BRAMA DIAMENTOWEGO LWA – ŚWIETLISTY PORTAL ODWAGI 8/8

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

BRAMA DIAMENTOWEGO LWA – ŚWIETLISTY PORTAL ODWAGI 8/8

7 sierpnia 2023 - 10 sierpnia 2023

88,88zł
brama-lwa-8-8-diamentowa-energia-channeling-marek-aleksander

BRAMA DIAMENTOWEGO LWA 8/8

ŚWIETLISTY PORTAL ODWAGI

To wydarzenie już się odbyło. Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do nagrania.

I znów nadchodzi jedno z moich ulubionych wydarzeń energetycznych – 8/08. W okolicy tej daty otwiera się dla nas niesamowity Portal Energetyczny – Brama Lwa.
To wydarzenie wyjątkowe, ponieważ przynosi ogromne wzniesienie energii i otwiera czas niezwykłych, końcoworocznych wydarzeń energetycznych, jednocześnie przynosząc piękne przesłania, przebudzenia i przejścia do Nowych form energetycznych, na które gotowa jest nasza Świadomość.

Jest to także najbardziej wyjątkowe, coroczne wydarzenie dla mnie osobiście. Właśnie Brama 8/8 jest symbolem mojej drogi w służbie innym – w tym czasie właśnie dostałem wezwanie do zorganizowania pierwszego channelingu dla większej ilości osób. Dlatego też co roku więc świętuję ją z ogromną radością i wdzięcznością!

W tym roku bardzo wyraźnie słyszę energię Lwów, które z potężną siłą niosą przekazy o Wolności, Odwadze i Mocy. Lwy te przybierają w mojej wizji diamentowe sylwetki, co wzmacnia ich przekaz.

W mojej pracy channelingowej kontaktuję się od dłuższego czasu przede wszystkim z energią Wszystkości, Jedności i Bezwarunkowej Miłości. Jestem więc przemiło zaskoczony, że na wydarzenie 8/8 w tym roku pojawili się Przewodnicy Duchowi – Syrianie i Andromedanie.
Ci pierwsi nie są w sumie wielkim zaskoczeniem… to właśnie ich energiom poświęcona jest Brama Lwa i krystalicznie czysta energia Siriańska jest dla nas w tym czasie bardzo dostępna.
Andromeda natomiast niesie ze sobą energię odwagi, wolności i ruchu, co doskonale uzupełnia przekazy.
Wspaniale będzie channelować Jedność oraz przekazy Przewodnictwa. 🙂

Oto więc wzywają Nas Diamentowe Lwy.
Wzywają do połączenia ze Światłem i Miłością. Połączenie to zaś pozwala sięgnąć po naszą Wolność.
Czy odważysz się na ten krok i wyruszysz ze mną w kwantową przygodę?

Zapraszam z Serca!

brama-lwa-marek-aleksander-8-8-channeling-energia

 

W TYM ROKU BRAMĘ ŚWIĘTUJEMY PRZEZ 4 DNI, PRZYWOŁUJĄC ŚWIATŁO 4 DIAMENTOWYCH FILARÓW PRZESTRZENI!!

 

FILAR I: DIAMENTOWA ENERGIA OCZYSZCZEŃ

Dzień przed Bramą 8/8 spotkamy się na otwarcie Przestrzeni i synchronizację z 4 DIAMENTOWYMI FILARAMI, które będą ją dla nas utrzymywały i przekazywały cały czas Najwyższe Potencjały energii. Wykorzystamy piękną moc Diamentowej Energii Oczyszczeń, aby przygotować się do przejścia Bramy 8/8 następnego dnia.

W tym dniu zaprosiłem także Wojtka Gwardysa, aby poprowadził dla nas proces Energy Transfer Reset w tematach związanych z Bramą Diamentowego Lwa i przy wsparciu Diamentowej Energii Oczyszczeń. Wojtek jak mało kto potrafi trzymać Przestrzeń i manifestować w niej Uzdrowienia i Cuda. Bardzo się cieszę, że wzbogaci swoją energią to wydarzenie. Sam proces ETR jest już wielu osobom znany z poprzednich wydarzeń i ma piękną transformującą siłę. Pozwoli sięgnąć nam jeszcze głębiej w energię Bramy Lwa. Uwolnimy w nim i transformujemy w Miłość i Światło niewspierające energie, niskowibracyjne myślokształty, blokady i inne energie, które mogłyby stanąć na przeszkodzie Światłu, Miłości i Odwadze w Nas.

