Do Wnętrza po Cień – warsztaty on-line 21.11.2020

DO WNĘTRZA PO CIEŃ
warsztat on-line

Channeling oraz TRANSFORMACYJNA praca z cieniem

05.12.2020 godz. 18:00

 

Spotkanie Do wnętrza po cień to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego wykorzystUJEMY dwie potężne techniki pracy z naszym wnętrzem channeling Istot Światła oraz pracę z cieniem. Ich połączenie pozwala bezpiecznie dotrzeć do głębi swojego serca i duszy, odkryć blokujące nas schematy i energie oraz przepracować je.
Jeśli więc czujesz, że masz coś do przepracowania, coś Cię blokuje lub masz wrażenie, że po pracy własnej i oczyszczaniu nadszedł czas na rozświetlenie uwolnionych cieni, to spotkanie jest dla Ciebie doskonałe.

Zapraszamy Cię z serca,
Marek Aleksander i Monika Milewska

Każdy z nas ma w sobie to, co nazywamy Cieniem. Znajdujemy się jednak w czasach i rzeczywistości, do których dociera coraz więcej Światła. Pojawia się też coraz więcej osób, które potrafią tym Światłem się podzielić. Najwyższy więc czas wykorzystać sprzyjające okoliczności, spojrzeć swojemu cieniowi prosto w oczy i przetransformować go tak, żeby działał dla naszego dobra i stały się jasnością.

Na co dzień pracujemy (my, czyli Monika i Marek) z energiami i rozwojem duchowym. Jesteśmy także członkami pięknego Kręgu channelingu, który zwołujemy co tydzień, żeby wspierać nasz rozwój duchowy, ale także rozwój wszystkich, którzy mają z nami kontakt. Jak stwierdzili kiedyś nasi Przewodnicy – „Możemy prawdziwie pozostać w Świetle tylko wtedy, kiedy zgodzimy się nim promieniować”.

Oto więc jesteśmy, gotowi do promieniowania Światłem i pracy z Tobą!
Monika – Shadow workerka, specjalistka od cienia, która dzięki swoim naturalnym zdolnościom potrafi dotrzeć w najgłębsze zakamarki duszy.
Marek – Channeler Istot Światła, który przekazuje nie tylko słowa, ale przede wszystkim energię od Najwyższych Przewodników, która uzdrawia i otwiera serca.

Jeśli masz ochotę przeczytać o nas więcej, na końcu strony znajdziesz nasze opisy i odnośniki do stron, a tymczasem porozmawiajmy o warsztatach! 🙂

Czym jest cień?

Zastanawiasz się pewnie, z czym przyjdzie Ci się zmierzyć na warsztatach. Najprościej to tłumacząc – rzucimy światło na cień w Twoim sercu.

Cień, czyli wszystko to, co nie pozwala Ci wziąć oddechu pełną piersią. Twoje lęki, blokady, ukryte emocje i schematy. Czasem dostępne bardzo łatwo, czasem głęboko schowane i pojawiające się w niespodziewanych okolicznościach.

W pięknym i bezpiecznym procesie – medytacji, spotkasz się z tymi właśnie aspektami siebie jako ze Zwierzęciem Cienia. Dzięki prowadzeniu Moniki będziesz w stanie zrozumieć więcej, oswoić to zwierzę i dotrzeć do swojej głębszej Prawdy.

Medytacja, channeling Istot Światła, runy, Soul Body Fusion, Wizualizacje i rozwój duchowy. Sprawdź co dla Ciebie przygotowałem! Razem znajdziemy najlepszą dla Ciebie drogę!
Jak będziemy pracować?
Praca z Cieniem podczas warsztatów będzie polegała na odkryciu go i transformacji.
W trakcie spotkania:
 • Stworzymy bezpieczną przestrzeń do pracy energetycznej.
 • Przeniesiesz się do głębi serca oraz otrzymasz wsparcie i oczyszczenie z blokad podczas channelingu Istot Światła.
 • Poznasz technikę pracy z Cieniem poprzez proces Światłocienia Duszy, prowadzony przez Monikę.
 • Wykonasz własną praktykę pracy z Cieniem w celu przetransformowania go w Światło.
 • Zintegrujemy doświadczenie w Channelingu Przestrzeni Serca i medytacji połączenia z Ziemią.
Czas wykorzystać energie, które nas otaczają, zwrócić się do Światła i przetransfromować cień!

