Poznaj mnie

POZNAJ MNIE LEPIEJ

Przewodnik Duchowy, Krystaliczny Kanał Boskich Energii, Channeler, Uzdrowiciel energetyczny

Moim głównym celem pracy duchowej jest wspierać Twoje Przebudzenie, Wzniesienie oraz Uzdrowienia. Pragnę wzmocnić Twoje Światło i otworzyć Cię na boski pierwiastek w Twoim wnętrzu.

Jestem Przewodnikiem Duchowym, Krystalicznym Kanałem Energii oraz Channelerem.
Pracuję z wcieloną, czystą Miłością, która umożliwia transformacje, aktywacje oraz uzdrowienia. Podczas spotkań wykorzystuję wysokowibracyjne przekazy energetyczne, Język Światła oraz Energię Źródła.

Jako Krystaliczny Kanał Energii, tworzę przestrzeń dla Przewodnictwa Duchowego, które aktywnie uczestniczy w spotkaniach, kierując procesy w kierunku Najwyższego DObra osób, z którymi pracuję.

Aktualnie kontaktuje się z wieloma Przewodnikami, a wśród nich Archaniołami, Jeshuą, Jesteś-My (Rada 12), Kosmicznymi Rodzinami oraz Elohimami.

Częścią mojej praktyki jest także wykorzystanie mojego wielozmysłowego postrzegania intuicyjnego do pracy z uzdrowieniami aury.

I choć wszystko powyższe brzmi poważnie i wyjątowo… możesz mieć pewność, że moja praca i przekazy Przewodnictwa są zwykle lekkie, radosne, a niektóre Istoty Światła wręcz kochają żartować i śmiać się w trakcie sesji.

Bo przecież radosny spokój jest stanem, do którego dążymy, prawda? 🙂