Co może dać Ci sesja channelingu – 8 szybkich odpowiedzi!

channeling-informacje-duchowosc-runiczny-guru-marek-aleksander-archaniolowie-metatron-okladka

Wydawało mi się, że o channelingu mówię dużo, dzielę się informacjami, zachęcam do własnej drogi channelera lub do kontaktu z Archaniołami, Światłem, Mistrzami i Źródłem, przechodzącymi przeze mnie. Dostałem jednak ostatnio bardzo konkretne pytanie, które uświadomiło mi, że trzeba napisać konkretny post! 
„Po co mi channeling?”

Ile osób, tyle odpowiedzi – ważny truizm!

Channeling, który prowadzę to sesje bezpośredniego kontaktu z Archaniołami, Istotami Światła, Mistrzami, Źródłem. Podczas każdej z nich zachodzi głęboka praca energetyczna, a także udzielane są odpowiedzi na pytania osób biorących udział.
Jeśli nie wiesz dokładnie czym jest mój channeling, zajrzyj najpierw do artykułu o nim.

Bardzo często przebieg spotkania zaskakuje mnie samego. Jak możesz już wiedzieć z poprzednich wpisów (np. tego o rodzajach channelingu), na czas każdej sesji częściowo oddaję swoje ciało energiom Źródła i to ono przemawia przeze mnie, bezpośrednio przekazują aktywacje i transformacje. Właśnie dlatego czasem sam łapię się na zachwycie nowymi aspektami pracy z Archaniołami, Istotami Światła, Mistrzami, które dostosowane zostają do każdej osoby indywidualnie.

Na początku mojej pracy nie potrafiłem pomieścić nawet cząstki energii Archanioła Metatrona, więc pomagali mi w tym Przewodnicy pośredniczący. Teraz moje ciało połączone jest stale z energią Źródła Tego Co Jest, Jedności i „Wszystkości” a to jeszcze nie koniec podróży! 🙂 Zwykle jednak w procesach bierze udział wielu innych Przewodników, oraz Dusza i Wyższe Ja osoby, z którą pracuję.

Skoro już wiesz, że channeling jest odpowiedzią na Twoje wszystkie indywidualne potrzeby i „wzrasta” razem z naszym rozwojem, wiesz już właściwie wszystko. Mimo to pozwolę sobie opisać główne aspekty prace ze mną, jako kanałem dla Istot Światła.

1. Odpowiedzi na pytania

Ten aspekt channelingu jest najprostszy do zrozumienia i wytłumaczenia. 🙂 Podczas rozmowy z Przewodnictwem możesz uzyskać odpowiedzi na swoje pytania i dojść do ich sedna.

Każdy Przewodnik duchowy ma swoje ulubione tematy, które są jego domeną. To trochę jak grupa Specjalistów Światła. 😉

Archanioł Metatron ze względu na swoją naturę na przykład, bardzo lubi opowiadać o duchowym aspekcie życia, sferach Wszechświata lub wprowadzać Cię do Kronik Akaszy, którym przewodzi. Sprawia to, że jest bardzo uniwersalnym źródłem wiedzy.
Jeśli jednak uznaje, że inny Archanioł powinien się udzielić, zaprasza go. Doskonałym przykładem jest Archanioł Michał, który bardzo lubi przemawiać i straszny z niego gaduła. 🙂 Ma za to doskonałe odpowiedzi na najbardziej przyziemne tematy, za którymi nie przepada Metatron.

Aktualnie większość odpowiedzi, które otrzymuję w channelingu pochodzi z Jedności, będą więc zawsze kierować ku poszerzaniu świadomości. Oznacza to, że możesz spodziewać się o wiele szerszej perspektywy w odpowiedzi na zadane pytania.

2. Oczyszczanie, uzdrawianie, harmonizacja

Podczas każdej sesji channelingu, jeśli jest to potrzebne, ma miejsce oczyszczanie, uzdrawianie i harmonizowanie energii.

