ROZŚWIETLIĆ CIENIE – WARSZTAT PRACY ENERGETYCZNEJ

ROZŚWIETLIĆ CIENIE
WARSZTAT ON-LINE

WARSZTAT INTUICYJNEJ PRACY Z CIENIEM

SPOTKANIE ROZŚWIETLIĆ CIEŃ TO WYJĄTKOWE WYDARZENIE, PODCZAS KTÓREGO WYKORZYSTUJEMY POTĘŻNE TECHNIKI PRACY Z NASZYM WNĘTRZEM – CHANNELING ISTOT ŚWIATŁA ORAZ INTUICYJNĄ PRACĘ Z CIENIEM. ICH POŁĄCZENIE POZWALA BEZPIECZNIE DOTRZEĆ DO GŁĘBI SWOJEGO SERCA I DUSZY, ODKRYĆ BLOKUJĄCE NAS SCHEMATY I ENERGIE ORAZ PRZEPRACOWAĆ JE.
TA EDYCJA WARSZTATU ODBYWA SIĘ DODATKOWO W ENERGIACH NOWIU KSIĘŻYCA!

ZAPRASZAMY CIĘ W PODRÓŻ DO TWOJEGO WNĘTRZA

ROZŚWIETLIMY I UKOCHAMY TWOJE CIENIE, ŻEBY STAŁY SIĘ TWOJĄ SIŁĄ!

Każdy z nas ma w sobie to, co nazywamy Cieniem. Wiesz o tym, prawda?
Żyjemy jednak w czasie, kiedy w nas i dookoła nas pojawia się coraz więcej potężnych energii Światła. Nasza Świadomość wzrasta, rozpoznajemy blokujące nas schematy i zauważamy coraz głębsze programy sabotujące nasze szczęście.
Coraz więcej osób budzi się do służby w transformacji tych cieni, nadal jednak za mało mówi się o tym, że wszystko, co w nas ciemne… jest w gruncie swojej natury DLA NAS. Działa dla naszego Najwyższego Dobra, wskazując te aspekty, które wymagają zauważenia i integracji.
Najwyższy więc czas wykorzystać sprzyjające okoliczności i energie, spojrzeć swojemu cieniowi prosto w oczy i przetransformować go tak, żeby działał dla naszego dobra i stał się Światłem.

Na tym warsztacie z RADOŚCIĄ i MIŁOŚCIĄ witamy wszystko to, co chce być zauważone. Bo kiedy zyskujemy świadomość istnienia czegoś w naszym wnętrzu, zyskujemy możliwość decydowania o tym.

Jest to już IV edycja tego warsztatu. Każde spotkanie z cieniem jest wyjątkowe i inne, ale serdecznie zapraszamy do przeczytania komentarzy po poprzednich warsztatach (na dole strony).

Na co dzień pracujemy (my, czyli MIA MAAHRA, Wojtek Gwardys i Marek Aleksander) z energiami i rozwojem duchowym. Mamy do siebie całkowite zaufanie, więc nasze techniki pracy energetycznej doskonale się uzupełniają. Podczas wspólnych projektów wchodzimy w głęboki przepływ energii i intuicyjnie reagujemy na potrzeby grupy, dbając o przebieg warsztatu.

Oto więc jesteśmy, otwarci na tworzenie tej Przestrzeni w Światle i do pracy z Tobą!
MIA Maahra – Shadowworkerka, specjalistka od cienia, która dzięki swoim naturalnym zdolnościom potrafi dotrzeć w najgłębsze zakamarki duszy.
Wojtek Gwardys – Mistrz Reiki, uzdrowiciel, gridworker i specjalista od przepływów energii. Jest osobą, która potrafi utrzymać potężne energie i wzmocnić Światło w każdym, z kim pracuje.
Marek Aleksander – Channeler Światła, nauczyciel i przewodnik duchowy, tworzący Przestrzeń Światła, otwierający serca i pracujący z Najwyższymi Boskimi Potencjałami.

Jeśli masz ochotę przeczytać o nas więcej, na końcu strony znajdziesz nasze opisy i odnośniki do stron, a tymczasem porozmawiajmy o warsztatach! 🙂

Czym jest cień?

