Divine Pulse Method w Bramie 12/12

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Divine Pulse Method w Bramie 12/12

12 grudnia 2023 @ 20:30 - 22:00 CET

divine-pulse-method-marek-aleksander

I oto nadszedł grudzień – miesiąc energetycznej kulminacji roku i czas otwarć potężnych portali. Każdego roku, tuż obok Sierpnia, jest to najintensywniejszy w moim odczuciu czas energetyczny – z jednej strony zbieramy wszystkie doświadczenia, transformacje i energie z całego roku, z drugiej strony wskakując w Przesileniowy Portal 21/12, rozpoczynający kolejny skok kwantowy w przyszłość. Bosko!

Ale zanim połączymy się z energią 21/12, przed nami wspaniałe przesilenie miesiąca 12/12! I również, jak co roku, zapraszam Was na wspólną celebrację!

Wczuwając się w energię kolektywną oraz rozmawiając z Przewodnictwem, temat tego wydarzenia był oczywisty – REGENERCJA, OTULENIE, WZMOCNIENIE, ROZŚWIETLENIE.
Oj, napracowaliśmy się w tym roku, prawda? 😉 A tu trzeba mieć jeszcze siłę na przeskoczenie w kolejne, wznoszące energie końcoworoczne! 🙂

Posłużę się wizualizacją, która kiedyś przyszła od Jeshuy – w przypadku dużych skoków świadomości, regeneracja i odpoczynek są często nawet ważniejsze, niż praca nad rozwojem. Zwykle rozwój wydarzy się… czy tego chcemy, czy nie – wszystko jest już gotowe. A my, jak pędzące w energii zające, jeśli nie zbierzemy siły, może nie udać nam się z gracją przeskoczyć przepaści – zrobić skoku. I trzeba będzie iść dookoła. 🙂

Dlatego zapraszam Cię na bardzo wzmacniające spotkanie, na którym premierowo poprowadzę także channeling Divine Pulse Method, która pojawiła się w channelingu Wszystkości… i zachwyciła mnie ogromną prostotą.

Do tego zobaczymy, jakie przekazy i wsparcie przypłynie ze Wszystkości przez Bramę 12/12. 🙂

 

Czym jest Divine Pulse Method?

To wspierająca technika połączenia z najbardziej korzystnymi i potrzebnymi Ci energiami, pochodzącymi z Boskości. Zostają one channelowane dla Ciebie aby przynieść Twojemu ciału, systemom energetycznym, przestrzeniom i relacjom dokładnie to, co jest w danej chwili istotne.

Co ważne – podczas tej pracy energetycznej nie wpływam w żaden sposób na to, jakie energie przekazuje Ci Twoja Boskość. Trzymam dla Ciebie Przestrzeń tego procesu, zapraszając wsparcie. Po tym procesie możesz robić to samodzielnie dla siebie – to proste. 🙂

 

Czy trzeba się jakoś przygotować?

Nie, ten proces możesz zrobić zawsze, niezależnie od Twoich umiejętności, poziomu świadomości, czy aktualnego stanu. Proszę tylko, nie prowadź samochodu, ani nie obsługuj maszyn w trakcie – energia będzie bardzo intensywna.

No właśnie – warto wiedzieć, że proces może być bardzo intensywnie odczuwalny w ciele i emocjach. Niektóre osoby w takich spotkaniach odczuwają niesamowite uwolnienie i połączenie z Jednością i Bezwarunkową Miłością. Bywa, że w ciele pojawiają się chwilowe niewygody, kiedy uwalniane są blokady i traumy, a zdarza się też, że ktoś przez całe spotkanie się śmieje.

Oczywiście Twoje doświadczenie będzie unikalne i warto zaufać, że Twoje Wyższe Ja wie co robi. Nawet, jeśli będzie to intensywne doznanie. 🙂

Dla optymalnego doświadczenia, przygotuj sobie wygodne i spokojne miejsce.

Spotkanie nie będzie nagrywane.

 

Kiedy się widzimy?

12/12/2023 godz. 20:30
Wydarzenie potrwa około 1-1,5 h (zależnie od rozmowy po procesie energetycznym).

Gdzie się widzimy?
On-line, na komunikatorze Zoom.

Zapisy na wydarzenie zostały zamknięte 🙂

 

Zapraszam z Miłością,
Marek Aleksander

 

Divine Pulse Method w Bramie 12/12

Szczegóły

Data:
12 grudnia 2023
Godzina:
20:30 - 22:00 CET
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Komunikator Zoom

Organizator

Marek Aleksander
Zobacz witrynę: Organizator
Przewiń na górę