Dla odkrywających Energię

Zapłać ile możesz

Skoro jesteś na tej stronie, prawdopodobnie czujesz głębsze połączenie z energią w Tobie i dookoła Ciebie. Może jesteś jedną z osób, które właśnie przechodzą swoje przebudzenie duchowe?
Może masz już za sobą wiele przejść energetycznych, ale nie wiesz jeszcze do końca jak odnaleźć się w tym magicznym, choć czasem szalonym świecie?
A może nawet pracujesz z energią, ale czujesz, że brakuje Ci podstawowych technik lub higieny energetycznej? 🙂

Właśnie dla Ciebie tworzę tę przestrzeń!

Praca z energią stała się moim życiem i zmieniła je w sposób piękniejszy, niż mógłbym to sobie kiedykolwiek wyobrazić. Nie byłbym jednak w tym miejscu, gdyby nie wsparcie niezwykłych osób na początku mojej drogi duchowej. A teraz moją misją jest pomóc innym wznosić swoją świadomość i wcielać moc.

Chciałbym, żeby wiedza na temat najważniejszych technik, higieny energetycznej, BHP i zarządzania swoją mocą, była łatwo dostępna dla każdego.
Dlatego wszystkie materiały, które znajdziesz poniżej, dostępne są w formacie „Zapłać ile możesz”.
To Ty decydujesz, co dla Ciebie jest dobrą ceną dla wyrównania energetycznego i materiały są Twoje! 🙂

Niesamowity Świat Energii

Praca z energią pozwala na piękne i potężne transformacje w życiu. A kiedy stajesz się jej świadomy, masz ogromne możliwości uzdrawiać swoje emocje, ciało fizyczne, relacje, sytuację finansową. Zdejmować z siebie blokady energetyczne, ograniczenia Twojego potencjału i intuicji. Możesz też podążyć za powołaniem do pomocy innym. Możliwości są nieskończone!

Ale od czego zacząć…?

Poniżej znajdziesz proponowane przeze mnie techniki i materiały wprowadzające do pracy energetycznej, w „Paczkach Wiedzy” na poziomie zupełnie podstawowym i bardziej zaawansowanym.
Dzięki nim zyskasz większą świadomość energii i otrzymasz wsparcie w szybszym rozwoju!

Zapraszam z Miłością!

ZARZĄDZANIE I HARMONIZACJA ENERGII

zarzadzanie-i-harmonizacja-energii-marek-aleksander-przestrzen-swiatla-zaplac-ile-mozesz-channeling-istoty-swiatla-duchowosc-rozwoj

Zacznijmy od podstaw – ZARZĄDZANIE I HARMONIZACJA ENERGII, czyli to, co każdy powinien umieć… nawet jeśli nie zajmuje się duchowością! 🙂

Poczuj się pewnie w swojej energii i naucz się ją stabilizować. Poznaj technikę skanu energetycznego i uwalniania napięć w przepływach Twoich sił. Naucz się odgradzać od ciężkich energii dookoła Ciebie, jednocześnie przyjmując to, co najkorzystniejsze. A na koniec postaw zdrowe granice energetyczne i ochroń się przed negatywnymi wpływami! To wszystko i więcej znajdziesz w tej Paczce Wiedzy.

Co dostajesz w Paczce Wiedzy – ZARZĄDZANIE I HARMONIZACJA ENERGII?

 • Nauczysz się uziemiać siebie i swoją energię, aby cała Twoja moc mogła zaistnieć w życiu. Nie ma wiele ważniejszych rzeczy w pracy duchowej, niż dobre uziemienie!
 • Poznasz moją ulubioną technikę szybkiego Oczyszczania i Ochrony energii, dzięki której w każdej sytuacji przywrócisz większą równowagę i postawisz zdrowe granice swojej przestrzeni.
 • Rozświetlisz miejsca w Twoim ciele, gdzie występują blokady energetyczne i nauczysz się prosić swoich Przewodników Duchowych lub Duszę o wsparcie.
 • Zharmonizujesz 5 żywiołów w Twoim ciele fizycznym i ciałach subtelnych, dzięki czemu poczujesz większą równowagę i lekkość.

