Transfer Energetyczny Wszystkości – głębokie połączenie z Jednością

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Transfer Energetyczny Wszystkości – głębokie połączenie z Jednością

1 marca 2023 @ 19:00 - 20:00 CET

jednosc-marek-aleksander

Zapraszam z Serca na transfer energetyczny z energią Jedności ?✨

Otwieram przestrzeń na rozświetlający, lekki, wysokowibracyjny i niedualny w naturze channeling energii Wszystkości!
Wydarzenia w formie transferów organizowałem już kilkukrotnie dla uczestników Kręgu a teraz otwieram kolejne dla wszystkich, którzy chcą skorzystać. Już spieszę wytłumaczyć na czym takie spotkanie polega, bo jest zupełnie innym doświadczeniem energetycznym, niż moje channelingi, w których może miałaś/łeś okazję uczestniczyć.

Transfer enertetyczny polega na tym, że channeluję dla nas konkretną energię, a osoby uczestniczące ją przyjmują. W tym przypadku będzie to pełna Miłości i Światła energia pochodząca z najgłębszych potencjałów Jedności, z którą pracuję.
Na spotkaniu nie ma konkretnej medytacji, nie ma podróży energetycznych, po prostu otwieramy się na przepływ i zapraszamy Światło. Jesteśmy w Tu i Teraz, czując siebie, swoje ciało i wyrażając intencję połączenia. ? Można więc wykonać taką aktywność nawet jadąc autobusem, czy gotując kolację, najważniejsza jest intencja, otwarcie i odrobinka chociaż uważności na siebie. Proszę tylko nie prowadź auta, nie obsługuj maszyn i nie rób rzeczy wymagających dużego skupienia – otwarcie na energię czasem zaburza koncentrację. ?

A kiedy już otworzymy się na channelowany przepływ pięknych energii, wypełnimy się nimi, otrzymując błogosławieństwa, aby następnie przesłać ją dla wszystkich potrzebujących osób, sytuacji, świata i wszechświata. ?✨
Czuję i słyszę, że to spotkanie ma w potencjale głębokie Przebudzenie i pogłębienie perspektyw.

Możesz pojawić się na wydarzeniu z intencjami do wzmocnienia, ale możesz też zwyczajnie połączyć się by przyjąć to, co najlepsze dla Ciebie. Proponuję przyjąć drugą opcję, choć poczuj co dla Ciebie jest najlepsze.

Jak wszystkie moje wydarzenia, odbędzie się ono w zaopiekowanej Przestrzeni Światła i tylko dla Najwyższego Dobra, w opiece Twojej Duszy i Boskości.

Jeśli więc masz 1h od godziny 19:00 w dniu 1.03 i chęć na połączenie z Jednością, zapraszam z Serca! ❤️

Transfer Energetyczny jest spotkaniem dla każdego, bez względu na doświadczenie (lub jego brak) w pracy energetycznej, medytacjach i szeroko pojętej duchowości.

Zapraszam z Serca!

Informacje organizacyjne:

  • spotykamy się on-line, przez komunikator Zoom, 1.03.2023 o godz. 19:00
  • spotkanie potrwa ok. 1h
  • koszt udziału zależy od Ciebie – przed channelingiem wejdź na stronę https://buycoffee.to/przestrzen-swiatla i zdecyduj jaka wymiana energii jest dla Ciebie dobra
  • a po postawieniu kawy w linku powyżej, do spotkania dostaniesz się wchodząc na Zooma przez ten link: https://us06web.zoom.us/j/85089572486
  • proces energetyczny będzie nagrywany dźwiękowo (mp3), a nagranie może zostać wykorzystane komercyjnie w przyszłości (w nagraniu nie będą obecne żadne dane ani wizerunek uczestników).
  • Nagranie spotkania nie będzie wysyłane do uczestników po wydarzeniu (nie prowadzę zapisów, ani listy maili ?). Najprawdopodobniej nagranie zamieszczę na platformie Kręgu. ?

Z Miłością,
Marek Aleksander

Transfer Energetyczny Wszystkości – głębokie połączenie z Jednością

Szczegóły

Data:
1 marca 2023
Godzina:
19:00 - 20:00 CET
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,
Witryna internetowa:
https://us06web.zoom.us/j/85089572486

Miejsce wydarzenia

Komunikator Zoom

Organizator

Marek Aleksander
Zobacz witrynę: Organizator
Przewiń na górę