Brama 2/2: Odświeżenie

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Brama 2/2: Odświeżenie

2 lutego 2023 @ 18:00 - 19:45 CET

111zł

Zapraszam Cię serdecznie do udziału w grupowym channelingu on-line podczas Bramy Kwantowej 2/2.

Jak każda Brama, czyli przesilenie energetyczne danego miesiąca, tak i ta przynosić będzie nam piękną możliwość sięgnięcia po pogłębienie naszej Świadomości i Miłości.

Tym razem spotykamy się z hasłem „Odświeżenie”. Czuję, że będziemy pracować energetycznie na poziomie świadomym i nieświadomym ze starymi historiami na nasz temat, które możemy w sobie utrzymywać, a które blokują nam drogę do o wiele piękniejszych doświadczeń Siebie. Będziemy to robić na wszystkich poziomach świadomości i energii.

Takie uwolnienie się z trzymania kurczowo „starego” odczuwalne jest często jako ogromne odświeżenie energetyczne. Pomaga też otworzyć się na więcej obfitości, Miłości i Życia!

W tej Bramie otrzymamy więc energetyczną rekonfigurację na wielu poziomach, aby sięgnąć w pogłębienie Miłości w ciałach, systemach energetycznych i umyśle. 🙂

Jeśli czujesz to wydarzenie dla siebie – zapraszam serdecznie!

 

✨ Kiedy się widzimy?
2.02.2023 godz. 18:00
Wydarzenie potrwa ok. 1,5-2 h.

✨ Gdzie się widzimy?
On-line, na komunikatorze Zoom.

✨ Ile to kosztuje?
111 zł

Uwaga! To wydarzenie nie jest odpowiednie dla osób w świeżej żałobie i po niedawnych traumatycznych przejściach. Będziemy w jego trakcie uwalniać wiele emocji. Dla większości osób będzie to neutralne doświadczenie, ale jeśli jesteś aktualnie w dużym procesie emocjonalnym, lepiej przejść przez niego przy wsparciu zaufanej osoby, terapeuty lub na sesji indywidualnej, nie w grupowym channelingu.

 

Zapraszam z Miłością,
Marek Aleksander

 

Brama 2/2: Odświeżenie

Details

Date:
2 lutego 2023
Time:
18:00 - 19:45 CET
Cost:
111zł
Event Category:
Event Tags:
, , ,
Website:
https://przestrzen-swiatla.pl/produkt/brama-2-2-odswiezenie/

Venue

Komunikator Zoom

Organizer

Marek Aleksander
View Organizer Website
Przewiń na górę