Zastanawiasz się pewnie, co oznacza praca z cieniem i jego transformacja. Najprościej to tłumacząc – rzucimy światło na te aspekty Ciebie, które potrzebują zostać zauważone i zintegrowane lub uwolnione.

Cień, czyli wszystko to, co nie pozwala Ci wziąć oddechu pełną piersią. Twoje lęki, blokady, ukryte emocje i schematy. Czasem dostępne bardzo łatwo, czasem głęboko schowane i pojawiające się w niespodziewanych okolicznościach.

W pięknym i bezpiecznym procesie – channelingu, spotkasz się z tymi właśnie aspektami siebie. Dzięki prowadzeniu MII Maahry będziesz w stanie zrozumieć więcej, oswoić swoje cienie i zyskasz uniwersalne techniki pracy ze swoim wnętrzem.

Światło płynące przez Wojtka potężnie wzmocni proces i ułatwi dotarcie do najgłębszych płaszczyzn swojego wnętrza, zapewniając bezpieczne warunki energetyczne.

Channeling Marka Aleksandra pozwoli w lekki i łatwy sposób zakorzenić Najwyższe Potencjały i Boską energię Miłości tam, gdzie nastąpi uwolnienie cienia.

Czas wykorzystać energie, które nas otaczają, zwrócić się do Światła i przetransfromować cień!

CO KONKRETNIE BĘDZIEMY ROBIĆ?

Główna część warsztatu podzielona będzie na dwa dni (on-line). Spędzimy więc wspaniały weekend w atmosferze pracy energetycznej i Miłości.
Poza główną częścią, zapraszamy Cię też na piękne, dodatkowe spotkania.

Cały warsztat odbywa się w niezwykłych energiach Nowiu!

Wszystkie wydarzenia będą nagrane, więc otrzymaną wiedze i procesy możesz stosować zawsze, kiedy potrzebujesz.

DZIEŃ I i II
2-3.04 (9:00-17:00)

W trakcie warsztatu spotkamy się z naszymi Sercami, Duszami, Światłem i Cieniami.
Przy Przewodnictwie i w prowadzeniu energetycznym naszych Serc, Dusz i Najwyższych Potencjałów, będziemy pracować z tym, co ma zostać w nas zauważone.
Będą to dwa intensywne dni pracy energetycznej, która nie tylko pomoże Ci przepracować Twoje cienie, ale także da Ci narzędzia do pracy własnej po warsztacie.
Na warsztacie między innymi:
 • dowiesz się jak odczuwać przepływy energii w ciele, żeby intuicyjnie lokalizować blokady energetyczne;
 • przeskanujesz swoje ciało i przestrzenie, aby odnaleźć zapisany w nich cień;
 • poznasz technikę Akceptacji, Integracji, Odpuszczenia i Uziemienia w pracy z cieniem;
 • zweryfikujesz kierunki, w których podąża Twoja energia i emocje;
 • będziesz pracować w Wysokich Energiach wraz z Istotami Światła i Twoim Wyższym Ja;
 • sięgniesz do cienia Matki i Ojca, aby uwolnić je;
 • poznasz Istotę Światła i Cienia w Tobie, aby je zintegrować;
 • skontaktujesz się ze swoją Duszą, otrzymując dary Spokoju i Obfitości.

Wszystkie procesy otrzymasz w formie nagrań umieszczonych na stronie i zawsze będziesz mieć możliwość do nich wrócić.

SPOTKANIE PRZED WARSZTATEM
1.04 (18:30-21:30)

CEREMONIA PRZYGOTOWANIA PRZESTRZENI I ZASIANIA INTENCJI W NOWIU
Na dzień przed częścią weekendową, spotkamy się, żeby stworzyć Przestrzeni, w której będziemy pracować w trakcie warsztatowego weekendu. W Wysokich Energiach Nowiu księżyca zasiejemy też intencje dotyczące całego warsztatu i najbliższej przyszłości.
Będzie to wydarzenie energetyczne, które da nam napęd do późniejszej pracy i zapewni bezpieczne oraz komfortowe warunki do działania. 🙂
 • NIE MUSISZ brać udziału w tym wydarzeniu, aby w pełni skorzystać z warsztatu. Procesy z tego spotkania będą też nagrane.

