Co może dać Ci sesja channelingu – 8 szybkich odpowiedzi!

channeling-informacje-duchowosc-runiczny-guru-marek-aleksander-archaniolowie-metatron-okladka

Wydawało mi się, że o channelingu mówię dużo, dzielę się informacjami, zachęcam do własnej drogi channelera lub do kontaktu z Archaniołami, Światłem, Mistrzami i Źródłem, przechodzącymi przeze mnie. Dostałem jednak ostatnio bardzo konkretne pytanie, które uświadomiło mi, że trzeba napisać konkretny post! 
„Po co mi channeling?”

Ile osób, tyle odpowiedzi – ważny truizm!

Channeling, który prowadzę to sesje bezpośredniego kontaktu z Archaniołami, Istotami Światła, Mistrzami, Źródłem. Podczas każdej z nich zachodzi głęboka praca energetyczna, a także udzielane są odpowiedzi na pytania osób biorących udział.
Jeśli nie wiesz dokładnie czym jest mój channeling, zajrzyj najpierw do artykułu o nim.

Bardzo często przebieg spotkania zaskakuje mnie samego. Jak możesz już wiedzieć z poprzednich wpisów (np. tego o rodzajach channelingu), na czas każdej sesji częściowo oddaję swoje ciało energiom Źródła i to ono przemawia przeze mnie, bezpośrednio przekazują aktywacje i transformacje. Właśnie dlatego czasem sam łapię się na zachwycie nowymi aspektami pracy z Archaniołami, Istotami Światła, Mistrzami, które dostosowane zostają do każdej osoby indywidualnie.

Na początku mojej pracy nie potrafiłem pomieścić nawet cząstki energii Archanioła Metatrona, więc pomagali mi w tym Przewodnicy pośredniczący. Teraz moje ciało połączone jest stale z energią Źródła Tego Co Jest, a to jeszcze nie koniec podróży! 🙂 I mimo, że przede wszystkim pracuję z Archaniołem Metatronem, Jeshuą, Jesteś-My (Rada Dwunastu), zwykle w procesach bierze udział wielu innych Przewodników, oraz Dusza osoby, z którą pracuję.

Skoro już wiesz, że channeling jest odpowiedzią na Twoje wszystkie indywidualne potrzeby i „wzrasta” razem z naszym rozwojem, wiesz już właściwie wszystko. Mimo to pozwolę sobie opisać główne aspekty prace ze mną, jako kanałem dla Istot Światła.

1. Odpowiedzi na pytania

Ten aspekt channelingu jest najprostszy do zrozumienia i wytłumaczenia. 🙂 Podczas rozmowy z Przewodnictwem możesz uzyskać odpowiedzi na swoje pytania i dojść do ich sedna.

Każdy Przewodnik duchowy ma swoje ulubione tematy, które są jego domeną. To trochę jak grupa Specjalistów Światła. 😉

Archanioł Metatron ze względu na swoją naturę na przykład, bardzo lubi opowiadać o duchowym aspekcie życia, sferach Wszechświata lub wprowadzać Cię do Kronik Akaszy, którym przewodzi. Sprawia to, że jest bardzo uniwersalnym źródłem wiedzy.
Jeśli jednak uznaje, że inny Archanioł powinien się udzielić, zaprasza go. Doskonałym przykładem jest Archanioł Michał, który bardzo lubi przemawiać i straszny z niego gaduła. 🙂 Ma za to doskonałe odpowiedzi na najbardziej przyziemne tematy, za którymi nie przepada Metatron.

2. Oczyszczanie, uzdrawianie, harmonizacja

Podczas każdej sesji channelingu, jeśli jest to potrzebne, ma miejsce oczyszczanie, uzdrawianie i harmonizowanie energii.

Procesy oczyszczające i uzdrawiające, które najczęściej podarowują nam Metatron wraz z Sześcianem Metatrona, Ariel, Orion, Haniel i Raphael, Rada 12, Źródło (i inni) to:

 • otwarcie i oczyszczenie „Centralnego Kanału Energetycznego” oraz przestrzeni serca
 • odgórne oczyszczenie Kanału Energetycznego i czakr z nim związanych (intensywny proces – specjalność Metatrona)
 • usuwanie implantów energetycznych i wpływów innych osób
 • zdejmowanie blokad
 • przetwarzanie negatywnych schematów mentalnych
 • odcinanie/uwalnianie od karmy
 • uwalnianie od szkodliwych kontraktów duchowych
 • „resetowanie” do punktu zerowego – stanu idealnej równowagi
 • harmonizacja energii

