17.04.2023 · SSD HEALING CONNECTION · ON-LINE

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

17.04.2023 · SSD HEALING CONNECTION · ON-LINE

17 kwietnia 2023 @ 20:00 - 21:30 CEST

77,77zł
SSD-Healing-Connection-Marek-Aleksander-Channeling

Poprzednie spotkanie z SSD Healing Connection odbyło się w zeszłym miesiącu i pojawiły się po nim głosy, że powinniśmy spotykać się w ten sposób regularnie. Oto więc jest! 🙂 Kolejne, porzerzające świadomość spotkanie z tą techniką energetyczną.

Zapraszam Cię do udziału w wysokoenergetycznym spotkaniu z metodą SSD Healing Connection.
Jest to potężna technika pracy energetycznej, która pojawiła się całkiem niedawno w Channelingu Uniwersalnej Jedności, aby wspomagać i przyspieszać rozwój świadomości, a osoby gotowe na to, przenosić w czasowy lub trwały stan Oświecenia.


Czym jest SSD Healing Connection?

SSD jest skrótem od trzech słów – Soul Spirit Divinity, a po Polsku Dusza Duch Boskość.
Healing Connection – Uzdrawiające Połączenie.

I w skrócie o to właśnie chodzi! 🙂 Metodą SSD uzdrawiamy połączenie z naszą Boskością, przez Ducha (Wyższe Ja) oraz naszą Duszę.

Co zabawne, SSD to także rodzaj dysku, więc w nazwie tej metody czuję mrugnięcie oka od Przewodnictwa. Bo ta metoda jest dokładnie jak bezpośrednie podłączenie się do dysku z danymi naszej Boskości, Jedności i Bezwarunkowej Miłości.

Niebawem napiszę więcej o tym pięknym prezencie, który dostaliśmy od Wszystkości, bo zostanie on w Przestrzeni Światła na dłuższy czas, podobnie jak Elohim Grounding.


Co wydarza się w procesie?

Sesja SSD Healing Connection składa się z kilku etapów, w trakcie których pracuje dla Ciebie Twoje własne Światło, Dusza i Wyższe Ja.

Na początku następuje oczyszczenie energii, żeby „zrobić miejsce” dla Światła. Później otrzymujemy wspaniałą energię naszej Boskości, a na koniec integrujemy ją i uziemiamy.

W trakcie takiego połączenia otwierają się „zakurzone połączenia” i Bramy do Jedności, którą Jesteś-My. Następuje Uzdrowienie połączenia, a przez to poszerzenie świadomości Boskości w Tobie.

Ostatecznym efektem tego procesu może być stan Oświecenia, który jak to z Oświeceniami bywa, może pozostać z Tobą na dobre lub być krótkotrwałą częścią procesu rozwoju. 🙂


Opinie uczestników poprzednich spotkań.

Marku! Wczorajszy proces to petarda! SSD Healing Chyba zostaje moim ulubionym procesem! Efekt połączenia z Boskoscią, z Duchem jest Cały czas ze mną. Jakby moja głowa nareszcie przyjęła to za

Aga

Wczoraj poczutam „Świety spokój” w mojej Boskości, cudne. Niezwykłe jest to SSD… dzisiaj jestem poza czasem, pozwalam sobie

Witaj Marku, Każdy Channeling niesie ze sobą coś wyjątkowego, ale SSD zapisze się w mojej pamięci na zawsze. Dzień po nim moje Serce wyszło z klatki piersiowej, było jak nowonarodzony

A.

 


Czy trzeba się jakoś przygotować?

Nie, ten proces możesz zrobić zawsze, niezależnie od Twoich umiejętności, poziomu świadomości, czy aktualnego stanu. Proszę tylko, nie prowadź samochodu, ani nie obsługuj maszyn w trakcie - energia jest bardzo intensywna.

No właśnie - warto wiedzieć, że proces może być bardzo intensywnie odczuwalny. W dotychczasowych spotkaniach z SSD Healing Connection, spektrum odczuć było bardzo duże. Niektóre osoby odczuwają niesamowite uwolnienie i połączenie z Jednością i Bezwarunkową Miłością. Są osoby, które czują, jak otwierają się Bramy do kolejnych poziomów Świadomości lub przemierzają w trakcie spotkania wiele wymiarów. Bywa, że w ciele pojawiają się bóle (zwłaszcza w pierwszej części procesu), kiedy uwalniane są blokady i traumy, a zdarza się też, że ktoś przez całe spotkanie się śmieje.

Oczywiście Twoje doświadczenie będzie unikalne i warto zaufać, że Twój Duch/Wyższe Ja wie co robi. Nawet, jeśli będzie to intensywne doznanie. 🙂


Kiedy się widzimy?

17.04.2023 godz. 20:00
Wydarzenie potrwa ok. 1,5 h.

Gdzie się widzimy?
On-line, na komunikatorze Zoom.

Ile to kosztuje?
77,77 zł

 

 

Zapraszam z Miłością,
Marek Aleksander

 

17.04.2023 · SSD HEALING CONNECTION · ON-LINE

Details

Date:
17 kwietnia 2023
Time:
20:00 - 21:30 CEST
Cost:
77,77zł
Event Category:
Event Tags:
, , ,
Website:
https://przestrzen-swiatla.pl/produkt/17-04-2023-·-ssd-healing-connection-·-on-line

Venue

Komunikator Zoom

Organizer

Marek Aleksander
View Organizer Website
Przewiń na górę