SPOTKANIE PO WARSZTACIE
4.04 (18:00-20:00)

SPOTKANIE INTEGRACYJNE WSZYSTKICH PROCESÓW + WZMOCNIENIE
W tym wyjątkowym dniu, kiedy otwiera się dla nas kwietniowy portal energetyczny – piękna Brama Światła, która w podniesionych energiach pozwoli głębiej zintegrować i wzmocnić efekty naszego warsztatu.
W trakcie tego spotkania porozmawiamy o integracji procesów oraz wykorzystamy proste techniki energetyczne do wzmocnienia się i wyrównania siły.
Integracja to istotny element pracy energetycznej, zachęcamy więc do udziału!
To także przestrzeń na porozmawianie 
 • NIE MUSISZ brać udziału w tym wydarzeniu, aby w pełni skorzystać z warsztatu. Procesy z tego spotkania będą też nagrane.

Jak na każdym naszym warsztacie, możesz spodziewać się też niespodziewanego. Wszystkie procesy są przekazywane przez nas dla konkretnej grupy, która bierze udział w warsztacie, dzięki czemu dopasowują się dokładnie do potrzeb uczestników. Może więc się okazać, że plan spotkania zostanie rozszerzony o wspaniałe dodatki od Przewodnictwa.

Pewne jest natomiast jedno – energia tego wydarzenia jest POTĘŻNA i TRANSFORMUJĄCA. Jeśli powiesz jej „TAK”, pokaże Ci bardzo wiele na temat Twojego wnętrza, Twojej Miłości i schematów w Tobie. 🙂

WEŹ UDZIAŁ W WARSZTACIE I ROZŚWIETL SWÓJ CIEŃ!

 • SPOTYKAMY SIĘ ON-LINE, NA ZOOMIE

 • DWA DNI WARSZTATOWE: 2-3.04.2022 godz. 9:00-17:00

  Każdego dnia spotykamy się od 9:00 do 17:00 czasu polskiego. W trakcie spotkań przewidziana jest godzinna przerwa około 13:00 i mniejsze przerwy między procesami warsztatowymi.

 • DODATKOWA CEREMONIA OTWARCIA PRZESTRZENI I ZASIANIA INTENCJI W NOWIU: 1.04.2022

  Na dzień przed weekendowym warsztatem zapraszamy, o godzinie 18:30 na wspólne otwarcie Przestrzeni oraz wyrażenie intencji. Jest to 3 godzinne spotkanie, które będzie nagrane, nie musisz więc brać w nim udziału, aby w pełni skorzystać z warsztatu.

 • SPOTKANIE INTEGRUJĄCE PROCESY: 4.04.2022

  Dzień po warsztacie, o godzinie 18:00 zapraszamy Cię na spotkanie integrujące procesy, podczas którego wykonamy techniki wzmacniające i integrujące oraz porozmawiamy o odczuciach. Spotkanie będzie nagrane i nie musisz na nim być, aby w pełni skorzystać z warsztatu.

Zapraszamy Cię!

DOBRA WIADOMOŚĆ! 🙂

Teraz warsztat opłacić możesz także w złotówkach! Aby się zapisać, wyślij wpłatę 888zł na konto:

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp”
82 1140 1010 0000 5433 5900 3954
Tytułem: Warsztat Rozświetlić Cienie

Po dokonaniu wpłaty, prześlij potwierdzenie na adres najpóźniej do dnia 1.04 do godz. 15:00.

