Co może dać Ci sesja channelingu – 8 szybkich odpowiedzi!

channeling-informacje-duchowosc-runiczny-guru-marek-aleksander-archaniolowie-metatron-okladka

Wydawało mi się, że o channelingu mówię dużo, dzielę się informacjami, zachęcam do własnej drogi channelera lub do kontaktu z Archaniołami, Światłem, Mistrzami i Źródłem, przechodzącymi przeze mnie. Dostałem jednak ostatnio bardzo konkretne pytanie, które uświadomiło mi, że trzeba napisać konkretny post! 
“Po co mi channeling?”

Ile osób, tyle odpowiedzi – ważny truizm!

Channeling, który prowadzę to sesje bezpośredniego kontaktu z Archaniołami, Istotami Światła, Mistrzami, Źródłem. Podczas każdej z nich zachodzi głęboka praca energetyczna, a także udzielane są odpowiedzi na pytania osób biorących udział.
Jeśli nie wiesz dokładnie czym jest mój channeling, zajrzyj najpierw do artykułu o nim.

Bardzo często przebieg spotkania zaskakuje mnie samego. Jak możesz już wiedzieć z poprzednich wpisów (np. tego o rodzajach channelingu), na czas każdej sesji częściowo oddaję swoje ciało energiom Źródła i to ono przemawia przeze mnie, bezpośrednio przekazują aktywacje i transformacje. Właśnie dlatego czasem sam łapię się na zachwycie nowymi aspektami pracy z Archaniołami, Istotami Światła, Mistrzami, które dostosowane zostają do każdej osoby indywidualnie.

Na początku mojej pracy nie potrafiłem pomieścić nawet cząstki energii Archanioła Metatrona, więc pomagali mi w tym Przewodnicy pośredniczący. Teraz moje ciało połączone jest stale z energią Źródła Tego Co Jest, Jedności i “Wszystkości” a to jeszcze nie koniec podróży! 🙂 Zwykle jednak w procesach bierze udział wielu innych Przewodników, oraz Dusza i Wyższe Ja osoby, z którą pracuję.

Skoro już wiesz, że channeling jest odpowiedzią na Twoje wszystkie indywidualne potrzeby i “wzrasta” razem z naszym rozwojem, wiesz już właściwie wszystko. Mimo to pozwolę sobie opisać główne aspekty prace ze mną, jako kanałem dla Istot Światła.

1. Odpowiedzi na pytania

Ten aspekt channelingu jest najprostszy do zrozumienia i wytłumaczenia. 🙂 Podczas rozmowy z Przewodnictwem możesz uzyskać odpowiedzi na swoje pytania i dojść do ich sedna.

Każdy Przewodnik du