Jeśli chcesz poznać Wojtka, zajrzyj na strony:
twójhealer.pl
https://przestrzen-swiatla.pl/wojtek-gwardys/

 

FILAR II: ŚWIATŁO DIAMENTOWEGO LWA · BRAMA 8/8

Proces w Bramie 8/8 channelował będę dla nas na bieżąco, więc spodziewajmy się niespodziewanego. 😉

W Przestrzeni pojawia się przekaz, który otrzymałem rok lub dwa temu:
„MIŁOŚĆ I WOLNOŚĆ TO DROGA DLA ODWAŻNYCH”

Szykuje się więc channeling stawania w swojej Mocy i odpuszczania wszystkiego, czemu oddajemy swoją Wolność!

Energetycznie wczuwając się w cały proces, jak zawsze jestem pod dużym wrażeniem tego, co zostało dla nas zaplanowane.
Mam też głębokie odczucie, że to channeling dla każdego, bez względu na poziom świadomości siebie. Może więc być wspaniałym, pierwszym Przebudzeniem dla osób rozpoczynających odkrywanie swojej ścieżki, a może być także dotarciem do niezwykle głębokich Prawd i Miłości dla osób będących w kontakcie z tym, co niematerialne. 😉

Hurra!!

FILAR III: DIAMENTOWA PRZESTRZEŃ ŚWIATŁA

W tej podróży energetycznej Przewodnictwo oraz nasze Wyższe Ja przeniosą nas w piękne Przestrzenie Światła, aby pomóc w utrzymaniu energii Bramy Lwa i regeneracji. Czuję, że to będzie kojący, łagodny i bardzo odżywczy czas. Pomoże ustabilizować energie i transformacje poprzednich dni.

FILAR IV: KRYSZTAŁ SERCA ZIEMI

Wydarzenie zakończymy spotkaniem ucieleśniającym i gruntującym wszystko, co się wydarzyło. Wylądujemy na Ziemi i połączymy się z Nią, przynosząc radosną energię z Diamentowych Przestrzeni wprost do jej krystalicznego Serca. 🙂

Świadome przekroczenie portalu, strzeżonego przez Krystaliczne Lwy to zaproszenie swojej Mocy, Światła i Wolności do życia. To akceleracja energii, otwarcie na nowe wymiary życia i codziennego i duchowego, przemiana wewnętrzna oraz uwolnienie od ograniczających schematów.
A jak każda podróż – zaczyna się od wyrażenia gotowości. Powiedzenia – TAK!

Wznieśmy się do najgłębszych poziomów Światła, w których słychać już zadowolone pomruki Diamentowych Lwów! 🙂


Zapraszam z Serca!

Informacje organizacyjne:

  • spotykaliśmy się on-line, przez komunikator Zoom
  • koszt udziału w wydarzeniu to 88,88zł
  • procesy energetyczne będą nagrywane, a nagrania udostępnione uczestnikom najszybciej jak to możliwe (jeśli serwery pozwolą, nawet do godziny po zakończeniu procesu 😉 )
  • jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, ale terminy spotkań nie współgrają z Twoim grafikiem, możesz zapisać się na wydarzenie i po każdym spotkaniu otrzymasz nagrania.
  • Nagrania procesów zawierają dokładnie taką samą siłę, jak proces na żywo.

 

KLIKNIJ I KUP NAGRANIE

BRAMA DIAMENTOWEGO LWA – ŚWIETLISTY PORTAL ODWAGI 8/8

Details

Start:
7 sierpnia 2023
End:
10 sierpnia 2023
Cost:
88,88zł
Event Category:
Website:
https://przestrzen-swiatla.pl/produkt/brama-lwa-8-8-2023/

Venue

Komunikator Zoom

Organizers

Marek Aleksander
Wojtek Gwardys
Przewiń na górę