Do zobaczenia na warsztacie! 🙂

PŁATNOŚĆ W 2 CZĘŚCIACH

2x444zł
 • JEŚLI CHCESZ ZAPŁACIĆ W CZĘŚCIACH, NAPISZ DO MNIE NA

CENA WARSZTATU

888
 • Dane do przelewu znajdziesz nad tym okienkiem. 🙂
 • WARSZTAT ODBYWA SIĘ ON-LINE POPRZEZ KOMUNIKATOR ZOOM

PRZELEW NA KONTO W UK

 • MOŻESZ OPŁACIĆ WARSZTAT PRZELEWEM NA KONTO ZAGRANICZNE, TAKŻE W ZŁOTÓWKACH
 • NAPISZ DO MNIE NA ABY UZYSKAĆ SZCZEGÓŁY

ZapraszamY do wspólnego PROCESU I TRANSFORMACJI

Czy czujesz, że:
 • Chcesz zobaczyć i świadomie przetransformować swoje cienie?
 • Chcesz poznać techniki pracy w Wysokich Energiach wraz z Duszą i Istotami Światła?
 • Masz w sobie ogromny potencjał, jednak Twój cień Cię powstrzymuje?
 • Potrzebujesz zrozumieć ciemniejsze miejsca w swoim wnętrzu?
 • Masz za sobą ogromną pracę rozwojową, duchową, energetyczną i teraz czas poukładać cień, który pojawił się w nowych formach?
 • Udało Ci się zdjąć z siebie blokady, implanty energetyczne, negatywne schematy i teraz czas zmierzyć się z cieniem, który został uwolniony?
 • Jesteś zagubiony/-na i chcesz zajrzeć głębiej do swojego wnętrza?
 • Potrzebujesz dużej dawki pozytywnej energii, miłości i spokoju oraz wglądu w siebie?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś/łaś twierdząco, to ten warsztat jest dla Ciebie!

Kim jesteśmy?

Prawdopodobnie, skoro jesteś na tej stronie, to już nas trochę znasz! Ale jeśli spotykamy się po raz pierwszy, chcemy dać Ci się poznać. 🙂

https://przestrzen-swiatla.pl/grupowy-channeling-22-02-2022/

MIA MAAHRA

Shadow workerka, CHANNELERKA, PRZEWODNICZKA

Channelerka i przewodniczka w docieraniu do tego, co mamy poblokowane, ukryte bądź nie chcemy tego widzieć. Słucha Duszy i Przewodników Duchowych, aby w jak najlepszy sposób doprowadzić Cię do spotkania ze sobą. Podąża za Twoją energią, byś mógł przeżyć to co jeszcze nie zostało przeżyte. Spotkania z Mią Maahrą są uwalniające w Duszy i w Ciele, a Umysł zyskuje nowe perspektywy. Jeśli czujesz się ciężko, niekomfortowo, masz nawracające myśli, schematy, sny, bóle w ciele to czas zwrócić uwagę na wołający Cię komunikat: pracuj ze swoim cieniem ❤️

Marek Aleksander

CHANNELER NAJWYŻSZYCH POTENCJAŁÓW, PRZEWODNIK MIŁOŚCI

Nauczyciel i przewodnik duchowy, prowadzący środkową ścieżką – ścieżką Miłości. Odkrywca duchowy podążający za Najwyższymi Potencjałami, aby wcielać je w Świecie Fizycznym. Prowadzi Kręgi i warsztaty, podczas których staje się Kanałem dla Światła – Neuronem Boga, pośrednicząc w poszukiwaniu Prawdy we wnętrzu osób w Przestrzeni Światła.

Kartalizator Nowej Ziemi w nas samych i bardzo radosna istota. 🙂

Wojtek Gwardys

UZDROWICIEL DUCHOWY, CHANNELER ENERGETYCZNY, MISTRZ-NAUCZYCIEL REIKI

Pracuje z Matrycą Ziemi i przepływami Energii. Jest Krystalicznym Kanałem dla Światła, które przekazuje innym. Tworzy potężne Przestrzenie Światła i Uzdrowień, które potrafi utrzymać nie tylko dla pojedynczych osób, ale także dla dużych Kręgów, dbając o wszystkich uczestników.

OPINIE OSÓB, KTÓRE UCZESTNICZYŁY W WARSZTATACH I CHANNELINGACH

Z Miłością zapraszamy!

https://przestrzen-swiatla.pl/grupowy-channeling-22-02-2022/

MIA MAAHRA

Marek Aleksander

Wojtek Gwardys

Przewiń na górę