Poznaj mnie

POZNAJ MNIE LEPIEJ

Przewodnik Duchowy, Krystaliczny Kanał Boskich Energii, Channeler, Uzdrowiciel energetyczny

Moim głównym celem pracy duchowej jest wspierać Twoje Przebudzenie, Wzniesienie oraz Uzdrowienia. Pragnę wzmocnić Twoje Światło i otworzyć Cię na boski pierwiastek w Twoim wnętrzu.

Jestem Przewodnikiem Duchowym, Krystalicznym Kanałem Energii oraz Channelerem.
Pracuję z wcieloną, czystą Miłością, która umożliwia transformacje, aktywacje oraz uzdrowienia. Podczas spotkań wykorzystuję wysokowibracyjne przekazy energetyczne, Język Światła oraz Energię Źródła.

Jako Krystaliczny Kanał Energii, tworzę przestrzeń dla Przewodnictwa Duchowego, które aktywnie uczestniczy w spotkaniach, kierując procesy w kierunku Najwyższego DObra osób, z którymi pracuję.

Aktualnie kontaktuje się z wieloma Przewodnikami, a wśród nich Archaniołami, Jeshuą, Jesteś-My (Rada 12), Kosmicznymi Rodzinami oraz Elohimami.

Częścią mojej praktyki jest także wykorzystanie mojego wielozmysłowego postrzegania intuicyjnego do pracy z uzdrowieniami aury.

I choć wszystko powyższe brzmi poważnie i wyjątowo… możesz mieć pewność, że moja praca i przekazy Przewodnictwa są zwykle lekkie, radosne, a niektóre Istoty Światła wręcz kochają żartować i śmiać się w trakcie sesji.

Bo przecież radosny spokój jest stanem, do którego dążymy, prawda? 🙂

MOJA HISTORIA

Moje duchowe dary i uzdolnienia były oczywiste już od najmłodszych lat. Urodziłem się jako czysty empata, naturalnie nawiązywałem kontakt z energiami i już jako dziecko byłem doskonałym medium. Wszystkie te dary zostały jednak przyćmione przez miejskie życie i pędzący świat. Aż ciężko mi teraz uwierzyć, jak długą podróż odbyłem, by powrócić do moich korzeni.

Wyobraź sobie bowiem, że moja nieokiełznana ciekawość Świata i dusza odkrywcy skierowały mnie na drogę rozwoju  rozumu w najbardziej przyziemnych formach. Skończyłem długie, wymarzone studia związane z medycyną – dietetykę i prowadziłem swoją własną poradnię przez prawie 10 lat! W międzyczasie trenowałem profesjonalnie taniec, podróżowałem po świecie z plecakiem, a nawet prowadziłem… własną restaurację. Cały czas jednak czułem, że czegoś mi brakuje. Duchowość, praca z energią i runy cały czas były mi bliskie, ale korzystałem z nich jako z dodatków do codziennego życia. Używałem ich, żeby pomagać znajomym, rodzinie i wracać do równowagi podczas trudniejszych momentów w życiu.

W 2017 roku moje poczucie braku ważnego elementu w życiu było na tyle silne, że zmusiło mnie do poszukiwań. Wiedziałem, że rozwój duchowy jest częścią mojej drogi, ale nie byłem jeszcze gotowy nią podążyć. Zrobiłem więc to, co przynosi mi radość w życiu, zacząłem poszukiwać nowej wiedzy. Skończyłem Podstawy Programowania na intensywnych kursach Harvarda oraz kilka kursów specjalizujących. 
Zostałem więc Dietetykiem klinicznym, Podróżnikiem, Restauratorem, a do tego wszystkiego Programistą. Z dzisiejszej perspektywy ciężko jest mi w to wszystko uwierzyć!

Pewnie nie zaskoczy Cię to, co napiszę – Nadal czułem, że czegoś mi brakuje, a w dodatku moje zdrowie zaczęło ulegać drastycznemu pogorszeniu.

Dopiero kiedy postanowiłem świadomie poświęcić się duchowości, przestać traktować pracę z nią jako dodatek i powrócić do moich wszystkich darów, poczułem, że pustka w sercu zaczyna się wypełniać.
Bez żadnego oporu zaczęły otwierać się nowe możliwości, a moja bliska przyjaciółka przedstawiła mi metodę Soul Body Fusion®. Niewiarygodna podróż rozpoczęła się.

Kiedy podejmujesz zobowiązanie i świadomą decyzję,
Wszechświat Cię słyszy!
- MARK, Przewodnik Duchowy Jonette Crowley
Odtwórz wideo

Praca z metodą Soul Body Fusion® stała się dla mnie niezwykłym katalizatorem zmian. Poczułem się stabilnie, zacząłem odzyskiwać i rozwijać wszystkie te wspaniałe umiejętności, które czekały, aż sobie o nich przypomnę. Ilość darów i przeżyć, które przyniosło mi głębokie połączenie z moją duszą jest niewiarygodna.

Ukończyłem więc kurs Praktyka metody Soul Body Fusion®, żebym mógł dzielić się nią z każdym, kto potrzebuje połączenia ze swoją wspaniałą energią. Rezultaty prowadzonych sesji nadal napełniają mnie podziwem i całkowicie zgadzam się z Jonette Crowley, autorką – ogromna część naszych życiowych problemów i trosk wynika z odcięcia od naszego Źródła, naszej wspaniałem Duszy i Potencjału.

Zdecydowałem się porzucić prowadzone przeze mnie firmy, zakończyć działalność dietetyczną i skupić na rozwoju duchowym oraz pracy z nią, żebym mógł w pełni i skutecznie wspierać innych.

Nawiązałem także kontakt z wieloma nauczycielami, z których każdy przyczynił się mocno do mojego rozwoju. Dzięki ich wsparciu i mądrości stworzyłem połączenie z Przewodnikami Duchowymi, którzy doprowadzili mnie do połączenia z Archaniołami w formie channelingu! Szczególnie silny kontakt i pracę rozwinąłem z Archaniołem Metatronem, który wspiera rozwój i Przebudzenie każdej osoby, z którą pracuję.

Cała moja droga życiowa, pełna pracy umysłowej, doświadczeń i rozwoju miała przygotować mnie do tego, co chcę dać Ci teraz.
Różnorodna wiedza, znajomość wielu aspektów medycyny zachodniej z pierwszej ręki, praca z pacjentami, prowadzenie firm – wszystko to pozwala mi lepiej zrozumieć wyzwania, z którymi możesz się do mnie zgłosić.

Teraz świadomie chcę Ci pomagać, przekazać wsparcie i wskazówki. Połączyć Cię z tym, czego potrzebujesz i wesprzeć dzięki bezpośredniemu kontaktowi z Archaniołami.
Czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z tych możliwości? 🙂

Zapisz się do Newslettera, aby zawsze być na bieżąco z moimi postami i wydarzeniami.

Szanuję Twój czas, energię i uwagę. Możesz spodziewać się 3-4 wiadomości w miesiącu, nie więcej.  🙂

Przewiń na górę