Magdalena Zofia

Marek Aleksander - Przestrzeń Światła z Serca Poleca

UZDROWICIELKA ENERGETYCZNA, NATUROPATKA, AKUPUNKTURZYSTKA I ŚWIETLISTA ZIELARKA

Magdalena Zofia

Magdalena czerpie wiedzę i doświadczenie z nauk medycyny zachodniej, tradycyjnej medycyny chińskiej, jak i nauk duchowych nauczycieli, łącząc to wszystko w jedną spójną całość. Zapytana o to, co robi, lubi mówić o Medycynie Energetycznej i Holistycznym Uzdrawianiu.

Przewodnimi cechami charakteru Magdaleny Zofii są spokój i i radosne usposobienie. To jedna z tych osób, które prawdziwie potrafią słuchać. Już od dziecka połączona była z Naturą i uczyła się ją rozumieć.

Ta wspaniała Uzdrowicielka z wykształcenia jest lekarzem, specjalistą rehabilitacji medycznej. Posiada kwalifikacje w tradycyjnej medycynie chińskiej i akupunkturze, zdobyte na licznych kursach oraz podczas dwuletniej nauki w Wielkopolskiej Szkole Akupunktury. Zajmuje się także zielarstwem i pracą z energią roślin.

W trakcie swojej praktyki Magdalena wykorzystuje głęboko rozwinięte jasnowiedzenie, jasnosłyszenie oraz jasnoczucie.

Dzieląc się swoimi darami i szerokim doświadczeniem, pomaga w otwieraniu się na samych siebie i na swoje własne piękno oraz na zdrowie fizyczne. 

Spotkania z Magdaleną Zofią pozwalają dotrzeć do praprzyczyny dolegliwości, rozpuszczać blokady i zdrowieć. Jej Mandale Mocy Światła i channelowane Mieszanki Kwiatowe są równie niezwykłe, jak energia Magdaleny.

Spotkaj się z Magdaleną Zofią

Magdalena Zofia to doświadczona uzdrowicielka i naturopatka. Channeluje energię Gai oraz Istot Światła, by wspomóc Twoje zdrowie. Jej metody znajdziesz poniżej.

Channeling uzdrawiający
60-90min. | 333zł

Sesja channelingu uzdrawiającego prowadzona jest w oparciu o Twoją intencję, w zaopiekowanej Przestrzeni, dla Najwyższego Dobra. Zawsze w zgodzie z planem Twojej Duszy i w energii szacunku dla Twojej wolnej woli.
Przewodnikami Magdaleny Zofii są między innymi Świetliści Podróżnicy Międzygalaktyczni, Jeshua, Elohim, Archanioł Michał oraz Metatron i Marek Aleksander.
Magdalena korzysta także z jasno-wiedzenia oraz channelingu Złotych Sieci Wszystkiego (którego uczę na kursach channelingu), pracuje więc również bezpośrednio z Polem Energetycznym i Bezwarunkową Miłością, odszyfrowując z łatwością praprzyczynę dolegliwości, z którą chcesz pracować.

Mandale Mocy Światła
koszt zależny od projektu

Proces tworzenia Mandali polega najpierw na rozmowie o Twoich intencjach i potrzebach. W malowaniu Mandali Magdalena wykorzystuje różne techniki oraz oddziaływanie wibracji koloru, kształtu, symboli Świętej Geometrii, odżywczej energii Ziemi pod postacią kryształów i prasowanych kwiatów wklejonych w mandale.
Do mandali otrzymasz także channelowane zdanie Mocy, które możesz napisać własnoręcznie i przykleić na tylnej powierzchni Mandali lub nosić ze sobą.
Twoja osobista Mandala Mocy będzie wzmacniać Twoją intencję, przyciągać channelowane błogosławieństwa i energetyzować przestrzeń.

"Mandale są dla mnie jak krajobrazy Duszy, z których płynie opowieść o Pięknie, Harmonii, Radości, Miłości i Jedności."

Wsparcie Drzewa Mocy
88zł | 30min.

