NAGRANIE: BRAMA LWA 8/8 - PORTAL NOWEJ ZIEMI

Nadszedł czas WCIELANIA BOSKOŚCI. Zaproś POTĘŻNE ŚWIATŁO i moc do swojego życia.
Przekrocz Bramę Lwa razem ze mną i moimi Przewodnikami,
Archaniołem Metatronem, ELOHIM, JESTEŚ-MY i Istotami Światła.

Zapraszam Cię z całego serca,
Marek Aleksander

Ostatnie miesiące były dla chyba wszystkich niczym energetyczna kolejka górska. Obserwujemy nową falę przebudzeń wśród ludzi, a Przewodnicy i energie Światła są tak silne w naszych życiach, że ciężko jest je ignorować. W końcu przybywają specjalnie dla nas! 

Świat fizyczny także daje nam znać o nadchodzącym Nowym, fundując niezwykłe wydarzenia astrologiczne i energetyczne… a to wszystko skumulowane w ostatnich miesiącach!

Byliśmy prowadzeni do niesamowitego wydarzenia – Bramy Lwa 8/8. I DOKONAŁO SIĘ COŚ PIĘKNEGO!

Otworzyła się ona już w lipcu, kulminację osiągnęła około 08/08 i pozostanie z nami długo. Bo w tym roku Bramy nie tylko się otwierają… one pękają!

CZAS SIĘ WZNIEŚĆ! 
WYKORZYSTAJ OTACZAJĄCE NAS WSPANIAŁE ENERGIE!

Z dnia na dzień odkrywamy, że granice tego, co możliwe i niemożliwe zostają przesunięte. Wznosimy się i dosięgamy własnej BOSKOŚCI. Robimy to wszyscy, a z nami wznosi się ZIEMIA!

Każdy z nas, cała ludzkość otrzymuje aktualnie wielkie wsparcie energetyczne i możliwość rozwoju. Dla wielu osób jest to trudny proces, który może wydawać się za silny i narzucony. Dlaczego tak jest?
Bo teraz mamy wybór – możemy porzucić stare schematy, które powodują cierpienie i hamują wzrost, albo zostac w tym, co niewygodne – być wciągani w podziały i sprzeczności życia, a są one w tej chwili jeszcze bardziej uwidocznione.
Pamiętaj jednak, że jeśli odczuwasz wielkie przemiany w sobie i na Ziemi, nie jesteś w tym samotna(-y). Jesteśmy w tym wszyscy! I wszyscy podejmujemy świadome decyzje.

NOWA ZIEMIA rodzi się codziennie, w każdym z nas!

Zapraszam do wspólnego przekroczenia MAJESTATYCZNEJ bramy ZŁOTEGO lwa

Co roku 08/08 to wyjątkowo silna data. Otwarty Portal między Ziemią, a Niebem wymaga od nas wiele, ale też oferuje niesamowity rozwój i potencjał. Ten rok jednak jest dla mnie wyjątkowo potężnie odczuwalny.

Przez Bramę Lwa przeprowadzili nas Elohimowie – potężne energie, który brały udział w tworzeniu ludzi. A moc naszych kolektywnych energii, kiedy przekraczamy Bramy… sprawia, że one pękają i otrzymujemy coraz wspanialsze narzędzia energetyczne.
Cóż to za rok! 🙂

Świadome przekroczenie portalu, strzeżonego przez Złote Lwy to zaproszenie swojej Mocy, Światła i Boskości do życia. To akceleracja energii, otwarcie na piękne dary duchowe, przemiana wewnętrzna i uwolnienie od ograniczających schematów. A zaczyna się od wyrażenia gotowości.

Powiedzenia – TAK! CHCĘ ŚWIADOMIE PRZEŻYĆ WZNIESIENIE i PRZYJĄĆ NADCHODZĄCE ŚWIATŁO!

Bramę Lwa świętowaliśmy przez dwa dni:

07.08.2021 – PRZYGOTOWANIE I OCZYSZCZENIE
    • spotkaliśmy się o 20:08
    • przeszliśmy channeling przygotowujący energetycznie do procesów w Bramie Lwa
08.08.2021 – PRZEKROCZENIE BRAMY LWA POD PRZEWODNICTWEM ELOHIM
    • spotkaliśmy się o 17:17
    • channelowana podróż energetyczna wraz z Przewodnikami Elohim

TO WYDARZENIE Z ROKU 2021 😉

ABY PRZEJŚĆ DO BRAMY LWA 2023, KLIKNIJ PRZYCISK PONIŻEJ

Jeśli chcesz jeszcze pełniej przejść w Nowe Energie razem z  Bramą Lwa lub uzupełnić jej przekazy poprzednimi wydarzeniami energetycznymi z tego roku, kliknij tutaj.

 

Przewiń na górę