI

Nauczyciel i przewodnik duchowy, prowadzący środkową ścieżką – ścieżką Miłości. 

Odkrywca duchowy podążający za Najwyższymi Potencjałami, aby wcielać je w Świecie Fizycznym. Prowadzi Kręgi i warsztaty, podczas których staje się Kanałem dla Światła, pośrednicząc w poszukiwaniu Prawdy we wnętrzu osób w Przestrzeni Światła. Wciela Miłość i to nią uzdrawia.

Katalizator Nowej Ziemi w nas samych i bardzo radosna istota. 🙂

Zohar Lubov

UZDROWICIELKA, ŚWIETLISTA KREATORKA NOWEJ ZIEMI, PIEŚNIARKA, AKTORKA i CHOREOGRAF

Channelerka Światła, która od dawna zaplata w rzeczywistość Świetliste Nici Nowej Ziemi, wydobywając niezwykłe potencjały oraz Miłość z każdego z kim pracuje. Niezwykła Przewodniczka i Uzdrowicielka.

Skomponowała muzykę do ponad 20 przedstawień teatralnych i telewizyjnych oraz filmów dokumentalnych. Pracowała m.in. Z Gustawem Holoubkiem, Zbigniewem Zapasiewiczem, Krystianem Lupą, Józefem Opalskim, Agnieszką Glińską, Krzysztofem Warlikowskim.

Ma w repertuarze ponad 2000 ludowych pieśni rosyjskich, ukraińskich, żydowskich i polskich.

Wojtek
Gwardys

UZDROWICIEL DUCHOWY, CHANNELER ENERGETYCZNY, MISTRZ-NAUCZYCIEL REIKI

Pracuje z Matrycą Ziemi i przepływami Energii. Jest Krystalicznym Kanałem dla Światła, które przekazuje innym. 

Tworzy potężne Przestrzenie Światła i Uzdrowień, które potrafi utrzymać nie tylko dla pojedynczych osób, ale także dla dużych Kręgów, dbając o wszystkich uczestników.

W zgodzie z naturą opiekuje się swoją pasieką, uziemiając świetliste energie w Ziemi, przyrodzie i materii.

ZAPISZ SIĘ NA WYJAZD:

Jeśli masz pytania dotyczące wyżywienia, możesz nam je opisać.
Przewiń na górę