Procesy oczyszczające i uzdrawiające, które najczęściej podarowują Przewodnicy i Jedność to:

 • Elohim Grounding
 • uzdrowienia Miłością
 • otwarcie Serca
 • otwarcie i oczyszczenie „Centralnego Kanału Energetycznego” oraz przestrzeni serca
 • odgórne oczyszczenie Kanału Energetycznego i czakr z nim związanych (intensywny proces – specjalność Metatrona)
 • usuwanie implantów energetycznych i wpływów innych osób
 • rozpuszczanie blokad
 • przetwarzanie negatywnych schematów mentalnych
 • uwalnianie od karmy
 • uwalnianie od niekorzystnych kontraktów duchowych
 • „resetowanie” do punktu zerowego – stanu idealnej równowagi
 • harmonizacja energii

Bardzo często procesy te są „skończone i całkowite”. To znaczy, że raz zdjęta blokada lub uwolniona energia nie wrócą do stanu negatywnego, a poruszone energie będą przetwarzane w naszym życiu.
Doskonałym przykładem jest oczyszczanie czakry sakralnej – w jamie brzusznej, gdzie gromadzi się wiele emocji. Kiedy zostaje ona oczyszczona, jej siła i światło pozwalają emocjom wypływać i dzięki temu mamy możliwość przepracować je łatwo i delikatnie. Dopóki sami nie nałożymy na siebie silnej blokady, to, co zostało uwolnione, będzie powoli uzdrawiać się i ujawniać w życiu.

3. Aktywacje

Och, aktywacje to temat rzeka. 😉 Przewodnicy przeprowadzili ich przeze mnie tak dużo, że nie jestem w stanie wszystkich zapamiętać i opisać. Cudownie jest słuchać o zmianach, które zachodzą w każdej osobie biorącej udział w procesach.

Pozwolę sobie skrótowo opisać aktywacje, które pamiętam:

 • aktywacja energii wewnętrznego dziecka
 • wprowadzenie na drogę szybkiego rozwoju duchowego
 • aktywacja Jedności i Bezwarunkowej Miłości
 • aktywacja Centralnego Kanału Energetycznego i połączenie ze Źródłami
 • podniesienie wibracji i nawiązanie kontaktu z osobistym Przewodnikiem
 • aktywacja darów duchowych lub otrzymanie nowych umiejętności
 • rozbudzenie wewnętrznego Światła
 • aktywacja myślenia ponad rzeczywistością trójwymiarową
 • rozwinięcie anielskich skrzydeł i innych „narzędzi” pracy duchowej
 • połączenie z Ziemią i wszystkimi ludźmi
 • aktywacje pierwotnych struktur DNA
 • Przebudzenie Duchowe

Podczas Twojej sesji channelingu możemy razem odkryć zupełnie nową formę aktywacji! 🙂

Czujesz, że praca z Istotami Światła jest dla Ciebie?

Zapraszam serdecznie na sesję channelingu!

4. Odnalezienie swoich darów

O tym napisałem już trochę powyżej, ale to bardzo silny element pracy z Przewodnictwem. Każda osoba ma unikatowe dary i talenty, które może wykorzystać w swoim życiu. Czasem trzeba sobie tylko o tym przypomnieć. 🙂

Przewodnicy bardzo chętnie opowiadają on o darach duchowych, które otrzymaliśmy, pomaga odkrywać nasze wrodzone umiejętności i rozumieć je.

Dzięki channelingowi poznaję niezwykłe osoby, które mają wielki potencjał pracy ze Światłem, przetwarzania cienia, uzdrawiania, manifestacji i kreacji rzeczywistości.
To dla mnie ogromna radość, móc pośredniczyć w odkrywaniu powołania i uzdolnień.

5. Kontakt z duszą, Przewodnikami, Kosmiczną rodziną, Źródłem

Praktycznie każda osoba w którymś momencie spotkań channelingowych prosi o kontakt ze swoją duszą, Przewodnikami lub innymi Istotami Światła obecnymi w ich życiu.
Czasem zostajemy zabrani w taką podróż nawet bez proszenia, ponieważ niektóre przekazy należy otrzymać od naszego Źródła, nie od kogoś z zewnątrz.

Za każdym razem kontakt taki jest dla mnie wzruszającym przeżyciem i widzę, jak silnie potrafi zmienić życie, pomóc się uleczyć lub rozwijać się. Odzyskanie połączenia z istotami, które bezwarunkowo nas kochają, wspierają i kibicują nam na każdym kroku to piękny proces.

