Kursy Elohim Grounding

Zdj. Marek Aleksander©

KURSY ELOHIM GROUNDING

ZOSTAŃ CHANNELEREM LUB MENTOREM ELOHIM GROUNDING I WSPIERAJ SIEBIE ORAZ INNYCH

Jeśli interesuje Cię praca z channelingiem Przewodnictwa Elohim, wspieranie siebie lub innych tą niezwykłą metodą i dołączenie do grona Certyfikowanych Channelerów i Mentorów Elohim Grounding, zapraszam Cię z Serca na kurs.

Pracując z Elohim Grounding, masz do dyspozycji potężne narzędzie dla rozwoju siebie i innych, uzdrawiania, wspierania ludzi i Ziemi, ale także zyskujesz wspaniałych Przewodników Duchowych, jakimi są Elohimowie. Mnie podróż z nimi zaprowadziła w Uniwersalną Jedność i Miłość. Ciekawe dokąd poprowadzą Ciebie?!

Poznawanie i praca z Elohim Grounding podzielone są na dwa poziomy – Channelera oraz Mentora.

W trakcie pierwszego kursu otrzymasz aktywację Channelera Elohim Grounding.
Dowiesz się jak pracować intuicyjnie z energią Elohim oraz SuperNova. Poznasz metody prowadzenia sesji energetycznych dla siebie, sesji indywidualnych i sesji grupowych. Uzyskasz Certyfikat poświadczający ukończenie kursu oraz możliwość pojawienia się na liście polecanych Channelerów Elohim Grounding na stronie Przestrzeni Światła.

Kiedy zdobędziesz już doświadczenie praktyczne i poczujesz, że chcesz uczyć innych, możesz przystąpić do kursu na Mentora Elohim Grounding, podczas którego dowiesz się jak szkolić i przeprowadzać aktywacje na Channelerów Elohim Grounding.

Kurs Channelera Elohim Grounding

Jeśli nie znasz jeszcze metody Elohim Grounding i jej zalet, najpierw zajrzyj tutaj.

PODCZAS KURSU

PO KURSIE

CHCESZ ZOSTAĆ CERTYFIKOWANYM CHANNELEREM ELOHIM GROUNDING I WSPIERAĆ INNYCH?

Kurs Mentora Elohim Grounding

Kurs Mentora Elohim Grounding skierowany jest dla osób, które mają już doświadczenie z praktyką indywidualną lub grupową Elohim Grounding po ukończeniu kursu Channelera Elohim Grounding.

PODCZAS KURSU

PO KURSIE

NAJBLIŻSZE KURSY

Sprawdź najbliższe terminy kursów Elohim Grounding, które prowadzę.

Jeśli nie widzisz tu terminu dla siebie lub chcesz zorganizować kurs w swojej przestrzeni, daj mi znać! Jestem otwarty na propozycje i prowadzenie kursów dla indywidualnie zorganizowanych grup. 🙂

Aby zapisać się na kurs, wypełnij formularz poniżej lub napisz do mnie na .

Do zobaczenia!

KURSY CHANNELERÓW ELOHIM GROUNDING

CENA KURSU:  777zł

KURSY MENTORÓW ELOHIM GROUNDING

CENA KURSU:  1222zł

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Administratorem danych wprowadzonych do formularza jest Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp”. Dane będą przetwarzane w celu zrealizowania usługi. Informujemy o możliwości wycofania zgody. Pełne informacje o przetwarzaniu danych i przysługujących prawach znajduje się w polityce prywatności.

Choć technika Elohim Grounding jest dla każdego, nie zawsze jest najlepszy czas na Aktywacje na Channelera Elohim Grounding. Dlatego Twoje zgłoszenie sprawdzę intuicyjnie z Elohimami oraz Twoim Wyższym Ja, aby mieć pewność, że kurs jest dla Twojego Najwyższego Dobra w tej chwili. Dam Ci o tym znać w ciągu 1-3 dni od wysłania formularza.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Co to jest Elohim Grounding (E.G.)?

Elohim Grounding, w skrócie E.G., to metoda pracy energetycznej, którą otrzymaliśmy jako narzędzie od Przewodników Elohim.

W skład całej metody Elohim Grounding wchodzą tak naprawdę aż trzy modalności, których możesz używać po kursie. Są to Oczyszczanie SuperNova, Aktywacja Elohim Grounding oraz Channelling Przewodnictwa Elohim.

Aby przeczytać o Elohim Grounding, przejdź tutaj.

Czy muszę mieć specjalne umiejętności, żeby zrobić kurs?

Do kursu na Channelera Elohim Grounding nie potrzebujesz żadnych specjalnych umiejętności. Wymagana jest natomiast otwartość na tę metodę, channeling energetyczny oraz chęci! 🙂

Kurs skonstruowany jest tak, aby zarówno osoby doświadczone w pracy energetycznej i osoby zupełnie na początku swojej drogi, mogły skorzystać ze wspaniałych darów Elohim.

Wraz z praktyką i ćwiczeniami, nabierzesz także wprawy i zaufania do Przewodnictwa, technik, a przede wszystkim Siebie!

Kim są Elohimowie?

To wspaniali i niezwykle wysocy Przewodnicy, którzy pojawili się na mojej drodze rozwoju duchowego.

Są jednymi z Istot/Energii, które brały udział w stworzeniu Ludzi na Ziemi. W związku z tym ich prowadzenie doskonale sprawdza się w procesach uzdrowień, oczyszczeń i odkrywania zapomnianych dawno potencjałów Nas, naszych ciał i systemów energetycznych.

