Umów spotkanie

Rezerwacja Spotkania

Już tylko kilka kliknięć dzieli Cię od spotkania z Wysokimi Energiami, Channelingiem, Uzdrawianiem, Przodkami lub Przewodnictwem Duchowym.

Jeśli chcesz umówić spotkanie indywidualne, wybierz jedną z osób poniżej, a następnie zarezerwuj spotkanie przez kalendarz on-line.

Marek Aleksander

Zapraszam Cię na spotkanie ze mną, moim Przewodnictwem, Twoją Duszą i Uniwersalną Miłością Wszystkości.

W pracy energetycznej wykorzystuję wiele metod, dzięki czemu możemy sięgnąć razem po wspaniałe Uzdrowienia i Rozwój w Twoim życiu.

Zawsze kieruję się Najwyższym Dobrem i Miłością, bardzo dbając o higienę energetyczną i o to, aby wszystko było dla Ciebie zaopiekowane. A pracując ze Światłem i Wysokimi Wibracjami, możesz spodziewać się, że nasze spotkania będą transformujące i wprowadzą niezwykłe energie do Twojej codzienności. 🙂

Pozwól, że pomogę Ci odkryć Boskie Światło w Tobie!

A JUŻ WKRÓTCE!

https://przestrzen-swiatla.pl/grupowy-channeling-22-02-2022/
Magdalena-Zofia-uzdrowiciel-medycyna-chińska-akupunktura-channeling-energia

Przyjaciele Przestrzeni Światła

Poznaj również Zaufanych Uzdrowicieli, Przewodników i Terapeutów

Wiem z doświadczenia, że odnalezienie zaufanego nauczyciela lub terapeuty nie zawsze jest łatwym zadaniem. Otworzyłem więc swoją stronę dla osób, którym ufam, aby pomóc Ci dotrzeć do niezwykle wartościowych Przewodników.

W Przestrzeni Światła znajdziesz więc teraz oprócz mnie osoby zajmujące się uzdrawianiem, terapią i prowadzeniem, którym ufam i wiem, że zawsze pracują w Przestrzeni Serca, dla Najwyższego Dobra oraz w Prawdzie i autentyczności. Co istotne – są to tylko i wyłącznie Nauczyciele, Terapeuci i Uzdrowiciele, z którymi miałem przyjemność pracować i których wsparcie przyniosło ogromną wartość w moim osobistym rozwoju.

– Marek Aleksander

STARTUJEMY 30.01.2023!

  • 00Dni
  • 00Godzin
  • 00Minut
  • 00Sekund

MIA Maahra

https://przestrzen-swiatla.pl/grupowy-channeling-22-02-2022/

Jeśli czujesz się ciężko, niekomfortowo, masz nawracające myśli, schematy, sny, czy bóle w ciele to czas zwrócić uwagę na wołający Cię komunikat: pracuj ze swoim cieniem.

MIA Maahra to niezwykła channelerka Duszy i Istot Światła, trener Ustawień Systemowych i Przewodniczka Duchowa pracująca między innymi autorską metodą SwiatłoCienia Duszy, przynosząc piękne uzdrowienia.

Spotkania z Mią Maahrą są uwalniające w Duszy i w Ciele, a Umysł zyskuje w trakcie nowe perspektywy.

Wojtek Gwardys

Twoje pełne zdrowie to Twój najwyższy potencjał. Z radością poprowadzę Cię w jego kierunku i pokażę Ci, że prawdziwe Uzdrowienia są w Tobie.

Wojtek jest Wielowymiarowym Uzdrowicielem, Kanałem dla Energii Światła i Najwyższych Potencjałów, Mistrzem – Nauczycielem Reiki i Divine Spaceholder’em.

Pracuje z Matrycą Ziemi, przepływami Energii i channelingiem. Jest Krystalicznym Kanałem dla Światła, które przekazuje innym.  Tworzy Przestrzenie Światła i Uzdrowień, które potrafi utrzymać nie tylko dla pojedynczych osób, ale także dla dużych Kręgów, dbając o wszystkich uczestników.

Magdalena Zofia

Pozwól, że wbijając kolejną igłę do akupunktury w Twój Meridian Trzeciego Oka napełnię Twoje Serce Uniwersalną Miłością Wszystkiego.

Magdalena Zofia to Wysokowrażliwa Empatka, Channelerka, Uzdrowicielka Kwantowa, specjalistka od Medycyny Chińskiej, Ajurwedy oraz Illumination Herbalist.

W pracy z nią odkryjesz głęboko zakorzenione w Tobie Uzdrowienia. A jeśli igła do akupunktury się omsknie, jest także wyspecjalizowanym lekarzem medycyny zachodniej w dziedzinie neurotransplantologii fizykalnej.

Możesz także zamówić dedykowaną dla Ciebie Mandalę Mocy Światła, channelowaną z intencją, którą chcesz wprawić w ruch.