O mnie – Marek Aleksander

Poznaj mnie lepiej

Przewodnik Duchowy, Krystaliczny Kanał Boskich Energii, Channeler Istot Światła i Wszystkości oraz bardzo radosna istota

Marek Aleksander

Moim głównym celem pracy duchowej jest wspierać Twoje Przebudzenie, Wzniesienie, Poszerzenie Świadomości oraz Uzdrowienia. Pragnę wzmocnić Twoje Światło i otworzyć Cię na Boski Pierwiastek w Twoim wnętrzu oraz połączyć z uzdrawiającą Bezwarunkową Miłością.

Jestem Przewodnikiem Duchowym, Krystalicznym Kanałem Energii oraz Channelerem.
Pracuję z wcieloną, czystą Miłością, która umożliwia transformacje, aktywacje oraz uzdrowienia. Podczas spotkań wykorzystuję wysokowibracyjne przekazy energetyczne, Język Światła oraz Energię Źródła/Wszystkości.

Jako Krystaliczny Kanał Energii, tworzę przestrzeń dla Przewodnictwa Duchowego, Duszy i Wyższego Ja, które aktywnie uczestniczą w spotkaniach, kierując procesy wedle Najwyższego Dobra osób, z którymi pracuję.

I choć wszystko powyższe brzmi skomplikowanie… możesz mieć pewność, że moja praca i przekazy Przewodnictwa są zwykle lekkie, radosne, a niektóre Istoty Światła i Dusze wręcz kochają żartować i śmiać się w trakcie sesji.

Marek-Aleksander-przestrzen-swiatla-channeling-uzdrawianie-elohim-grounding-soul-body-fusion-warszawa

Moja historia

Moje duchowe dary i uzdolnienia były oczywiste już od najmłodszych lat. Urodziłem się jako czysty empata, naturalnie nawiązywałem kontakt z energiami i już jako dziecko byłem doskonałym medium. Wszystkie te dary zostały jednak przyćmione przez miejskie życie i pędzący świat. Aż ciężko mi teraz uwierzyć, jak długą podróż odbyłem, by powrócić do moich korzeni jako osoba dorosła.

Wyobraź sobie bowiem, że moja nieokiełznana ciekawość Świata i dusza odkrywcy skierowały mnie na drogę rozwoju rozumu w najbardziej „przyziemnych” formach. Skończyłem długie, wymarzone studia związane z medycyną – dietetykę i prowadziłem swoją własną poradnię przez prawie 10 lat! W międzyczasie trenowałem profesjonalnie taniec, podróżowałem po świecie z plecakiem, a nawet prowadziłem… własną restaurację. Cały czas jednak czułem, że czegoś mi brakuje. Z darów duchowych korzystałem jako z małych dodatków do codziennego życia. Używałem ich, żeby pomagać znajomym i rodzinie.

W 2017 roku moje poczucie braku ważnego elementu w życiu było na tyle silne, że zmusiło mnie do poszukiwań. Wiedziałem, że rozwój duchowy jest częścią mojej drogi, ale nie byłem jeszcze gotowy nią podążyć. Zrobiłem więc to, co przynosiło mi radość w życiu, zacząłem poszukiwać nowej wiedzy. Skończyłem programowanie na kursach Harvarda oraz kilka kursów specjalizujących. 

Zostałem więc Dietetykiem klinicznym, Podróżnikiem, Restauratorem, a do tego wszystkiego Programistą. Z dzisiejszej perspektywy ciężko jest mi w to uwierzyć!

Pewnie nie zaskoczy Cię to, co napiszę – nadal czułem, że czegoś mi brakuje, a w dodatku moje zdrowie zaczęło ulegać drastycznemu pogorszeniu. Zdałem sobie też sprawę, że nic już nie czuję i przeraziło mnie to.

Wtedy właśnie powstała we mnie bardzo silna intencja – „Chcę rozmrozić serce, czuć i odnaleźć siebie”.
Nie zdawałem sobie jeszcze wtedy sprawy, jak wielka one będzie dla mojego życia! Magia intencji zaczęła działanie.

Moja bliska przyjaciółka przedstawiła mi metodę Soul Body Fusion®, która stała się dla mnie niezwykłym katalizatorem zmian. Poczułem się stabilnie, zacząłem odzyskiwać i rozwijać wszystkie umiejętności, które czekały, aż sobie o nich przypomnę. Zostałem praktykiem SBF i zakochałem się w rezultatach u mnie i u innych.

