Przestrzeń Prawdy

ZAPRASZAM CIĘ DO PRZESTRZENI PRAWDY

Wejdź w Przestrzeń bez cenzury oraz oceny i niech zadzieje się MAGIA!

Czy wiesz jak to jest być w totalnej, nieocenzurowanej Prawdzie na swój temat i tak samo przyjmować innych? Wiem, że niewiele osób może tego doświadczyć na najgłębszym poziomie.

A co, jeśli taka Prawda zostanie przez Ciebie wyrażona drugiej osobie i dostaniesz gwarancję, że nie pojawi się żadna forma oceny tego, co mówisz?
To już nie jest tak oczywiste doświadczenie.
A ja chcę pokazać Ci, co się wtedy dzieje, bo dzieje się autentyczna MAGIA! To jak wejście do niezwykłej, magicznej Krainy.

Moim zdaniem już jako dzieci powinniśmy być uczeni co to znaczy być w Prawdzie, prawdziwie czuć i komunikować Siebie.
Często spora część sesji indywidualnych, które prowadzę, polega właśnie na tym i tu dzieje się niezwykłość Bezwarunkowej Miłości w Przestrzeni Prawdy.

Bo kontakt z własnym wnętrzem i wyrażanie siebie bez filtrów, grzeczności i masek sprawia, że następuje uwolnienie. I na tym opiera się praca w Przestrzeni Prawdy.

Są to spotkania grupowe, w których będziemy wykorzystywać pracę w parach, połączoną z pytaniami inspirowanymi Kōan z buddyzmu Zen (to paradoksalne pytania bez konkretnej odpowiedzi, które wykorzystuje się w praktyce Zen). Inspiracją dla wysokoenergetycznej Przestrzeni Prawdy była między innymi pracą w diadach według Charles’a Brennera, choć cele naszych spotkań są trochę inne.

Jest to Przestrzeń na bycie w totalnym braku oceny do siebie i do innych, gdzie podczas sesji w parach pozwalamy sobie powiedzieć wszystko, co czujemy i co pojawia się w nas po zadanym pytaniu (np. “Kim jesteś?”).

Jeśli to z Tobą rezonuje, chcesz poczuć Siebie i masz w sobie odwagę, by zajrzeć w swoje wnętrze, zapraszam Cię do dalszej lektury.

POCZUJ UWOLNIENIE I POGŁĘBIENIE ŚWIADOMOŚCI

Przestrzeń Prawdy jest spotkaniem, podczas którego możesz spodziewać się kontaktu ze swoimi myślami, przekonaniami i emocjami.

Niekiedy Twój umysł lub Serce zaprowadzą Cię w nieskończone zasoby radości i Miłości, a czasem pokażą Ci Twój smutek i blokady.

Mogą pojawiać się wspomnienia, historyjki, a nawet odczucia w ciele.

A wszystko to w jednym celu – UWOLNIENIA.

Podczas spotkań będziemy pracować metodą Wewnętrznego Dociekania, której nauczę Cię przed rozpoczęciem zajęć. Dzięki niej będziesz w stanie pogłębiać swoją świadomość i łatwo docierać do coraz głębszych Prawd, uwalniać emocje, blokady, myśli.
Jeśli zastosujesz tę formę praktyki, spotkania będą prowadzić Cię do poszerzenia świadomości, większej otwartości na Siebie, uzdrowienia i rozluźnienia. A kto wie, może dotrzesz także do Oświecenia? 😉

Oprócz techniki Wewnętrznego Dociekania, w Przestrzeni Prawdy obowiązują też nienaruszalne zasady, które zapewniają wszystkim osobom równe traktowanie i zaopiekowane miejsce na bycie sobą.

ZASADY W PRZESTRZENI PRAWDY

KONIECZNIE PRZECZYTAJ WSZYSTKO LUB OBEJRZYJ FILMIK

Zasad w Przestrzeni Prawdy jest kilka i są one nienaruszalne. Wynika to ze specyficznego charakteru tych spotkań, które wyglądają trochę inaczej, niż nasze zwyczajowe rozmowy i interakcje. Reguły te są też o wiele bardziej sztywne, niż przy zwykłych spotkaniach channelingowych.

Decydując się na udział w tym wydarzeniu, zgadzasz się na wszystkie zasady bez wyjątku.
Dzięki temu wszyscy zyskują równe szanse skorzystania z Przestrzeni Prawdy, każdy jest zaopiekowany i nie trzeba się zastanawiać co i jak. Można skupić się na Sobie! 🙂

ZASADY W SKRÓCIE

To, co usłyszysz lub powiesz w Przestrzeni Prawdy, pozostaje w niej. 🙂 W żadnym przypadku nie wolno opowiadać o tym, co się usłyszało, nawet jeśli wydaje nam się, że odbiorca nie może znać osoby, o której chcielibyśmy plotkować.

