21.06 – Channelingowe Przesilenie Letnie

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

21.06 – Channelingowe Przesilenie Letnie

21 marca 2023 @ 19:00 - 21:00 CET

66zł

Zapraszam Cię serdecznie do udziału w grupowym channelingu on-line podczas Przesilenia Letniego 2023.

Już nie mogę doczekać się pięknych energii i przekazów, które otrzymamy w trakcie channelowanej podróży energetycznej w wydarzeniu, na które wiele osób mocno czeka – astronomicznej dominacji Słońca i jego energii na naszej półkuli. 🙂

W tym roku spotkamy się w kręgu on-line, aby wspólnie świętować Przesilenie Letnie o godzinie 19:00 – chwilę po jego kulminacji!

Maj i czerwiec są miesiącami dynamicznych energii, popychających nas coraz głębiej w nieskrępowane doświadczanie swojej Prawdy. Przesilenie Letnie będzie jednym z energetycznych etapów pogłębiających nasz kontakt ze Wszystkością w Nas.

warsztat-wysokie-wibracje-nowa-ziemia-energetyczny-channeling-milosc-wszechswiat-marek-aleksander-wojtek-gwardys

Kiedy zapytałem intuicyjnie jaki będzie temat przewodni tego wydarzenia, usłyszałem:

Otwórzcie się na radosne energie doświadczania wzniesionych energii Miłości i Światła. Przyjmijcie piękne strumienie kodów manifestacji i życia, łącząc się w Jedności

Zapowiada się więc magicznie! Mam wrażenie, że oprócz doenergetyzowania, widzę nas po tym spotkaniu jak świetliste magnesy, przyciągające wspaniałe sytuacje i zdarzenia. 🙂

W trakcie wydarzenia odbędziemy channelowaną podróż energetyczną, łącząc się z Najwyższymi Potencjałami i aktywując swoje własne Kody Światła i Manifestacji. Zanurzymy się w Bezwarunkowej Miłości i każdy na swój sposób dotknie energii Jedności.

Wykorzystamy również wspaniałą technikę odzyskiwania i pogłębiania swojego połączenia z Najwyższymi Potencjałami/Twoją Boskością – SSD HEALING CONNECTION.

 

Czym jest channeling?

Channeling to rodzaj pracy energetycznej, w którym staję się kanałem dla informacji i energii z Najwyższych Potencjałów Miłości. Będąc w takim stanie, prowadzę dla Ciebie proces energetyczny, który wygląda trochę jak medytacja prowadzona, ale różni się od niej ważnym aspektem – jest bezpośrednią pracą energetyczną. W trakcie procesu możesz więc głęboko transformować się, rozświetlać, uzdrawiać i wznosić swoje wibracje.

 

Czym jest SSD Healing Connection?

SSD jest skrótem od trzech słów – Soul Spirit Divinity, a po Polsku Dusza Duch Boskość.
Healing Connection – Uzdrawiające Połączenie.

I w skrócie o to właśnie chodzi! 🙂 Metodą SSD uzdrawiamy połączenie z naszą Boskością, przez Ducha (Wyższe Ja) oraz naszą Duszę.

Co zabawne, SSD to także rodzaj dysku, więc w nazwie tej metody czuję mrugnięcie oka od Przewodnictwa. Bo ta metoda jest dokładnie jak bezpośrednie podłączenie się do dysku z danymi naszej Boskości, Jedności i Bezwarunkowej Miłości.

 

Czy trzeba się jakoś przygotować?

Nie, ten proces możesz zrobić zawsze, niezależnie od Twoich umiejętności, poziomu świadomości, czy aktualnego stanu. Proszę tylko, nie prowadź samochodu, ani nie obsługuj maszyn w trakcie – energia jest bardzo intensywna. Najlepiej jeśli zadbasz o spokojne miejsce i komfort w trakcie spotkania.

No właśnie – warto wiedzieć, że proces może być bardzo intensywnie odczuwalny. Niektóre osoby odczuwają niesamowite uwolnienie i połączenie z Jednością i Bezwarunkową Miłością. Są osoby, które czują, jak otwierają się Bramy do kolejnych poziomów Świadomości lub przemierzają w trakcie spotkania wiele wymiarów. Bywa, że w ciele pojawiają się bóle (zwłaszcza w pierwszej części procesu), kiedy uwalniane są blokady i traumy, a zdarza się też, że ktoś przez całe spotkanie się śmieje. Wszystko to wydarza się dokładnie tak, jak jest dla Ciebie najlepiej, ponieważ do każdego procesu zapraszamy Twoją Duszę i Wyższe Ja, aby zarządzały dla Ciebie energią.

Oczywiście Twoje doświadczenie będzie unikalne i warto zaufać, że wszystko to wydarza się dokładnie tak, jak jest dla Ciebie najlepiej, ponieważ do każdego procesu zapraszamy Twoją Duszę i Wyższe Ja, aby zarządzały dla Ciebie energią. 🙂

Po spotkaniu warto zaplanować trochę czasu na relaks i integrację energii.


Kiedy się widzimy?

21.06.2023 godz. 19:00
Wydarzenie potrwa ok. 2 h.

Gdzie się widzimy?
On-line, na komunikatorze Zoom.

Ile to kosztuje?
66 zł

 

 

Zapraszam z Miłością,
Marek Aleksander

 

21.06 – Channelingowe Przesilenie Letnie

Details

Date:
21 marca 2023
Time:
19:00 - 21:00 CET
Cost:
66zł
Event Category:
Event Tags:
, , ,
Website:
https://przestrzen-swiatla.pl/produkt/channelingowe-przesilenie-letnie-2023/

Venue

Komunikator Zoom

Organizer

Marek Aleksander
View Organizer Website
Przewiń na górę