ŚRODKOWA ŚCIEŻKA MIŁOŚCI

GŁĘBOKIE OCZYSZCZENIE I AKTYWACJA

Dość już zakrzywionego światła, fałszywych przekazów, podczepów, energii lęku i zwątpienia! To czas Środkowej Ścieżki, czas podążania za Miłością w kierunku Jedności! Zapraszam Cię w te właśnie energie.
Jak pewnie wiesz, cała moja praca energetyczna opiera się na Miłości i jej Przewodnictwie. Nie znaczy to jednak, że nie znam innych energii – znam je bardzo dobrze. I wiem, jak zakrzywione przekazy potrafią dawać (więcej tutaj). Wiele osób pracujących energetycznie, także po moich kursach channelingu (mimo, że uczę jak rozróżniać wpływy), potrafi wpaść w pułapkę kontaktu z energiami niepochodzącymi z Miłości. Najczęściej nawet o tym nie wiedząc. Bo wystarczy trochę zaniedbać higienę, zapomnieć o podstawach lub zwyczajnie dać się skusić wizjami mocy i przeróżnymi iluzjami, aby zacząć czerpać z wpływów, które niekoniecznie zakładają Najwyższe Dobro wszystkich istot czujących. 😉 
Nie wspomnę już nawet o mnogości podczepionych wpływów energetycznych u osób, które nie pracują z energią. Mam wrażenie, że większość osób na Ziemi ma aktualnie lub w swoich historiach Duszy niezwykłych, „zakrzywionych” przyjaciół. I to ok – dają nam piękne lekcje! Ale możemy wybrać, że teraz już tego nie chcemy. 
Sam byłem wielokrotnie testowany przez moją Duszę, czy będę wybierał Światło Miłości, czy może inne rodzaje energii. Dzięki temu łatwiej jest mi trzymać przestrzeń na ich oczyszczanie.

I nie zrozum mnie proszę źle – każda droga jest dobra. Każda wybrana ścieżka ma jakiś cel i znajdziesz na niej to, co Dusza chce Ci pokazać. Nie da się popełnić błędu.
Jeśli jednak chcesz wybierać Miłość i utwierdzić się w tej drodze, oczyszczając się z innych wpływów i aktywując głębokie połączenie ze Środkową Ścieżką – to wydarzenie jest dla Ciebie.

Zapraszam zarówno osoby, które nie pracują energetycznie, a chciałyby połączyć swoje życie z Miłością, jak i osoby pracujące aktywnie z energią.

Czy podejmiesz ten wybór i staniesz w Świetle Miłości dla Najwyższego Dobra wszystkich istot czujących?

O CZYM JEST TO WYDARZENIE

To wydarzenie jest o Twoim wyborze Miłości ponad wszystkie inne wpływy i iluzje.

W procesie energetycznym, w zaopiekowanej Przestrzeni Miłości, otrzymasz głębokie oczyszczenie ze wszystkich energii zakłócających i interferujących, które nie pochodzą ze Środkowej Ścieżki Światła.
Oznacza to, że z Twojego ciała, systemu energetycznego, z rodu, z poprzednich wcieleń, fraktali Twojego istnienia i wszystkich innych płaszczyzn, które wybierze Twoje Wyższe Ja, usunięte zostaną wpływy, iluzje, kontrakty i pieczęcie związane z „zakrzywionym światłem” – jak lubi je nazywać moje Przewodnictwo.
Uwolnisz się spod ich wpływów i wypełnisz zajęte przez nie miejsca, Światłem Miłości.

Ten proces połączony jest z aktywacją energetyczną, która jest jak powiedzenie w kierunku Duszy, Wyższego Ja i Wszechświata – „W tym wcieleniu wybieram Miłość i będę podążać w jej przewodnictwie”.

Słyszę też w Polu, że dla niektórych osób, będzie to jak Inicjacja i Otwarcie Miłości.

CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ?

Będzie dużo energii, więc możesz odczuwać wiele rzeczy. Emocje (te przyjemne i nieprzyjemne), natłok myśli, doznania z ciała (te przyjemne i nieprzyjemne), uczucie głębokiego połączenia z Jednością, to tylko przykłady tego, co może się dla Ciebie pojawić.

