Brama Świetlistych Serc – 12/12/2021

Brama ŚWIETLISTYCH SERC
12/12

Channeling GRUPOWY ON-LINE

12.12.2021 godz. 12:12

Brama ŚWIETLISTYCH SERC to ostatni już w tym roku portal otwierający nas na potężne energie i transformacje PRZED PRZESILENIEM 21.12 – NAJSILNIEJSZYM WYDARZENIEM ENERGETYCZNYM, PODSUMOWUJĄCYM SKOK KWANTOWY W ROK 2022. nie bez powodu te dwie daty znajdują się tak blisko siebie.
BRAMA 12/12 Zamyka okres głębokich transformacji i otwiera nas na pełnię doświadczania naszych serc, nowej jakości naszych energii i naszej pełni.

Zapraszam Cię z serca,
Marek Aleksander

Rok 2021 był czasem transformacji w kierunku Wolności oraz niezwykłą podróżą między naszymi boskimi pierwiastkami i ciałami. Bywało bardzo intensywnie, prawda? U mnie stanowczo!
Teraz jednak wchodzimy w stan powolnego wyciszania się energii. Nie oznacza to, że „energetyczna pralka”, w której kolektywnie jesteśmy zatrzyma wirowanie. Po prostu coraz mniej zostaje w nas lekcji do wyciągnięcia w tym roku i czas trochę odpocząć. W końcu zima idzie! 😉
Zbieramy powoli plony naszej dotychczasowej pracy, żeby 21.12 otworzyć nowy, potężny etap na naszej drodze.

Brama Świetlistych Serc otwiera się dla nas 12.12, żeby pomóc nam w zebraniu sił, ale także podsumowaniu naszych dotychczasowych działań. Jest to też element przygotowania przed grudniowym Przesileniem, które przyniesie kwantowy przeskok świadomości, jeśli wykorzystamy je dla naszego rozwoju.

Kiedy otwiera się Brama Świetlistych Serc, otrzymujemy łatwiejszy dostęp do wiedzy na swój temat. Łatwiej przenosimy perspektywę nie tylko do serca, ale też poza nie. Możemy przez to odnaleźć swoją własną Boskość i zobaczyć się w przestrzeni ogromnej akceptacji. Z tej pozycji przychodzą do nas siła, nowa energia, głębsze zrozumienie i odkrycie tajemnic do tej pory dla nas niedostępnych.

Będziemy więc otrzymywać (jak przy każdym przekraczaniu Bram) ogromne aktywacje i nowe wglądy, ale tym razem sięgniemy także po to, co do tej pory było ukryte. Odnaleźć możemy więc nowe powiązania z innymi, nowe talenty, nową jakość energii w nas samych. W SAM RAZ NA DOPEŁNIENIE NOWIU W STRZELCU WZMOCNIONEGO ZAĆMIENIEM SŁOŃCA!!

Rozpocznie się także proces przygotowania do Przesilenia Zimowego, żeby każde z nas mogło otrzymać jak najwięcej podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

A to wszystko przy wsparciu energii Źródła, Przewodnictwa, Istot Światła i przestrzeni Boskich.

Dołącz do procesu on-line!

Cena: £12,12

Spotykamy się 12.12 o godzinie 12:12 (czasu polskiego), przy użyciu komunikatora Zoom.

Co OTRZYMAMY?

Każdy proces channelingowy dostosowywany jest do grupy, która pojawia się na spotkaniu. Czuję jednak kilka ważnych elementów w tej Bramie: 
  • Uzdrowienie „ran” na sercu i zdjęcie destruktywnych blokad na nim.
  • Odblokowanie dostępu do Miłości w sercu i połączenie jej z energiami Jedności.
  • Otwarcie Przestrzeni Serca na własne ciało i poza nie.
  • Aktywacja Boskiej Miłości w nas.
  • Odkrycie tego, co może pozostawać w nas ukryte, a powinniśmy zobaczyć.
  • Wielowymiarowe uzdrowienie energetyczne przy wsparciu naszych Dusz, Źródła i Przestrzeni Boskich.

Jeśli czujesz, że któryś punkt do Ciebie przemawia, zapraszam Cię z serca!

channeling-istot-swiatla-duszy-1-archaniol-metatron-jeshua-jezus-milosc-chrystusowa-marek-aleksander-przestrzen-swiatla-elohim-wyzsze-ja-dusza

WRAŻENIA OSÓB, KTÓRE UCZESTNICZYŁY W SEJSACH CHANNELINGU

Przewiń na górę