Umów spotkanie

Rezerwacja Spotkania

Już tylko kilka kliknięć dzieli Cię od spotkania z Wysokimi Energiami, Channelingiem, Uzdrawianiem, Przodkami lub Przewodnictwem Duchowym.

Jeśli chcesz umówić spotkanie indywidualne, wybierz jedną z osób poniżej, a następnie zarezerwuj spotkanie przez kalendarz on-line.

Marek Aleksander

Zapraszam Cię na spotkanie ze mną, moim Przewodnictwem, Twoją Duszą i Uniwersalną Miłością Wszystkości.

W pracy energetycznej wykorzystuję wiele metod, dzięki czemu możemy sięgnąć razem po wspaniałe Uzdrowienia i Rozwój w Twoim życiu.

Zawsze kieruję się Najwyższym Dobrem i Miłością, bardzo dbając o higienę energetyczną i o to, aby wszystko było dla Ciebie zaopiekowane. A pracując ze Światłem i Wysokimi Wibracjami, możesz spodziewać się, że nasze spotkania będą transformujące i wprowadzą niezwykłe energie do Twojej codzienności. 🙂

Pozwól, że pomogę Ci odkryć Boskie Światło w Tobie!

Przyjaciele Przestrzeni Światła

Poznaj również Zaufanych Uzdrowicieli, Przewodników i Terapeutów

Wiem z doświadczenia, że odnalezienie zaufanego nauczyciela lub terapeuty nie zawsze jest łatwym zadaniem. Otworzyłem więc swoją stronę dla osób, którym ufam, aby pomóc Ci dotrzeć do niezwykle wartościowych Przewodników.

W Przestrzeni Światła znajdziesz więc teraz oprócz mnie osoby zajmujące się uzdrawianiem, terapią i prowadzeniem, którym ufam i wiem, że zawsze pracują w Przestrzeni Serca, dla Najwyższego Dobra oraz w Prawdzie i autentyczności. Co istotne – są to tylko i wyłącznie Nauczyciele, Terapeuci i Uzdrowiciele, z którymi miałem przyjemność pracować i których wsparcie przyniosło ogromną wartość w moim osobistym rozwoju.

– Marek Aleksander

Wojtek Gwardys

Twoje pełne zdrowie to Twój najwyższy potencjał. Z radością poprowadzę Cię w jego kierunku i pokażę Ci, że prawdziwe Uzdrowienia są w Tobie.

Wojtek jest Wielowymiarowym Uzdrowicielem, Kanałem dla Energii Światła i Najwyższych Potencjałów, Mistrzem – Nauczycielem Reiki i niezwykłym Spaceholder’em.

Pracuje z Matrycą Ziemi, przepływami Energii i channelingiem. Jest Krystalicznym Kanałem dla Światła, które przekazuje innym.  Tworzy Przestrzenie Światła i Uzdrowień, które potrafi utrzymać nie tylko dla pojedynczych osób, ale także dla dużych Kręgów, dbając o wszystkich uczestników i służąc uzdrowieniami oraz transformacjami.

Magdalena Zofia

Magdalena-Zofia-uzdrowiciel-medycyna-chińska-akupunktura-channeling-energia

Chcę dzielić się moimi darami i moim doświadczeniem z innymi, pomagając w otwieraniu się na samych siebie, uzdrowienie i na swoje własne piękno.

Magdalena Zofia to Wysokowrażliwa Empatka, JasnoWiedząca Channelerka, Uzdrowicielka Kwantowa, specjalistka od Medycyny Zachodniej i Chińskiej oraz Świetlista Zielarka.

W pracy z nią odkryjesz głęboko zakorzenione w Tobie Uzdrowienia.

Spotkania z Magdaleną Zofią pozwalają dotrzeć do praprzyczyny dolegliwości, rozpuszczać blokady i zdrowieć. Jej Mandale Mocy Światła i channelowane Mieszanki Kwiatowe są równie niezwykłe, jak energia Magdaleny.

MIA Maahra

https://przestrzen-swiatla.pl/grupowy-channeling-22-02-2022/

Jeśli czujesz się ciężko, niekomfortowo, masz nawracające myśli, schematy, sny, czy bóle w ciele to czas zwrócić uwagę na wołający Cię komunikat: pracuj ze swoim cieniem.

MIA Maahra to niezwykła channelerka Duszy i Istot Światła, trener Ustawień Systemowych i Przewodniczka Duchowa pracująca między innymi autorską metodą SwiatłoCienia Duszy, przynosząc piękne uzdrowienia.

Spotkania z Mią Maahrą są uwalniające w Duszy i w Ciele, a Umysł zyskuje w trakcie nowe perspektywy.

Agnieszka Kiljańska

Zanurzam w miłości i stwarzam bezpieczną przestrzeń rozmówcy.
Energie jakie przynoszę to akceptacja, harmonia ale i radość i wdzięczność. Mam dar oczyszczania i przynoszenia dobra.

Agnieszka jest osobą, która czerpie inspirację z natury i od ludzi. Potrafi wykorzystać emocje i zawartą w nich energię, aby nawigować odsłanianie kolejnych warstw Świadomości.

Lubię nazywać Agnieszkę Świetlistą Szamanką, która łączy w swojej pracy Ziemię, Niebo i cielesność! 🙂

Natalia Wiśniewska

natalia-wisniewska-channeling

Wolność i życie w Prawdzie są nurtami przewodnimi moje pracy duchowej.  Wolność od ograniczających programów i limitujących przekonań.  Życie zgodne z Prawdą Serca.

Przekazy, energia i Przewodnictwo Natalii są nie tylko nieskazitelnie czyste i pełne głębokiej Prawdy, ale także pochodzą z przestrzeni Najwyższych Potencjałów.

Jej praca jako Divine Light Channeler i Master Intuitive Guide pozwoli Ci sięgnąć bardzo „wysoko”, a dzięki temu dojrzysz ogrom głębi Siebie.

Przewiń na górę