Magdalena Zofia

Marek Aleksander - Przestrzeń Światła z Serca Poleca

UZDROWICIELKA ENERGETYCZNA, NATUROPATKA, AKUPUNKTURZYSTKA I ŚWIETLISTA ZIELARKA

Magdalena Zofia

Magdalena to praktyk Medycyny Energetycznej. 

Spotkaj się z Magdaleną Zofią

Magdalena Zofia to doświadczona uzdrowicielka i naturopatka. Channeluje energię Gai oraz Istot Światła, by wspomóc Twoje zdrowie. Jej metody znajdziesz poniżej.

Channeling uzdrawiający
60-90min. | 333zł

Sesja channelingu uzdrawiającego prowadzona jest w oparciu o Twoją intencję, w zaopiekowanej Przestrzeni, dla Najwyższego Dobra. Zawsze w zgodzie z planem Twojej Duszy i w energii szacunku dla Twojej wolnej woli.
Przewodnikami Magdaleny Zofii są między innymi Świetliści Podróżnicy Międzygalaktyczni, Jeshua, Elohim, Archanioł Michał oraz Metatron i Marek Aleksander.
Magdalena korzysta także z jasno-wiedzenia oraz channelingu Złotych Sieci Wszystkiego (którego uczę na kursach channelingu), pracuje więc również bezpośrednio z Polem Energetycznym i Bezwarunkową Miłością, odszyfrowując z łatwością praprzyczynę dolegliwości, z którą chcesz pracować.

Mandale Mocy Światła
koszt zależny od projektu

Proces tworzenia Mandali polega najpierw na rozmowie o Twoich intencjach i potrzebach. W malowaniu Mandali Magdalena wykorzystuje różne techniki oraz oddziaływanie wibracji koloru, kształtu, symboli Świętej Geometrii, odżywczej energii Ziemi pod postacią kryształów i prasowanych kwiatów wklejonych w mandale.
Do mandali otrzymasz także channelowane zdanie Mocy, które możesz napisać własnoręcznie i przykleić na tylnej powierzchni Mandali lub nosić ze sobą.
Twoja osobista Mandala Mocy będzie wzmacniać Twoją intencję, przyciągać channelowane błogosławieństwa i energetyzować przestrzeń.

"Mandale są dla mnie jak krajobrazy Duszy, z których płynie opowieść o Pięknie, Harmonii, Radości, Miłości i Jedności."

Channelowane mieszanki kwiatowe
33zł/1 op. - 30g + wysyłka

Świetlista Zielarka Magdalena przygotowuje mieszanki kwiatowe z suszonych kwiatów, czasami dodając również suszone liście. Każda mieszanka jest unikatowa i wysycona energią, by działać dla Ciebie.
Przed stworzeniem mieszanki spotkasz się chwilę rozmowy lub milczenia z Magdaleną, aby mogła channelować najlepszy dla Ciebie skład.
Suszone kwiaty zamawiane są z ekologicznych źródeł, w tym z „Ziołowego Zakątka” na Podlasiu i dodatkowo oczyszczone energetycznie.

Energetyczne wsparcie zdrowienia
88zł + zapłać ile czujesz

Tę metodę Przewodnictwo przekazało Magdalenie Zofii w trakcie zabiegu akupunktury dla jednego z jej podopiecznych. Jest to channelowane narzędzie do samodzielnie wykonywanej rehabilitacji energetycznej.
Podczas sesji otrzymasz dokładny instruktaż w jaki sposób pracować energetycznie, by wspomóc swoje zdrowienie. Będą to zwykle proste i skuteczne ćwiczenia dopasowane do Twoich potrzeb i umiejętności. Wizualizacje, praca z oddechem lub inne formy terapii energetycznej możliwe do wykonania w domu.
Po dwóch tygodniach systematycznych ćwiczeń odbędzie się druga sesja, aby omówić uzyskane efekty.
Pierwsze spotkanie to koszt 88zł. Po drugim spotkaniu sam ustalasz jaką wartość wymiany energetycznej chcesz wpłacić.

Wsparcie Drzewa Mocy
88zł | 30min.

W trakcie sesji z Drzewem Mocy, otrzymasz wskazówkę dotyczącą konkretnego gatunku drzewa, którego energia może wspomóc proces zdrowienia oraz instruktaż w jaki sposób harmonijnie nasycić się tą energią.
Otrzymasz także nagranie channelowanej medytacji, która pozwoli Ci połączyć się z uzdrawiającą Mocą pradawnych duchów Lasu i Drzew, przez które Mateczka Ziemia ofiarowuje nam wsparcie.
Drzewa to potężni Przewodnicy, a Magdalena doskonale je rozumie. Masz więc okazję poznać to Drzewo, które chce aktualnie Cię wspierać swoją energią.

Umów spotkanie z Magdaleną

Skorzystaj z kalendarza sesji i wygodnie zarezerwuj termin spotkania. Po prawidłowej rezerwacji otrzymasz wszystkie niezbędne szczegóły sesji.

Na mojej stronie jedynie udostępniam możliwość skontaktowania się i umówienia z innymi Przewodnikami, Uzdrowicielami i terapeutami. Umawiając spotkanie z Magdaleną Zofią, akceptujesz jej regulamin i politykę prywatności.

Magdalena Zofia jest Uzdrowicielką o niespotykanie wręcz delikatnej i łagodnej energii. Jej głęboka empatia i zaangażowanie w dobro pacjentów oraz podopiecznych pokazuje mi zawsze, że działa w zgodzie ze swoim powołaniem i głęboko kocha to, co robi. A robi to świetnie!

Nie raz, nie dwa pracowałem z Magdaleną w temacie mojego zdrowia i czystości energii. Jej diagnozy energetyczne i odnalezione praprzyczyny dolegliwości zawsze trafiały w punkt i pozwalały mi szybko osiągnąć harmonię. Mam też przyjemność być w posiadaniu channelowanej dla mnie Mandali Mocy, która zawsze podnosi moje wibracje kiedy przebywam blisko niej. A kiedy tylko się spotykamy, radośnie zaopatrzyć w jedną z niezwykłych mieszanek kwiatowych i ziołowych, które bardzo lubię i doceniam ich unikatowość. 🙂

Zdolności channelingowe Magdaleny Zofii działają zawsze dla Najwyższego Dobra osób, których dotyczą i pochodzą z Miłości i Światła.
Z Serca polecam pracę z tą Świetlistą Duszą!

– Marek Aleksander