W trakcie sesji z Drzewem Mocy, otrzymasz wskazówkę dotyczącą konkretnego gatunku drzewa, którego energia może wspomóc proces zdrowienia oraz instruktaż w jaki sposób harmonijnie nasycić się tą energią.
Otrzymasz także nagranie channelowanej medytacji, która pozwoli Ci połączyć się z uzdrawiającą Mocą pradawnych duchów Lasu i Drzew, przez które Mateczka Ziemia ofiarowuje nam wsparcie.
Drzewa to potężni Przewodnicy, a Magdalena doskonale je rozumie. Masz więc okazję poznać to Drzewo, które chce aktualnie Cię wspierać swoją energią.

Energetyczne wsparcie zdrowienia
88zł + zapłać ile czujesz

Tę metodę Przewodnictwo przekazało Magdalenie Zofii w trakcie zabiegu akupunktury dla jednego z jej podopiecznych. Jest to channelowane narzędzie do samodzielnie wykonywanej rehabilitacji energetycznej.
Podczas sesji otrzymasz dokładny instruktaż w jaki sposób pracować energetycznie, by wspomóc swoje zdrowienie. Będą to zwykle proste i skuteczne ćwiczenia dopasowane do Twoich potrzeb i umiejętności. Wizualizacje, praca z oddechem lub inne formy terapii energetycznej możliwe do wykonania w domu.
Po dwóch tygodniach systematycznych ćwiczeń odbędzie się druga sesja, aby omówić uzyskane efekty.
Pierwsze spotkanie to koszt 88zł. Po drugim spotkaniu sam ustalasz jaką wartość wymiany energetycznej chcesz wpłacić.

Channelowane mieszanki kwiatowe
33zł/indywidualny przepis

Świetlista Zielarka Magdalena przygotowuje mieszanki kwiatowe z suszonych kwiatów, czasami dodając również suszone liście i zioła. Teraz masz okazję skorzystać z Mocy mieszanek kwiatowych, by działały dla Ciebie.
Przed stworzeniem mieszanki spotkasz się chwilę rozmowy lub milczenia z Magdaleną, aby mogła channelować najlepszy dla Ciebie skład.
Dowiesz się jak, kiedy i w jakich proporcjach przygotować swoją unikatową mieszankę oraz otrzymasz mały przewodnik PDF po Twojej mieszance kwiatowej.
Magdalena podpowie Ci skąd wziąć najlepsze kwiaty (susząc samemu lub kupując) i jak z nimi postępować, kiedy znajdą się w odpowiednich proporcjach.

Umów spotkanie z Magdaleną

Skorzystaj z kalendarza sesji i wygodnie zarezerwuj termin spotkania. Po prawidłowej rezerwacji otrzymasz wszystkie niezbędne szczegóły sesji.

Na mojej stronie jedynie udostępniam możliwość skontaktowania się i umówienia z innymi Przewodnikami, Uzdrowicielami i terapeutami. Umawiając spotkanie z Magdaleną Zofią, akceptujesz jej Regulamin i Politykę prywatności. Powyższy kalendarz to tzw. „iframe” i jest osobną stroną internetową Calendly z własną polityką cookies.

 

Magdalena Zofia jest Uzdrowicielką o niespotykanie wręcz delikatnej i łagodnej energii. Jej głęboka empatia i zaangażowanie w dobro pacjentów oraz podopiecznych pokazuje mi zawsze, że działa w zgodzie ze swoim powołaniem i głęboko kocha to, co robi. A robi to świetnie!

Nie raz, nie dwa pracowałem z Magdaleną w temacie mojego zdrowia i czystości energii. Jej diagnozy energetyczne i odnalezione praprzyczyny dolegliwości zawsze trafiały w punkt i pozwalały mi szybko osiągnąć harmonię. Mam też przyjemność być w posiadaniu channelowanej dla mnie Mandali Mocy, która zawsze podnosi moje wibracje kiedy przebywam blisko niej. A kiedy tylko się spotykamy, radośnie zaopatrzyć w jedną z niezwykłych mieszanek kwiatowych i ziołowych, które bardzo lubię i doceniam ich unikatowość. 🙂

Zdolności channelingowe Magdaleny Zofii działają zawsze dla Najwyższego Dobra osób, których dotyczą i pochodzą z Miłości i Światła.
Z Serca polecam pracę z tą Świetlistą Duszą!

– Marek Aleksander

Przewiń na górę