Regulamin spotkań

Regulamin spotkań indywidualnych w Przestrzeni Światła opisany został w §6 Regulaminu TUTAJ.

Dla Twojej wygody umieszczam ten fragment także poniżej.

Ogólne zasady usług w formie konsultacji indywidualnych

  1. Czas trwania każdej Usługi, koszt i jej opis zamieszczony jest w opisie Usługi w Serwisie.
  2. Klient rezerwując termin Usługi korzysta z internetowego kalendarza Calendly.
  3. Rezerwacja terminu Usługi w kalendarzu nie jest równoznaczna ze złożeniem zamówienia na Usługę.
  4. Po prawidłowej rezerwacji terminu wykonania Usługi w kalendarzu on-line, Klient otrzymuje w formie e-mail odnośnik do zamówienia Usługi i opłaty za usługę w Serwisie zgodnie z § 5. Do zawarcia Umowy dochodzi w chwili uiszczeniem opłaty za zamówienie.
  5. Zastrzegam sobie prawo do odwołania umówionych przez kalendarz terminów Usług i odmowy zawarcia Umowy, jeżeli Usługa nie zostanie opłacona na 48h przed wyznaczonym terminem.
  6. Klient ma możliwość zmiany terminu Usługi lub anulowania terminu  Usługi zarezerwowanego w kalendarzu on-line, korzystając z automatycznego systemu Calendly lub informując mnie o tym w wiadomości e-mail na adres najpóźniej na 48h przed z terminem wykonania zarezerwowanej Usługi.
  7. W przypadku niezachowania terminu wskazanego w ust. powyżej albo nie stawienia się w umówionym terminie konsultacji, nie ma obowiązku zwrotu opłaty za Usługę.
  8. Na usługi zarezerwowane przez Klienta w kalendarzu on-line, wysyłane są automatyczne przypomnienia w wiadomości e-mail. Ze względu na przetwarzanie powiadomień przez system automatyczny, nie gwarantuję bezbłędnego działania powiadomień Calendly.
  9. Świadczone Usługi nie mają na celu zastąpienia profesjonalnej porady medycznej, diagnostyki i/lub leczenia.
  10. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości Klient powinien skontaktować się ze mną przed rezerwacją Usługi lub przed terminem jej wykonania.
Przewiń na górę