Regulamin spotkań

Regulamin przedstawiony poniżej jest ujednoliconą wersją dla sesji stacjonarnych oraz on-line. Ma na calu przedstawić zasady współpracy, aby stworzyć atmosferę jasnych zasad i ułatwić naszą współpracę. 🙂  Wierzę, że wymiana energii, kiedy wszystko jest wiadome i oczywiste jest znacznie łatwiejsza!

– Czas trwania każdej sesji, koszt i jej opis znajdziesz w zakładce Umów Sesję.
– Bardzo proszę o uiszczenie opłaty za zarezerwowane spotkanie do dwóch dni przed umówionym terminem. Jeśli zapomnisz, możesz przesłać mailowo potwierdzenie wykonania przelewu. Dane rozliczeniowe (numer konta bankowego na który uiszcza się przelew za sesję) znajdziesz w zakładce Kontakt oraz w wiadomościach e-mail przypominających o spotkaniu.
– Do 7 dni od naszego spotkania otrzymasz mailowo fakturę. Fakturę wystawiam tytułem Usługa ezoteryczna lub Sesja medytacyjna.
– Pod koniec każdej sesji poinformuję Cię, że zbliżamy się do czasu spotkania. Dzięki temu możesz skupić się na tym, co robimy, nie myśląc o czasie, którym dysponujemy.
– W niektórych przypadkach możemy wspólnie uznać, że warto przedłużyć spotkanie. Jeśli będzie to możliwe w grafiku, nic nie stoi na przeszkodzie. Opłata za dodatkowy czas zostanie wliczona na fakturze i na jej podstawie poproszę Cię o dopłatę w ciągu 7 dni od wystawienia.
– Sesję możesz odwołać lub zmienić termin najpóźniej na 2 dni przed zaplanowaną datą. Odwołanie sesji na mniej niż 24 godziny przed lub brak udziału w sesji bez informacji na ten temat skutkuje koniecznością pokrycia kosztów spotkania.
– Jeśli zarezerwujesz spotkanie poprzez Kalendarz on-line, otrzymasz przypomnienia o spotkaniu w wiadomości e-mail i/lub przez sms (wymagane jest uzupełnienie dodatkowego pola z numerem telefonu przy rezerwacji). Ze względu na przetwarzanie powiadomień przez system automatyczny, nie mogę zagwarantować bezbłędnego działania, więc polecam dodatkowo zapisać termin i pamiętać o nim.
– Zoom to preferowana przeze mnie, darmowa aplikacja. Przed spotkaniem otrzymasz mailowo wiadomość z odnośnikiem do sesji.

Jeśli po przeczytaniu regulaminu nadal masz pytania lub wątpliwości, napisz do mnie! 🙂

Mam nadzieję, że regulamin był pomocny.

Zapraszam Cię serdecznie na sesję!