Bardzo często procesy te są „skończone i całkowite”. To znaczy, że raz zdjęta blokada lub uwolniona energia nie wrócą do stanu negatywnego, a poruszone energie będą przetwarzane w naszym życiu.
Doskonałym przykładem jest oczyszczanie czakry sakralnej – w jamie brzusznej, gdzie gromadzi się wiele emocji. Kiedy zostaje ona oczyszczona, jej siła i światło pozwalają emocjom wypływać i dzięki temu mamy możliwość przepracować je łatwo i delikatnie. Dopóki sami nie nałożymy na siebie silnej blokady, to, co zostało uwolnione, będzie powoli uzdrawiać się i ujawniać w życiu.

3. Aktywacje

Och, aktywacje to temat rzeka. 😉 Przewodnicy przeprowadzili ich przeze mnie tak dużo, że nie jestem w stanie wszystkich zapamiętać i opisać. Cudownie jest słuchać o zmianach, które zachodzą w każdej osobie biorącej udział w procesach.

Pozwolę sobie skrótowo opisać inne aktywacje, które pamiętam:

 • aktywacja energii wewnętrznego dziecka
 • wprowadzenie na drogę szybkiego rozwoju duchowego
 • aktywacja Centralnego Kanału Energetycznego i połączenie ze Źródłami
 • podniesienie wibracji i nawiązanie kontaktu z osobistym Przewodnikiem
 • aktywacja darów duchowych lub otrzymanie nowych umiejętności
 • rozbudzenie wewnętrznego Światła
 • aktywacja myślenia ponad rzeczywistością trójwymiarową
 • rozwinięcie anielskich skrzydeł i innych „narzędzi” pracy duchowej
 • połączenie z Ziemią i wszystkimi ludźmi
 • aktywacje pierwotnych struktur DNA
 • Przebudzenie

Podczas Twojej sesji channelingu możemy razem odkryć zupełnie nową formę aktywacji! 🙂

Czujesz, że praca z Istotami Światła jest dla Ciebie?

Zapraszam serdecznie na sesję channelingu!

4. Odnalezienie swoich darów

O tym napisałem już trochę powyżej, ale to bardzo silny element pracy z Archaniołem Metatronem.

Niezwykle chętnie opowiada on o darach duchowych, które otrzymaliśmy, pomaga odkrywać nasze wrodzone umiejętności i rozumieć je.

Dzięki channelingowi poznaję niezwykłe osoby, które mają wielki potencjał pracy ze Światłem, przetwarzania cienia, uzdrawiania, manifestacji i kreacji rzeczywistości.
To dla mnie ogromna radość, móc pośredniczyć w odkrywaniu powołania i uzdolnień.

5. Kontakt z duszą, Przewodnikami, Kosmiczną rodziną, Źródłem

Praktycznie każda osoba w którymś momencie spotkań channelingowych prosi o kontakt ze swoją duszą, Przewodnikami lub innymi Istotami Światła obecnymi w ich życiu.
Czasem zostajemy zabrani tam przez Metatrona nawet bez proszenia, ponieważ niektóre przekazy należy otrzymać od naszego Źródła, nie od kogoś z zewnątrz.

Za każdym razem kontakt taki jest dla mnie wzruszającym przeżyciem i widzę, jak silnie potrafi zmienić życie, pomóc się uleczyć lub rozwijać się. Odzyskanie połączenia z istotami, które bezwarunkowo nas kochają, wspierają i kibicują nam na każdym kroku to piękny proces.

Wyjątkowym momentem jest także kontakt ze swoją Kosmiczną Rodziną, a większość osób, które mnie odnajdują są tak zwanymi „Starseeds”. Część ich duszy nie ma ziemskiego pochodzenia i podczas channelingu mogą odkryć skąd pochodzą, a nawet skontaktować się z innymi mieszkańcami swojej rodzimej galaktyki. Może to brzmieć jak science-fiction, ale gwarantuję, że po przeżyciu takiego spotkania bardzo zmienia się perspektywa na temat dusz „hybrydowych”. 🙂

Wiele osób po otwarciu połączenia odkrywa z jaką łatwością mogą w każdej chwili sięgać po wsparcie, siłę i otuchę. Samo to jest niezwykłym powodem, dla którego warto wziąć udział w channelingu, szczególnie w odciętym emocjonalnie świecie, który nas otacza.