  A DO TEGO!

 • Uzyskasz dostęp do wykładu o BHP energetycznym, podczas którego opowiedziałem o higienie energetycznej i ochronie energii oraz przedstawiłem dodatkowe techniki pracy z aurą.

Zapraszam Cie do nauki procesów i technik, którymi dzielę się z Kręgami channelingu. 
Stań w swojej Mocy i poczuj się bezpiecznie ze swoją energią.

Opinie o Paczkach Wiedzy

PODSTAWY PRACY ZE ŚWIATŁEM

Praca ze Światłem zmieniła moje życie. Nie potrafię opisać, jak potężnym błogosławieństwem było dla mnie odkrycie mojego powołania i nauka połączenia z pięknymi Potencjałami energetycznymi, pochodzącymi z Przewodnictwa Duchowego i od mojej Duszy.

Wiem natomiast, że nie jest łatwo odnaleźć w internecie techniki pracy energetycznej z Przewodnictwem, które są bezpieczne, proste i możliwe do zastosowania przez każdego.
DLATEGO STWORZYŁEM TĘ PACZKĘ WIEDZY!

BO KAŻDY MOŻE NAWIĄZAĆ KONTAKT ZE SWOIM PRZEWODNICTWEM W ŚWIETLE!

Zapraszam Cie w niezwykłą podróż, podczas której nauczysz się otwierać swoje serce, zmieniać częstotliwość swojej energii, podnosić Świadomość i łączyć z Wyższymi Potencjałami.

Co znajdziesz w Paczce Wiedzy – PODSTAWY PRACY ZE ŚWIATŁEM?

 • Nauczysz się technik poszerzania swojej pojemności energetycznej i wzmacniania kontaktu z Duszą. Bo im większą masz pojemność, tym piękniej sięgasz w swoje Światło!
 • Poznasz technikę zmiany swojej częstotliwości, która wyniesie Cię ponad ciężkie, trójwymiarowe energie ziemskie i pozwoli Ci odetchnąć energetyczną wolnością. To wiele ułatwia w momentach, kiedy czujesz, że energie dookoła są przytłaczające.
 • Otrzymasz proste ćwiczenie służące do otwierania serca. Bo serce, jak każdy mięsień, także energetycznie wymaga treningu. A przebywanie w stanie otwartego Pola Serca jest potężną techniką samą w sobie.
 • Połączysz się ze Złotymi Sieciami Matrycy Wszystkiego, dzięki którym uzyskasz dostęp DOSŁOWNIE DO WSZYSTKIEGO, co istnieje, istniało i będzie istnieć w naszych polach serc. To wspaniałe narzędzie pracy ze sobą i z innymi.

A DO TEGO!

 • Jedynie w tym miejscu znajdziesz WYKŁAD NA TEMAT INTUICYJNEGO KONTAKTU Z PRZEWODNICTWEM ORAZ PRAKTYCZNE ĆWICZENIA W NAWIĄZYWANIU POŁĄCZENIA. To prawie godzinna dawka potężnej wiedzy, energii i ćwiczeń, która wystarczy, aby uzyskać kontakt z Przewodnictwem lub Duszą, przy wsparciu energii Jesteś-My.

Zapraszam Cie do nauki procesów i technik, którymi dzielę się z Kręgami channelingu. 
Stań w swojej Mocy i poczuj się bezpiecznie ze swoją energią.

KOLEJNE PACZKI WIEDZY POJAWIĄ SIĘ JUŻ NIEBAWEM!

Zapisz się do Newslettera, żeby otrzymać wiadomość, kiedy się pojawią! 🙂 (kliknij tutaj)

UWAGA: Ze względu na aspekty techniczne, minimalna kwota płatności to 10zł.