 

Często ich działania porównuję do pracy zaawansowanych techników energetycznych. Bardzo precyzyjnie i błyskawicznie potrafią dotrzeć do sedna problemu i rozwiązać go.

Ich energia jest bardzo stonowana, niezwykle wysoka i często odczuwana jak iskierki lub prąd w ciele.

 

Mają w sobie ogromną Miłość do nas, choć pochodząc z Przestrzeni Eteru – tak wysokie częstotliwości nie przejawiają ogromnej gamy barwnych uczuć. I choć mogą być przez to czasem odbierani jako istoty Dostojne i oddalone, możesz traktować ich jak wspaniałych Przyjaciół.

Czym jest SuperNova?

SuperNova jest techniką energetyczną wchodzącą w skład Elohim Grounding.

Jest to bardzo wysoka energia, intensywna jak sam wybuch gwiazdy (stąd nazwa), z którą przychodzą Elohim, aby oczyścić nasze systemy energetyczne i Centralny Kanał Energetyczny.

W trakcie kursu nauczysz się jak stosować tę metodę jako element poprzedzający Elohim Grounding lub oddzielną formę pracy energetycznej.

Czy channeling Elohim jest trudny?

Channeling jako forma pracy energetycznej jest prosty, wymaga jedynie chęci, wiary i otwartości. Udowodniłem to już na bardzo wielu kursach, po których każdy uzyskiwał kontakt z Przewodnictwem Duchowym.

W trakcie kursu na Channelera Elohim Grounding zadanie jest jeszcze łatwiejsze – otrzymujesz skrypt pracy z metodą, który pozwoli Ci pracować intuicyjnie z Elohimami bez żadnego wcześniejszego doświadczenia.

Nauczę Cię też jak sprawdzać swoje połączenie z Przewodnictwem, dbać o higienę energetyczną procesu i o Najwyższe Dobro swoje i uczestników sesji.

Czy po kursie na Channelera Elohim Grounding mogę pracować z ludźmi komercyjnie?

Jak najbardziej! 🙂

Już po kursie Channelerskim (poziom I) możesz oferować Elohim Grounding na sesjach indywidualnych lub grupowych, bezpłatnie lub komercyjnie.

Oczywiście, zanim zaczniesz pobierać opłaty za spotkania, polecam trochę poćwiczyć i nabrać wprawy w tej formie pracy energetycznej. Choć niektórzy potrafią natychmiast korzystać z E.G. 🙂

A kiedy przeprowadzisz kilka sesji i poczujesz się dobrze w tej metodzie, możesz poprosić o dopisanie Cię do listy Channelerów Elohim Grounding na mojej stronie. 🙂

Czy mogę od razu zrobić kurs Mentora? Ile trzeba czekać?

Przed kursem na poziom II –  Mentora Elohim Grounding, po którym możesz prowadzić kursy na Channelerów Elohim Grounding, najpierw musisz zostać Channelerem E. G..

Nie ma wymagań czasowych dzielących pierwszy poziom od drugiego, polecam jednak najpierw poczuć pełne osadzenie w tej metodzie, popracować z ludźmi i nabrać doświadczenia. Myślę, że nikt nie chciałby uczyć się u Mentora, który nie ma doświadczenia w pracy z narzędziem, którego uczy, Ty również, prawda? 😉 

Jakie dodatkowe materiały i bonusy otrzymam po kursie?

Po każdym kursie otrzymasz skrypty, materiały edukacyjne oraz materiały marketingowe.

Jak każda metoda pracy energetycznej – także Elohim Grounding rozwija się, więc zawsze będziesz na bieżąco z nowymi materiałami i aktualnościami.

Dodatkowo Mentorzy Elohim Grounding otrzymują dostęp do szablonów Certyfikatów oraz kilku niespodzianek dla siebie i swoich uczniów. 😉

Gdzie mogę znaleźć komunikator i społeczność Elohim Grounding?

Dostęp do zamkniętej grupy Channelerów i Mentorów Elohim Grounding otrzymasz po ukończeniu kursu.

Jako komunikator wykorzystujemy wygodną aplikację Discord, dostępną na wszystkich urządzeniach i w przeglądarkach.

Istnieje także ukryta grupa na Facebooku, choć zachęcamy przede wszystkim do korzystania z komunikatora. 🙂

Czy mogę dowolnie dysponować informacjami i logotypami Elohim Grounding?

Elohim Grounding objęte jest ochroną własności intelektualnej, a także zgłoszone zostało jako znak towarowy. W związku z powyższym, po kursach dowiesz się w jaki sposób możesz wykorzystywać informacje oraz grafiki tej metody.

Wynika to przede wszystkim z moich starań, aby wszystkie osoby, które mają kontakt z tą techniką, zawsze mogły liczyć na prawdziwe informacje i mieć do czynienia z osobami, które wiedzą jak pracować dla Najwyższego Dobra z E.G. 🙂

Jak zapisać się na kurs i ile to kosztuje?

Aktualne terminy kursów, które prowadzę znajdziesz TUTAJ.

Aby zapisać się na któryś termin, wypełnij formularz zgłoszeniowy TUTAJ.

Kurs Channelerski (poziom I) kosztuje 777zł.

Kurs Mentorski (poziom II) kosztuje 1222zł.

ZAPRASZAM Z SERCA DO ŚWIETLISTEJ RODZINY ELOHIM GROUNDING!

Marek Aleksander wraz z Elohimami ❤

Przewiń na górę