BRAMA 7/7/7 – SKOK KWANTOWY W ŚWIATŁO

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

BRAMA 7/7/7 – SKOK KWANTOWY W ŚWIATŁO

7 lipca 2023 @ 19:07 - 21:00 CEST

77,7zł

Przygotuj się na niesamowitą podróż przez Światło!

Zapraszam Cię na wydarzenie channelingowe on-line, podczas którego wskoczymy na świetliste linie czasu i rzeczywistości.
Przez oczyszczający proces Energy Transfer Reset oraz  Channeling Światła, otworzymy trzy Świetliste Bramy Wybaczenia – Odpuszczenia – Wzniesienia, które pozwolą Ci spojrzeć za zasłonę znanego Wszechświata.

W tym roku Brama 7/7 została wzbogacona o dodatkową siódemkę. Wchodzimy więc w piękną Barmę 7/7/7, która zapraszam do skoku kwantowego w świetliste czasoprzestrzenie, magiczne wymiary i… odpuszczenie! 🙂

Zapytałem Przewodnictwo Wszystkości, gdzie tym razem chciałaby poprowadzić nas Bezwarunkowa Miłość i energia Jedności. Otrzymałem przekaz o ostatecznym odpuszczeniu wszystkiego tego, co obciąża Nas w przeszłości. Zostaniemy poprowadzeni przez proces oczyszczeń, w którym każdy będzie mieć szansę pożegnać wszelkie rozczarowania, żale, niespełnione wyobrażenia i iluzje. Podkreślam tu słowo „ostateczne”, bo jeśli tylko na to sobie pozwolisz, wszelkie te obciążające energetycznie historie, które są na to gotowe, zostaną uzdrowione, a na ich miejsce pojawi się Miłość, Światło i wspierające Cię energie.

W podróży energetycznej widzę, jak otwierają się dla Nas trzy portale energetyczne:
– BRAMA WYBACZENIA
– BRAMA ODPUSZCZENIA
– BRAMA WZNIESIENIA

A TO NIE WSZYSTKO!! Skoro 777, to niech będzie także obfitość energii! 🙂

To wydarzenie zgodził się współtworzyć ze mną Wojtek Gwardys, który jak nikt inny potrafi trzymać Przestrzeń i manifestować w niej Uzdrowienia i Cuda. Wojtek zadba o Przestrzeń wydarzenia i przeprowadzi dla nas niezwykły proces Energy Transfer Reset, podczas którego przygotujemy się gruntownie do przejścia przez trzy Bramy.
Proces ETR jest potężnie transformujący i pozwoli sięgnąć nam jeszcze głębiej w energię trzech Bram. Uwolnimy w nim i transformujemy w Miłość i Światło niewspierające energie, niskowibracyjne myślokształty, blokady i inne energie, które mogłyby stanąć na przeszkodzie skoku kwantowego w Światło. Będzie się działo! 🙂

Jeśli chcesz poznać Wojtka, zajrzyj na strony:
twójhealer.pl
https://przestrzen-swiatla.pl/wojtek-gwardys/

Słyszę przekazy o aktywacji kolejnych wymiarów Światła i Miłości w każdym z Nas.
Zapowiada się niezwykle silne i wspierające spotkanie!

Zapraszam Cię z Serca ❤️

Czym jest channeling?

Channeling to rodzaj pracy energetycznej, w którym staję się kanałem dla informacji i energii z Najwyższych Potencjałów Miłości. Będąc w takim stanie, prowadzę dla Ciebie proces energetyczny, który wygląda trochę jak medytacja prowadzona, ale różni się od niej ważnym aspektem – jest bezpośrednią pracą energetyczną. W trakcie procesu możesz więc głęboko transformować się, rozświetlać, uzdrawiać i wznosić swoje wibracje.

Czym jest Energy Transfer Reset?

Technika ETR jest niezwykłym narzędziem energetycznym, które w 2018 roku channelowała nauczycielka duchowa Beverly Nation. Jest metodą uzdrowień poprzez pracę z Przewodnictwem Duchowym oraz Wyższym Ja i pochodzi z Arkturiańskich energii. W trakcie ETR uwolnione zostają niskie częstotliwości, niewspierające kontrakty, blokady i implanty energetyczne, dzięki czemu możemy coraz bardziej otwierać się na Światło. Sam proces jest niezwykle skuteczny i jak to bywa z uzdrowieniami kwantowymi – dość szybki. Bywa przy tym intensywnie odczuwalny w ciele.

Czy trzeba się jakoś przygotować?

Nie, te procesy możesz zrobić zawsze, niezależnie od Twoich umiejętności, poziomu świadomości, czy aktualnego stanu. Proszę tylko, nie prowadź samochodu, ani nie obsługuj maszyn w trakcie – energia jest bardzo intensywna. Najlepiej jeśli zadbasz o spokojne miejsce i komfort w trakcie spotkania.

Po spotkaniu warto zaplanować trochę czasu na relaks i integrację energii.


Kiedy się widzimy?

7.07.2023 godz. 19:07
Wydarzenie potrwa ok. 2 h.

Gdzie się widzimy?
On-line, na komunikatorze Zoom.

Ile to kosztuje?
77,7 zł

 

 

Zapraszam z Miłością,
Marek Aleksander

 

BRAMA 7/7/7 – SKOK KWANTOWY W ŚWIATŁO

Szczegóły

Data:
7 lipca 2023
Godzina:
19:07 - 21:00 CEST
Koszt:
77,7zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://przestrzen-swiatla.pl/produkt/brama-7-7-7-channeling-marek-aleksander/

Miejsce wydarzenia

Komunikator Zoom

Organizator

Marek Aleksander
Zobacz witrynę: Organizator
Przewiń na górę