Dla osób w mocnym połączeniu z istotami/wpływami nie z Miłości, może to być silne doświadczenie. Odłączone zostaną wpływy zaciemnione, demoniczne, lucyferyczne – tylko proszę, odrzuć wizje z Hollywood. Nie będzie tu niesamowitych efektów i ogromnej walki… po prostu pożegnasz tych „przyjaciół” i pozwolisz, żeby Miłość zrobiła swoje. 😉

Możesz w trakcie oczyszczania odczuwać także, że tracisz iluzję jakiejś mocy, odłączasz się od „sprawczej” części lub rozpuszcza się w Tobie kontrakt/pieczęć, które dawały Ci fikcyjne poczucie bezpieczeństwa. 

Jeśli na to pozwolisz, Twoja Dusza pokaże Ci na koniec procesu, że i tak Moc miał_ś to w Sobie i nie potrzebujesz dodatkowych wspomagaczy i iluzji.

Mam nadzieję, że po oczyszczeniu i aktywacji poczujesz dokładnie to, co większość osób po podobnych procesach – spokój, Miłość i zaopiekowanie. 🙂

Co ważne – aktywacja energetyczna zdejmuje lub znacząco zmniejsza w Twoim wcieleniu potencjały kontaktu z energiami „zakrzywionymi”. Oznacza to, że o wiele łatwiej będziesz sięgać w Miłość, czerpać z niej i stanowczo mniej wpływów będzie Cię wodzić na manowce.
Co oczywiście nie oznacza, że można przestać dbać o BHP energetyczne. 🙂

A jeśli kiedyś Cię to znudzi i jednak zatęsknisz kiedyś za zabawą z energiami, które nie służą Najwyższemu Dobru – wystarczy je ponownie wezwać. Zawsze masz wybór!

To jak, wskoczysz ze mną na Środkową Ścieżkę Miłości?

Zapraszam radośnie,
Marek Aleksander

Kiedy i gdzie?

Spotykamy się on-line (Zoom) – 13 kwietnia o godzinie 19:00. Oczyszczenie i aktywacja będą nagrywane i udostępnione po zakończeniu.
Spotkanie potrwa około 1,5h.

Jaki jest koszt?

Spotkanie on-line wraz z nagraniem kosztują 222zł.

Jak się przygotować?

Zapewnij sobie wygodne i spokojne miejsce na 1,5 wydarzenia. Warto uprzedzić domowników, żeby nie naruszali spokoju w trakcie podróży energetycznej. 🙂

Zadbaj, aby obok Ciebie nie znajdowała się woda w otwartym naczyniu (np. szklanka) oraz jedzenie – mogą przejmować energię. Wodę trzymaj w zamkniętym naczyniu (np. butelka) lub przykryj szklankę spodeczkiem.

Podczas spotkania nie obsługuj maszyn ani nie prowadź samochodu. Praca energetyczna często jest dużym wydarzeniem.

CHCĘ DOŁĄCZYĆ!

OPINIE UCZESTNIKÓW CHANNELINGÓW

Kim jestem?

Marek-Aleksander-przestrzeń-światła-channeling-polska-warszawa

MAREK ALEKSANDER

CHANNELER NAJWYŻSZYCH POTENCJAŁÓW i PRZEWODNIK MIŁOŚCI

Nauczyciel i przewodnik duchowy, prowadzący środkową ścieżką – ścieżką Miłości. 

Odkrywca duchowy podążający za Najwyższymi Potencjałami, aby wcielać je w Świecie Fizycznym.
Prowadzi Kręgi i warsztaty, podczas których staje się Kanałem dla Światła, pośrednicząc w poszukiwaniu Prawdy w Sercu oraz połączenia z Boskością.
Wciela Miłość i Radość i właśnie nimi uzdrawia. 

Pośrednik otwarcia Serc i bardzo radosna istota. 🙂

DO ZOBACZENIA W MIŁOŚCI!

Przewiń na górę