Archanioł Metatron – kim jest?

Archanioł-Metatron-przewodnik-duchowy

Jak pewnie już wiesz, czytając mojego bloga i wpisy na portalach społecznościowych, Archanioł Metatron jest jednym z moich Przewodników, z którymi kontaktuję się podczas Channelingu. Nie jest on dobrze znany w Polsce, więc postanowiłem opisać to, co opowiedział mi o sobie w trakcie kontaktów. Czas poznać kogoś więcej, niż Michała Archanioła, czy Rafała! 🙂

Archanioł zmian na Ziemi

Jedną z pierwszych informacji, którą otrzymałem od Metatrona, było stwierdzenie, że przychodzi do nas, żeby wspomagać nasz rozwój i otwierać nasze dusze i ciała na Światło. Razem z innymi Archaniołami intensywnie angażuje się teraz we wspieranie ludzi na drodze do Przebudzenia i otwarcia na nasz boski pierwiastek. 🙂 Aktywnie wspiera nas w osiąganiu wyższych poziomów duchowych i przychodzi do wszystkich, którzy o to proszą.

Pojawia się przez to w channelingu, wizjach i medytacjach u wielu osób, a ze względu na swoją siłę, może pracować ze wszystkimi jednocześnie.

Złoty Ogień i Boskie Światło

Archanioł Metatron bardzo często objawia się pod postacią złotego ognia, złotego światła, białego kanału światła. Nazywany jest Archaniołem Boskiego Światła, ponieważ odczucia, które wywołuje jego obecność dają wrażenie połączenia z Bogiem, Źródłem i są zwykle bardzo silne oraz związane właśnie z iluminacją.

Do mnie i do osób podczas Channelingu przychodzi zwykle jako złoty ogień i w tej postaci połączyłem się z Nim po raz pierwszy.

Architekt Wszechświata i Świętej Geometrii

Metatron jest Archaniołem, który brał udział w tworzeniu Wszechświata, jaki znamy teraz i tego jak będzie on wyglądał w przyszłości. Jego atrybutem, który nam udostępnia jest Święta Geometria. I choć symbol z obrazka poniżej widzimy często na wielu grafikach w internecie, mało kto wie, że to tak zwana Sfera Metatrona lub Sześcian Metatrona i symbolizuje strukturę Wszechświata.

Sfera-Metatrona-channeling-runiczny-guru-marek-aleksanderPodczas spotkań z Metatronem, jego Sfera zostaje często użyta jako narzędzie pozwalające stworzyć przestrzeń do zmian, transformacji, leczenia i aktywacji. Pozwala na czyszczanie ze wszystkiego, co nie sprzyja naszemu rozwojowi. Daje nam też możliwość na połączenie się z najlepszą dla nas drogą w życiu, ponieważ zawiera w sobie całą strukturę tego, co istnieje, w wielu czasach i wymiarach.

Bardzo znaną formą w Sześcianie Metatrona jest Merkaba. Święty Kształt wykorzystywany do leczenia i ochrony.

Każdy z nas może wykorzystywać symbol Sfery Metatrona i zawarte w nim geometrie, aby otworzyć się na swój Potencjał, poradzić z obciążeniami (w tym karmicznymi) i zdjąć blokady myślowe. Samo przywołanie jej podczas medytacji wyzwala w nas niezwykłe procesy.

Dostałem też wspaniały przekaz, że Metatron lubi pokazywać nam swoją obecność przez kształty, liczby i powtórzenia. Jeśli więc znienacka pojawi się przy Tobie symbol Sześcianu Metatrona, zobaczysz na zegarku 11:11 lub trzy powtarzające się liczby na rejestracji samochodu… wiedz, że Metatron puszcza Ci oko! 😉

BRAMA LWA - PORTAL PRZEBUDZENIA z METATRONEM

ZAPRASZAM CIĘ SERDECZNIE NA NIEZWYKŁE WYDARZENIE!!!

Boski Skryba – Archanioł uniwersalny 🙂

Często Metatron przedstawiany jest u boku Boga, gdzie notuje wszystko, co zostało kiedykolwiek dokonane i stworzone, na każdym możliwym planie, każdym czasie i  w każdej przestrzeni. 

I ma to w sobie bardzo wiele sensu, ponieważ odpowiada on za „nadzorowanie” Kronik Akaszy, czyli właśnie zbioru wszystkich wydarzeń. 🙂

Podczas sesji channelingowych, choć sam nie miałem jeszcze okazji zajmować się wprowadzaniem ludzi do Kronik Akaszy, Metatron przenosił tam moich klientów jako naturalny element poznawania siebie. Za każdym razem jestem aż zdziwiony, do jakich miejsc i przestrzeni mamy dostęp, kiedy otoczy nas swoim Światłem i skrzydłami ze Złotego Ognia.

Wszystko to sprawia, że często nazywam go Archaniołem uniwersalnego rozwoju, ponieważ nie znalazłem jeszcze rzeczy, której nie mógłby zrobić… Choć czasem przywołuje ze sobą innych Archaniołów, którzy odpowiadają innym dziedzinom. 🙂

Potężny Aktywator

Każde spotkanie z Archaniołem Metatronem można traktować jako Aktywację i Transformację. Jego energie są niezwykle silne, choć zwykle bardzo łagodne i delikatne w odczuciu. 

Jego bardzo silną Aktywacją jest otwarcie Centralnego Kanału Światła i połączenie każdej osoby ze Źródłem. Jest to na tyle potężny proces, że jeśli wyrażamy chęć i zgadzamy się, aktywacja przebiega nietypowo, bo od góry! Wielkie Światło potrafi wpłynąć do naszych wnętrz i zdjąć wszystkie blokady wstrzymujące połączenie. Bywa to niekiedy nieprzyjemne fizycznie, ale osoby otwarte w ten sposób, zostają wprowadzone na szybką ścieżkę rozwoju duchowego i czują niezwykłe połączenie z własną Boskością, ze swoim Źródłem i z Przewodnikami.

Przyjaciel Ludzkości

Na koniec czuję, że muszę to napisać – Archanioł Metatron chce silnie wspierać każdego z nas i pomagać nam w osiąganiu najlepszej dostępnej dla nas drogi rozwoju. Wszyscy możemy korzystać z jego pomocy, zwyczajnie prosząc, z głębi serca i przestrzeni miłości. Channeling, który oferuję jest wspaniałą formą kontaktu z Archaniołami, ale możemy też zwyczajnie, codziennie prosić o wsparcie. 🙂

PRZEKROCZ ze mną bramę lwa

Pod przewodnictwiem archanioła metatrona
Archanioł Metatron – kim jest?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę