Magdalena Zofia

Marek Aleksander - Przestrzeń Światła z Serca Poleca

UZDROWICIELKA ENERGETYCZNA, NATUROPATKA, AKUPUNKTURZYSTKA I ŚWIETLISTA ZIELARKA

Magdalena Zofia

Magdalena czerpie wiedzę i doświadczenie z nauk medycyny zachodniej, tradycyjnej medycyny chińskiej, jak i nauk duchowych nauczycieli, łącząc to wszystko w jedną spójną całość. Zapytana o to, co robi, lubi mówić o Medycynie Energetycznej i Holistycznym Uzdrawianiu.

Przewodnimi cechami charakteru Magdaleny Zofii są spokój i i radosne usposobienie. To jedna z tych osób, które prawdziwie potrafią słuchać. Już od dziecka połączona była z Naturą i uczyła się ją rozumieć.

Ta wspaniała Uzdrowicielka z wykształcenia jest lekarzem, specjalistą rehabilitacji medycznej. Posiada kwalifikacje w tradycyjnej medycynie chińskiej i akupunkturze, zdobyte na licznych kursach oraz podczas dwuletniej nauki w Wielkopolskiej Szkole Akupunktury. Zajmuje się także zielarstwem i pracą z energią roślin.

W trakcie swojej praktyki Magdalena wykorzystuje głęboko rozwinięte jasnowiedzenie, jasnosłyszenie oraz jasnoczucie.

Dzieląc się swoimi darami i szerokim doświadczeniem, pomaga w otwieraniu się na samych siebie i na swoje własne piękno oraz na zdrowie fizyczne. 

Spotkania z Magdaleną Zofią pozwalają dotrzeć do praprzyczyny dolegliwości, rozpuszczać blokady i zdrowieć. Jej Mandale Mocy Światła i channelowane Mieszanki Kwiatowe są równie niezwykłe, jak energia Magdaleny.

Spotkaj się z Magdaleną Zofią

Magdalena Zofia to doświadczona uzdrowicielka i naturopatka. Channeluje energię Gai oraz Istot Światła, by wspomóc Twoje zdrowie. Jej metody znajdziesz poniżej.