Dołącz do spotkania!

Cena: 222zł

Ten warsztat już się odbył. 🙂
Kolejna edycja już w lutym!!

ZapraszamY do wspólnego PROCESU I TRANSFORMACJI

Czy czujesz, że:
 • Masz w sobie ogromny potencjał, jednak Twój cień domaga się przetransformowania i Cię powstrzymuje?
 • Potrzebujesz zrozumieć ciemniejsze miejsca w swoim wnętrzu?
 • Masz za sobą ogromną pracę rozwojową, duchową, energetyczną i teraz czas poukładać cień, który pojawił się w nowych formach?
 • Udało Ci się zdjąć z siebie blokady, implanty energetyczne, negatywne schematy i teraz czas zmierzyć się z cieniem, który został uwolniony?
 • Jesteś zagubiony/-na i chcesz zajrzeć głębiej do swojego wnętrza?
 • Potrzebujesz dużej dawki pozytywnej energii, miłości i spokoju oraz wglądu w siebie?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś/łaś twierdząco, to ten warsztat jest dla Ciebie!

Kim jesteśmy?

Prawdopodobnie, skoro jesteś na tej stronie, to już nas trochę znasz! Ale jeśli spotykamy się po raz pierwszy, chcemy dać Ci się poznać. 🙂

Monika Milewska - Światłocień Duszy

Monika Milewska

Shadow workerka, twórczyni Światłocienia duszy

Miałam 13 lat, gdy zrozumiałam, że fotografia jest moją miłością. Po latach edukacji, projektów, wystaw, konkursów i pracy, która była najczęściej związana z fotografowaniem powierzchowności poczułam gotowość, by użyć aparatu jako narzędzia do spojrzenia wgłęb siebie, na swoją prawdę.
Dziś jestem tu w tym miejscu po to, by biorąc Cię za rękę, poprowadzić Cię w bezpieczne miejsce na spotkanie ze sobą. Bazuję na swojej intuicji, łącząc się z Twoją energią pokażę Ci, gdzie masz w sobie blokady. 

Razem wpuścimy światło na cień Twojej duszy.

Runiczny.guru Marek Aleksander - wróżenie, rozwój, soul body fusion Polska, runy, przyszłość

Marek Aleksander

Channeler Istot Światła, UZDROWICIEL DUCHOWY

Dzięki bezpośredniemu channelingowi Archaniołów i Istot Światła, pracuję z otwieraniem ludzi na ich potencjał duchowy, przekazuję potężne oczyszczenia oraz uzdrowienia, otwieram na przyrodzone dary i cel duszy. Channeling jest jednym z najpotężniejszych narzędzi pracy energetycznej i zawsze kiedy wydaje mi się, że nic nie może mnie zaskoczyć, Przewodnicy przekazują przeze mnie większe i piękniejsze energie. Aktualnie moim Najwyższym Przewodnikiem jest Jeshua.

Prowadzę także Kręgi Channelingu, w których wspólnie pracujemy w Świetle, podążając osobistą dla każdego uczestnika ścieżką rozwoju duchowego.

OPINIE OSÓB, KTÓRE UCZESTNICZYŁY W SEJSACH CHANNELINGU i PRACY Z CIENIEM

Prace Moniki podczas Światłocienia duszy

Proces Światłocienia Duszy prowadzony przez Monikę na sesjach indywidualnych to także praca z aparatem.
Na zdjęciach utrwala ona obraz osób, które otrzymują uwolnienie od Cienia i tworzy przez to niezwykłe, magiczne wręcz ujęcia.
Więcej prac Moniki znaleźć można na jej Instagramie oraz na Stronie.
Przewiń na górę