Dla odkrywających Energię

Zapłać ile możesz

Skoro jesteś na tej stronie, prawdopodobnie czujesz głębsze połączenie z energią w Tobie i dookoła Ciebie. Może jesteś jedną z osób, które właśnie przechodzą swoje przebudzenie duchowe?
Może masz już za sobą wiele przejść energetycznych, ale nie wiesz jeszcze do końca jak odnaleźć się w tym magicznym, choć czasem szalonym świecie?
A może nawet pracujesz z energią, ale czujesz, że brakuje Ci podstawowych technik lub higieny energetycznej? 🙂

Właśnie dla Ciebie tworzę tę przestrzeń!

Praca z energią stała się moim życiem i zmieniła je w sposób piękniejszy, niż mógłbym to sobie kiedykolwiek wyobrazić. Nie byłbym jednak w tym miejscu, gdyby nie wsparcie niezwykłych osób na początku mojej drogi duchowej. A teraz moją misją jest pomóc innym wznosić swoją świadomość i wcielać moc.

Chciałbym, żeby wiedza na temat najważniejszych technik, higieny energetycznej, BHP i zarządzania swoją mocą, była łatwo dostępna dla każdego.
Dlatego wszystkie materiały, które znajdziesz poniżej, dostępne są w formacie „Zapłać ile możesz”.
To Ty decydujesz, co dla Ciebie jest dobrą ceną dla wyrównania energetycznego i materiały są Twoje! 🙂

Niesamowity Świat Energii

Praca z energią pozwala na piękne i potężne transformacje w życiu. A kiedy stajesz się jej świadomy, masz ogromne możliwości uzdrawiać swoje emocje, ciało fizyczne, relacje, sytuację finansową. Zdejmować z siebie blokady energetyczne, ograniczenia Twojego potencjału i intuicji. Możesz też podążyć za powołaniem do pomocy innym. Możliwości są nieskończone!

Ale od czego zacząć…?

Poniżej znajdziesz proponowane przeze mnie techniki i materiały wprowadzające do pracy energetycznej, w „Paczkach Wiedzy” na poziomie zupełnie podstawowym i bardziej zaawansowanym.
Dzięki nim zyskasz większą świadomość energii i otrzymasz wsparcie w szybszym rozwoju!

Zapraszam z Miłością!