BRAMA KRYSTALICZNEGO LWA 8/8 – CHANNELING W TRZECH AKTACH (7-9.08.2022, on-line)

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

BRAMA KRYSTALICZNEGO LWA 8/8 – CHANNELING W TRZECH AKTACH (7-9.08.2022, on-line)

7 sierpnia 2022 - 9 sierpnia 2022

88,88zł

BRAMA KRYSTALICZNEGO LWA 8/8

PORTAL BOSKICH MANIFESTACJI SERCA

Jak co roku, na początku sierpnia otwiera się dla nas potężny Portal Energetyczny – Brama Lwa. To wydarzenie wyjątkowe, ponieważ przynosi ogromne wzniesienie energii i pozwala ruszyć z Mocą po poprzednich miesiącach, które mogły wnieść do naszego życia nowe Potencjały, ale przy tym także sporo chaosu. W tym roku Krystaliczne Lwy zaryczą dla nas wyjątkowo głośno. 🙂

Jest to także najbardziej wyjątkowe, coroczne wydarzenie dla mnie, ponieważ właśnie Brama 8/8 jest symbolem mojej drogi w służbie innym. Była ona pierwszym channelingiem, w który miałem poprowadzić większą ilość osób. Co roku więc świętuję ją z ogromną radością i wdzięcznością!

Tym razem przez Bramę Lwa przeprowadzi nas niewyobrażalnie świetliste grono Przewodników. Będziemy pracować z energiami Elohim, Creatorów, Niebiańskich oraz „Wszystkości”. Kontakt z tak wysokimi energiami może być skokiem kwantowym w rozwoju świadomości i to wielka radość móc je dla nas channelować!

Zapraszam Cię w niezwykłe energie Krystalicznych Syriańskich Lwów, które channelować będę dla nas podczas aż 3 spotkań! 🙂

 

 

START: SYNCHRONIZACJA

  • 7/08/2022 godz. 18:00-21:00

Dzień przed Bramą Lwa spotkamy się na channeling przygotowujący do wydarzenia. Będzie zawierał w sobie głęboko oczyszczający proces oczyszczenia oraz synchronizacji z energiami, które przychodzą do nas przez Portal 8/8.

KONTAKT: BRAMA KRYSTALICZNEGO LWA 8/8

  • 8/08/2022 godz. 19:00-22:00

Proces w Bramie 8/8 channelował będę dla nas na bieżąco, więc spodziewajmy się niespodziewanego. 😉
To, co mogę powiedzieć teraz – sięgniemy głęboko w nasze Serca i Dusze, aby skontaktować się z Prapoczątkiem nas samych. Z pierwotną energią Stworzenia i Boskości, która pozwoli głębiej odkryć i poczuć Siebie Tu i Teraz. Spotkamy również nasze Przewodnictwo i otrzymamy silnie wspierające energie i przekazy.

Energetycznie wczuwając się w cały proces, jak zawsze jestem pod dużym wrażeniem tego, co zostało dla nas zaplanowane.
Mam też głębokie odczucie, że to channeling dla każdego, bez względu na poziom świadomości siebie. Może więc być wspaniałym, pierwszym Przebudzeniem dla osób rozpoczynających odkrywanie swojej ścieżki, a może być także dotarciem do niezwykle głębokich Prawd i Miłości dla osób będących w kontakcie z tym, co niematerialne. 😉

Zachwycam się!

LĄDOWANIE: WCIELENIE ENERGII

  • 9/08/2022 godz. 20:30-22:00

Energii w dwóch poprzednich channelingach będzie bardzo dużo i będzie silnie odczuwalna. Poczułem wezwanie, aby wydarzenie zakończyć spotkaniem wcielającym wszystko, co się wydarzyło. I na tym właśnie skupimy się trzeciego dnia, podczas lądowania. 😉

Świadome przekroczenie portalu, strzeżonego przez Krystaliczne Lwy to zaproszenie swojej Mocy, Światła i Boskości do życia. To akceleracja energii, otwarcie na piękne dary duchowe, przemiana wewnętrzna i uwolnienie od ograniczających schematów. A jak każda podróż – zaczyna się od wyrażenia gotowości. Powiedzenia – TAK! Wznieśmy się do najgłębszej Prawdy i Miłości!


Zapraszam z Serca!

Soul Body Fusion® to wspaniała metoda połączenia i harmonizacji energii naszej duszy z ciałem. To piękne zakończenie dwudniowego procesu oczyszczania i transformacji.

Informacje organizacyjne:

  • spotykamy się on-line, przez komunikator Zoom
  • koszt udziału w wydarzeniu to 88,88zł
  • procesy energetyczne będą nagrywane, a nagrania udostępnione uczestnikom najszybciej jak to możliwe (jeśli serwery pozwolą, nawet do godziny po zakończeniu procesu 😉 )
  • nie musisz być na wszystkich trzech channelingach, aby otrzymać pełną Moc Bramy Lwa. Nagrania procesów zawierają dokładnie taką samą siłę, jak proces na żywo.
  • jeśli chcesz świętować także na żywo w Warszawie, sprawdź TUTAJ, czy są jeszcze miejsca w Kręgu 6/08

 

BRAMA KRYSTALICZNEGO LWA 8/8 – CHANNELING W TRZECH AKTACH (7-9.08.2022, on-line)

Szczegóły

Początek:
7 sierpnia 2022
Koniec:
9 sierpnia 2022
Koszt:
88,88zł
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://przestrzen-swiatla.pl/produkt/channeling-w-bramie-lwa-8-8-2022/

Miejsce wydarzenia

Komunikator Zoom

Organizator

Marek Aleksander
Zobacz witrynę: Organizator
Przewiń na górę