Wyjątkowym momentem jest także kontakt ze swoją Kosmiczną Rodziną, a większość osób, które mnie odnajdują są tak zwanymi „Starseeds”. Część ich duszy nie ma ziemskiego pochodzenia i podczas channelingu mogą odkryć skąd pochodzą, a nawet skontaktować się z innymi mieszkańcami swojej rodzimej galaktyki. Może to brzmieć jak science-fiction, ale gwarantuję, że po przeżyciu takiego spotkania bardzo zmienia się perspektywa na temat dusz „hybrydowych”. 🙂

Wiele osób po otwarciu połączenia odkrywa z jaką łatwością mogą w każdej chwili sięgać po wsparcie, siłę i otuchę. Samo to jest niezwykłym powodem, dla którego warto wziąć udział w channelingu, szczególnie w odciętym emocjonalnie świecie, który nas otacza.

6. Praca z życiowym celem

Po części nasz życiowy cel zawiera się w pracy z przyrodzonymi darami, opisanymi wyżej. Przewodnicy jednak czasem opowiadają o tym, dlaczego wybraliśmy aktualne wcielenie. Jaki jest cel naszego obecnego życia i cel duszy między wcieleniami.

Samo zrozumienie siebie, odkrycie celu i swojego znaczenia sprawia, że widzę jak osoby otrzymujące tę wiedzę wzrastają i wzmacniają się. 

A jednocześnie istnieje też druga strona medalu – może życie samo w sobie jest wystarczającym celem!? 🙂

7. Połączenie z rozwojem Ziemi i Wszechświata

Archanioł Metatron, jak opisałem w innym artykule, jest odpowiedzialny za wiele płaszczyzn rozwoju naszego Wszechświata i brał udział w ich planowaniu. Symbolicznie, wszystkie te płaszczyzny i wymiary zawierają się w jego Sześcianie Metatrona lub jeśli ktoś woli – Sferze Metatrona.

Praca z Nim może pomóc nam skierować życie na drogę dla najlepszego rozwoju nas samych, Ziemi, ludzkości i Wszechświata.

Prawie zawsze po wyrażeniu intencji i podjęciu decyzji o chęci działania dla rozwoju duchowego własnego i innych, życie moich klientów zmienia się.  To, co zbędne i wstrzymujące zostaje oderwane, a na to miejsce pojawia się więcej Światła.

Każde z nas, jeśli wyraziło choćby intencję przejścia procesu Bramy Lwa w tym roku, może doświadczać interesujących transformacji. 🙂

8. Świadomość i Miłość

A wszystkie tematy opisane powyżej sprowadzają się (choć nie u każdego muszą) do tego, po co przyszliśmy na Ziemię właśnie w tym czasie. Do Przebudzenia Miłości i Samoświadomości! 🙂

Budzimy się do Miłości masowo, szybko i pięknie. Coraz więcej z nas odkrywa duchowość, nowe umiejętności, zaczyna widzieć, czuć i ROZUMIEĆ.

Istoty Światła przychodzą, aby pomóc nam w tym procesie.
Od nas tylko zależy decyzja, czy przyjmiemy ich wsparcie. 🙂

Zapraszam Cię serdecznie na sesję channelingu.

Pozwól sobie na spotkanie archaniołów.
Co może dać Ci sesja channelingu – 8 szybkich odpowiedzi!

4 komentarze do “Co może dać Ci sesja channelingu – 8 szybkich odpowiedzi!

 1. Dzień dobry
  Jestem na drodze poznania siebie..czasami jednak brak mi wielu odpowiedzi czy podpowiedzi jak to ze mną naprawdę jest
  Jestem zainteresowana tym abyśmy popracowali razem i może oczyścili moja energię a może bym dostała odpowiedzi o moich talentach czy też ważne dla mnie spotkać mojego przewodnika duchowego..

  1. Dzień dobry,
   Faktycznie, wszystkie te tematy są doskonałe do rozmowy i procesów z Istotami Światła. Zapraszam serdecznie!
   Zawsze też Świetliści mówią w przekazach, że najważniejsze jest pragnienie poznania i rozwoju, a oni lub inne okazje/energie przyniosą odpowiedzi. 🙂
   Przesyłam Miłość i dziękuję za komentarz!

 2. Witam wszystkich bardzo serdecznie,

  Ja bardzo chciałabym polecić wszystkim sesje channellingu z Markiem. Nie da się opisać w słowach jak transformujące i piękne są to procesy i jak wiele odkrywające i uzdrawiające. Praca z przewodnikami jest niezwykłym darem do pełnej transformacji a energia Marka i jego prowadzenie jest cudowne, pełne miłości i zaufania.
  Czuję takie szczęście i wdzięczność że Marek i praca z istotami światla pojawiły się na mojej drodze rozwoju duchowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę