Krąg Aktywacji – Spontaniczne Przebudzenie

KRĄG AKTYWACJI 
SPONTANICZNE PRZEBUDZENIE

Channeling GRUPOWY W KRĘGU ON-LINE

28.11.2020 godz. 20:00

 

Razem z moimi Przewodnikami i mistrzami, ale także z Przewodnikami każdej osoby, która weźmie udział w procesie, zwołuję Drugi Krąg Aktywacji

Zapraszamy Cię z serca,
Marek Aleksander

przestrzen-swiatla-przewodnicy-channeling-jeshua-marek-aleksander-wydarzenie-starseeds-kosmiczna-rodzina

Tak, jak obiecałem, co miesiąc będę zwoływał Kręgi Channelingu, do których dołączyć będzie mógł każdy, z kim takie wydarzenia rezonują.

Każdy Krąg ma swój temat przewodni, który nadają Przewodnicy przychodzący do nas w trakcie channelingu. Muszę przyznać, że temat aktualnego Kręgu z jednej strony mnie zaskoczył, a z drugiej strony rozumiem go w głęboki sposób i wiem, że jest bardzo potrzebny. Kiedy zapytałem Istoty Światła z jakimi energiami powinniśmy teraz pracować, odpowiedź przyszła natychmiast – Spontaniczne Przebudzenie!

Wiele osób „budzi się” teraz spontanicznie i często dość gwałtownie. Pojawiają się wizje, nowe talenty, głębokie odkrycia tego, co pozostawało do tej pory uśpione. Jest to proces globalny i wręcz masowy, co jednak nie zmienia faktu, że bardzo indywidualny.

Czasami to, co odkrywamy lub otrzymujemy bywa dezorientujące lub nawet przerażające. Nie każdy jest świadomie przygotowany do przypomnienia sobie o swojej duchowości.

Krąg ten będziemy zawiązywać między innymi właśnie dla osób, które czują się zagubione w swoich procesach. Nie będzie on jednak tylko dla „nowicjuszy”. 🙂
Otrzymałem bardzo wyraźny Przekaz, że będziemy otrzymywać potężne aktywacje energetyczne, uzdrawianie na poziomie komórkowym oraz (mimo, że osobiście nie przepadam za tym stwierdzeniem) aktywacje na poziomie DNA. Wszystko to dotyczyć będzie osobistych Przebudzeń, choć będziemy tworzyć wspólną Przestrzeń Światła.

Jest to więc również Krąg dla osób już pracujących ze swoją duchowością, które chcą zajrzeć głębiej i otrzymać więcej energii, aktywacji i Światła.

Przewodnicy poprosili też, żebym podkreślił – głęboka praca transformacyjna nie zawsze jest przyjemna, ale czas naszego Przebudzenia jest zawsze niemal świętością, do której trzeba podejść z rozwagą. Jeśli jesteś w trakcie otwartych, trudnych procesów, zastanów się, czy masz odpowiednio dużo siły, żeby wejść głębiej. Często integracja aktualnych transformacji jest ważniejsza, niż kolejne procesy.
Zawsze możesz też wziąć udział w Kręgu z nagraniem, które umieszczę tu po wydarzeniu.

Jak będziemy pracować?
Channeling zawsze jest procesem, który otrzymujemy od Przewodników i zawsze kształtuje się „w czasie rzeczywistym”.
Wiem jednak, że:
  • Stworzymy bezpieczną przestrzeń do pracy energetycznej.
  • Spotkamy Istoty Światła, które będą przewodzić precesom.
  • Otrzymamy aktywację DNA i uśpionych energii, związanych z naszymi duchowymi talentami i powołaniem.
  • Wejdziemy głębiej w proces transformacji, które nas aktualnie dotyczą.
  • Będziemy pracować z poddaniem się procesom Przebudzenia w najlepszej dla każdego osobiście formie.
  • Przejdziemy głęboką integrację procesów.
Aktywacja, transformacja, integracja.
Zwołuję Krąg i zapraszam Cię do niego.

Dołącz do spotkania!

Cena: 88zł

*ze względu zmiany w przestrzeni i dużą ilość cienia dookoła, zdecydowaliśmy utrzymać cenę promocyjną do dnia warsztatów

Startujemy 28.11 o godzinie 20:00 na Zoomie!

OPINIE OSÓB, KTÓRE UCZESTNICZYŁY W SEJSACH CHANNELINGU

Przewiń na górę