Metody

AdobeStock_275346825-min

Channeling prowadzę w formie sesji indywidualnych, grupowych oraz regularnie zwołuję Kręgi Channelingu.

Indywidualne sesje channelingu odbywają się w bezpośrednim połączeniu z Archaniołami i Istotami Światła, Elohim, Jesteś-My (Rada 12) oraz energią Źródła. Zwykle sięgamy też w Jedność i bezwarunkową Miłość. Dzięki pośredniczeniu w pracy z tymi energiami, mogę zaproponować Ci wspaniały rozwój duchowy i pomóc w zmianach w Twoim życiu. Możemy skontaktować Cię z Twoimi Przewodnikami, zaprowadzić do Kronik Akaszy lub zająć się zdejmowaniem blokad energetycznych i odłączaniem „implantów” obcych energii, które mogą Cię aktualnie ograniczać. Pokażę Ci jak radzić sobie z emocjami i znaleźć drogę do Bezwarunkowej Miłości.
Informacje na temat korzyści związanych z channelingiem opisałem w artykule, do którego także serdecznie zapraszam.

Podczas sesji grupowych i Kręgów, proces jest uzależniony od osób biorących udział. Archaniołowie oraz Istoty Światła pięknie dopasowują przebieg spotkania tak, aby było ono dla wszystkich pełnym i rozwijającym doświadczeniem.

Serdecznie zapraszam!

elohim-grounding-marek-aleksander-channeling

Elohim Grounding odtwarza nasze najczystsze połączenie z krystaliczną matrycą energetyczną Ziemi i aktywuje w nas dawno zapomniane struktury DNA.

Co daje taki proces?
– ułatwia kontakt z Ziemią i pokazuje zupełnie nową jakość tego połączenia;
– pomaga poczuć, że Ziemia jest domem naszych ciał, zwłaszcza osobom, które mają poczucie braku połączenia z aktualnym wcieleniem;
– wzmacnia uzdrawiającą moc Ziemi i otwiera pełny jej dostęp do naszych ciał;
– wzmacnia energię naszych ciał;
– pozwala na jeszcze pełniejsze zrozumienie energii na Ziemi i pracy z nią;
– znacznie wzmacnia każde kolejne uziemienie, ponieważ po tym procesie pozostajemy otwarci na nie bardziej, niż kiedykolwiek;
– przynosi harmonizację energii w ciele zgodnie z ich naturalnymi rytmami;
– harmonizuje przepływy energii w ciele i zdejmuje blokady ograniczające Centralny Kanał Energetyczny;
– pomaga zredukować stres i napięcie nerwowe poprzez zmianę potencjałów energetycznych w układzie nerwowym i hormonalnej osi przysadka-podwzgórze-nadnercza;
– oraz wiele innych efektów indywidualnych dla każdej osoby!

Więcej informacji znajdziesz na stronie Elohim Grounding.

simon-migaj-unsplash-runiczny-guru-medytacje-soul-body-fusion-polska-rozwój-duchowy-min-scaled

Czy kiedykolwiek przyszło Ci do głowy, że nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału?
Czy czasem brakuje Ci energii, chociaż wszystko wydaje się być w najlepszym porządku?
A może czujesz się nie w pełni obecny/a w życiu lub oderwany/a od swojej duszy?

Wyobraź sobie teraz, że uzyskujesz dostęp do ogromnej energii, która tylko czeka, żeby z niej skorzystać. Nie jest istotne jak nazwiesz tę siłę – Potencjałem, Energią Życiową, Podświadomością, czy Duszą.
Soul Body Fusion® sprawi, że połączysz się z nią lekko i bez wysiłku. Jedyne, czego potrzebujesz to chęć jej otrzymania i chwila relaksu.

Nie znam drugiej tak subtelnej, prostej i skutecznej metody, jak Soul Body Fusion® stworzone przez Jonette Crowley. Z tego niezwykłego narzędzia korzystają biznesmeni, sportowcy, artyści, nauczyciele duchowi, a zdarzyło mi się prowadzić sesję nawet dla duchownych! 🙂

Jestem przekonany, że SBF® przyniesie wspaniałe efekty u każdego, kto potrzebuje wsparcia. Dlatego jeśli tylko zechcesz, przeprowadzę ją ZA DARMO podczas każdego naszego spotkania z runami i wizualizacją. Możesz też umówić samą sesję Soul Body Fusion®.

pexels-jonas-ferlin-3025562

Mentoring to intensywna i wysokowibracyjna podróż, w którą wspólnie wyruszamy, w celu spełnienia Twoich intencji na naszą współpracę.
Ofiarowuję Ci w niej moje wsparcie, talenty i umiejętności, aby wspierać Cię na każdym kroku.

Twoje intencje na mentoring mogą być dowolne, pod warunkiem, że Twoim celem jest rozwój. Możemy pracować z Twoimi darami i talentami, blokadami, czy niewspierającymi przekonaniami.
Jeśli taka jest Twoja intencja, będziemy dążyć do uzdrowień lub pokierujemy Cię w Bezwarunkową Miłość i uwolnimy Cię od tego, co nie jest wspierające.

Mentoring to dużo praktyki, pracy energetycznej i ćwiczeń, ale też rozmów i głębokiego wsparcia.

Przez cały czas trwania naszej współpracy, obejmuję Cię Przestrzenią Światła, którą wypełniamy Najwyższymi Wspierającymi Potencjałami. To sprawia, że przez cały czas znajdujesz się w wysokich wibracjach i przestrzeni, która energetycznie pracuje z Tobą i dla Ciebie.

Mentoring dzielimy na cykle naszej współpracy. 

Zapisz się do Newslettera, aby zawsze być na bieżąco z moimi postami i wydarzeniami.

Szanuję Twój czas, energię i uwagę. Możesz spodziewać się 3-4 wiadomości w miesiącu, nie więcej.  🙂

Przewiń na górę