Dbajmy o innych i energię, a energia będzie dbać o nas.

Kiedy wyrażasz Siebie, proszę Cię o tylko jedno – Prawdę.
Otwórz się na to, że tutaj nie da się zrobić niczego dobrze lub źle. Porzuć etykiety, nie staraj się czegokolwiek udowadniać. Po prostu bądź tak, jak jesteś.

Dopóki nie ingerujesz w bezpieczeństwo rozmówcy, możesz wyrazić Siebie dowolnie.

Kiedy jesteś w parze i słuchasz czyjejś Prawdy, wymagana jest od Ciebie całkowita neutralność. Pod żadnym pozorem nie wolno Ci odezwać. Powstrzymaj się od jakiejkolwiek formy wsparcia i pomocy – to nie Twoja rola. Staraj się też nie używać zbyt dużo mimiki.

Dopiero na koniec słuchania możesz powiedzieć jedno słowo i nic więcej – „Dziękuję”.

Zasady w Przestrzeni Prawdy są nienaruszalne. Choć na początku mogą Cię uwierać, biorąc udział w wydarzeniu, po wszystkim najprawdopodobniej zobaczysz ich sens. Tak zwykle jest. 🙂

Jednocześnie Przestrzeń Prawdy ma swój rytm i czas, podążaj więc proszę bezwzględnie za wskazówkami, aby każdy mógł skorzystać w pełni z tego wydarzenia.

OPINIE O PRZESTRZENI PRAWDY

Marku dziękuję za wczorajszą Przestrzeń prawdy. Bardzo interesująca była dla mnie rola słuchacza, czułam się jak terapeuta z siedzącym naprzeciwko pacjentem na kozetce. Po prostu rozumiałam, to o czym mówi

Co za wspaniała metoda uczenia się siebie poprzez wsłuchiwanie się w tresc/przekaz osoby, która niespodziewanie pojawia się w mojej przestrzeni w celu….. no właśnie… i w takim oto momencie pojawia

B.
Niesamowite jest to narzędzie Przestrzeni Prawdy. Będę chciała wziąć udział jeszcze raz , nauka słuchania w neutralności jest dla mnie nieoceniona. Pozwala nie wpuszczać i nie zapraszać do mojej świętej

Nie wiedziałam czego mogę się spodziewać w konfrontacji z kolejnymi odsłonami prawdy. Z ciekawością i otwartością przystąpiłam do spotkań. Zmiany były zauważalne od razu, w ciele, przestrzeni, i w myślach.

Agnieszka
Dla mnie w dzisiejszych procesach bardzo istotna była nauka neutralności w słuchaniu. Narzucona z góry zasada, na którą się zgodziłam była na początku wkurzająca, ale bardzo pomocna. Po dzisiaj wiem,

Magda
Przestrzeń Prawdy w moim doświadczeniu okazała się podróżą w głąb mojej Duszy i Wszechświata, to było wprost nieziemskie doświadczenie, które przyniosły mi moc darów, których się ani nie spodziewałam, ani

Justyna
Na początku nie wierzyłam, ze takie proste pytanie może być tak potężne! Jak na osobę, która ma problem z zaufaniem do samej siebie jestem pod ogromnym wrażeniem, że byłam w

Milena
Przestrzeń prawdy byla ogromnym odkryciem dla mnie samej. Kiedy moja Dusza powiedziała: „idź”, wiedziałam, że to nie będzie zwykle spotkanie. I takie też ono nie było. Przestrzeń pomogła mi odkryć

Barbara
Przestrzeń prawdy to dla mnie ogromne wyjście ze strefy komfortu, które pomogło mi odkryć swoje najskrytsze zakątki 🙂 Doświadczenie to uczy słuchać, jednocześnie czując się słuchanym. Bardzo prosty, ale efektywny

Bartek

ZAPISZ SIĘ NA SPOTKANIE

Najbliższe spotkania

Aby zapisać się na spotkanie, kliknij w termin poniżej.

W pakiecie taniej 🙂

Do Przestrzeni Prawdy możesz dołączyć także w cyklach 3 spotkań on-line. Zapisując się od razu na cały cykl, oszczędzasz 15%.

Najbliższy cykl spotkań:
LUTY 2024
Do tego czasu zapraszam na pojedyncze spotkania.

Zapraszam z Serca!

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat Przestrzeni Prawdy, możesz do mnie napisać.

I bez względu na to, czy spotkamy się na sesji, w grupie, a może zaglądasz tu tylko na chwilę, dziękuję, że Jesteś-My! 🙂

Niech Światło i Miłość wzrastają w Nas każdego dnia.

Marek-Aleksander-przestrzeń-światła-channeling-polska-warszawa
Przewiń na górę