Channeling Przesilenia Zimowego 2021 – Nagranie

WITAJ PIĘKNA DUSZO!

Poniżej znajdziesz nagranie channelingu z okazji najpotężniejszego wydarzenia energetycznego w tym roku - Przesilenia Zimowego 2021.

NIECH BĘDZIE MIŁOŚĆ I ŚWIATŁO!

A już 27.12 startujemy z cyklem 4 spotkań w magiczne dni, kształtujące pierwszą połowę roku 2021!

Możesz dołączyć do nas dowolnego dnia i odsłuchać poprzednie dni z nagraniami.

  • 00Dni
  • 00Godzin
  • 00Minut
  • 00Sekund

Jak czujesz tę Podróż Energetyczną?

Jeśli chcesz opisać swoje wrażenia, wyrazić opinię lub podzielić się swoimi procesami i rozwojem, możesz skorzystać z poniższego formularza. 

Twoje dane nie zostaną wykorzystane do kontaktu marketingowego. Twoja opinia może zostać opublikowana na stronie razem z podanym imieniem. 🙂

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przetworzenia wysłanego zapytania oraz na kontakt zwrotny w zakresie wysłanego zapytania. Zapoznałam/łem się z Polityką Prywatności i wiem, że zgoda ta jest dobrowolna.

SOUL BODY FUSION

Doskonałym dopełnieniem wszystkich procesów będzie grupowe spotkanie z Soul Body Fusion, które pomoże Ci ugruntować wszystkie energie i zintegrować transformacje.

Spotykamy się na platformie Zoom – on-line. 🙂

DZIĘKUJĘ ZA TWOJĄ DROGĘ!

Z całego serca dziękuję Ci i cieszę się, że tworzysz społeczność osób świadomych energetycznie na Świecie. Dzięki Tobie, Nowa Rzeczywistość wzrasta w naszych sercach i pojawia się w naszych życiach. Pamiętaj, że jesteś ważną częścią tego Wszechświata i nie jesteś sam(-a)!
Z Miłością,
Marek Aleksander
Przewiń na górę