Wtedy też usłyszałem pierwszy raz głos mojego Przewodnictwa, nawołujący mnie do porzucenia tego, co robię i rozpoczęcia służby dla innych. W tamtym czasie planowałem akurat karierę programisty, żeby spłacić kredyty zaciągnięte na studia. Możesz więc wyobrazić sobie moje zdziwienie i lęk. Kiedy jednak próbowałem negocjować z Duszą „warunki współpracy”, zawsze słyszałem tylko „Zaufaj, a otrzymasz więcej, niż możesz sobie wyobrazić”. No więc zaufałem!

Bardzo szybko po tej decyzji w moim życiu pojawiły się wspaniałe osoby i nauczyciele, dzięki którym pogłębiłem swój kontakt z Przewodnictwem. Zacząłem pracę z Archaniołami i prowadzony między innymi przez Metatrona, poszerzałem swoją świadomość i zdolności. Zacząłem channelować Bezwarunkową Miłość Jeshuy, wiele pięknych Przewodników i Najwyższych Potencjałów oraz Źródło Wszystkiego Co Jest.

Pośredniczyłem w Przebudzeniach, Wzniesieniach i Uzdrowieniach. Sam również uzdrowiłem wszystkie swoje dolegliwości, w tym choroby autoimmunologiczne, czy nawet alergię. Mój Świat wypełniły Cuda, a moja Świadomość wciąż się poszerzała. 

W 2021 roku przeżyłem własną śmierć i świadomie zadecydowałem o powrocie do ciała. Było to najpotężniejsze i najbardziej transformujące doświadczenie, jakim zostałem pobłogosławiony na mojej ścieżce.

Pozwoliło mi to poszerzyć świadomość do Wszystkości – niedualnej formy istnienia połączonej ze wszystkim i zawierającej wszystko. Do najgłębszej Miłości w przyjęciu i akceptacji wszystkiego. Dzięki temu mogę teraz pokazywać tę drogę innym.

Wiem, że cała moja podróż życiowa miała przygotować mnie do tego, co mogę Ci teraz ofiarować. I z ogromną Miłością zapraszam Cię do Przestrzeni Światła!

Stworzyłem ją z myślą o społeczności, służbie i po to, aby tworzyć zaopiekowane miejsce dla wszystkich potrzebujących poczuć, że nie są sami w tym „szalonym” świecie matrixowym i duchowym. 🙂

Aktualnie prowadzę sesje indywidualne, mentoringi i sesje grupowe. Organizuję warsztaty, kursy i Kręgi. Uczę channelingu, pomagam transformować niewspierające schematy lub po prostu robię Ci przestrzeń na rozpuszczenie się w Miłości. 

Wszystko w imię Najwyższego Dobra i zgodnie z Twoją Duszą.

Jestem pewny, że znajdziesz tu coś dla siebie. 🙂

Metody, którymi pracuję

W mojej pracy indywidualnej lub grupowej wykorzystuję wiele metod, choć za najwspanialszą i najbardziej uniwersalną z nich od zawsze uważam channeling. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale wiele metod pracy energetycznej, takich jak Soul Body Fusion, Elohim Grounding, czy na przykład Reiki powstało właśnie poprzez channelingowy kontakt z Przewodnictwem lub Źródłem.

Channeling prowadzę w formie sesji indywidualnych, grupowych oraz regularnie zwołuję Kręgi Channelingu.

Elohim Grounding odtwarza nasze najczystsze połączenie z Krystaliczną Matrycą energetyczną Ziemi i aktywuje w nas dawno zapomniane struktury DNA. Nie tylko „uziemieniu”, ale także Uzdrowieniom.

Soul Body Fusion® sprawi, że połączysz się z potencjałem Twojej Duszy bez wysiłku. Jedyne, czego potrzebujesz to chęć otrzymania wsparcia od niej, intencja i chwila relaksu.

Bardzo często organizuję tematyczne warsztaty grupowe na żywo lub on-line. W ich trakcie możemy sięgnąć do wspaniałych energii, wglądów i transformacji, wykorzystując synergistyczne działanie energii grupy.

Sprawdź kalendarz spotkań

Metoda pracy bazująca na podstawach buddyzmu Zen i pracy w parach, polegająca na nieprzerwanym przebywaniu w prawdzie i komunikowaniu jej. Są to głęboko transformujące i otwierające spotkania.

Dziękuję, że Jesteś

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat mnie, moich metod pracy, energii lub spotkań, możesz do mnie napisać.

Prowadzę też newsletter, w którym informuję o najważniejszych rzeczach w Przestrzeni Światła. Możesz znaleźć mnie również na Instagramie i Facebooku.

I bez względu na to, czy spotkamy się na sesji, w grupie, a może zaglądasz tu tylko na chwilę, dziękuję, że Jesteś-My! 🙂

Niech Światło i Miłość wzrastają w Nas każdego dnia.

Marek-Aleksander-przestrzeń-światła-channeling-polska-warszawa
Przewiń na górę