Rodzaje channelingu i ich efekty.

Channeling to bardzo specyficzna forma pracy duchowej i energetycznej, która często mylona jest z wieloma innymi metodami. Nie mówi się o nim wiele w mediach i kulturze popularnej, więc postanowiłem napisać czym channeling jest, a co nim zupełnie nie jest. Może uda mi się czymś Cię zaskoczyć?

Channeling to wspaniała forma pracy i kontaktu z najwyższymi dostępnymi dla nas energiami. Pozwala doświadczyć przewodnictwa naszych opiekunów oraz osiągać wspaniałe efekty w życiu i w rozwoju duchowym. Istnieje w różnych formach, które z radością Ci przedstawię.

Każdy proces jest inny.

Rozmowę na temat rodzajów channelingu należy zacząć od stwierdzenia, że dla każdego przebieg połączenia będzie inny. W procesie kontaktu z Przewodnikami jesteśmy zabierani na najwyższe dostępne nam poziomy Światła, więc chociażby różnica w dostępnych dla każdego poziomach będzie wpływać na odbiór przekazów.

Moja ukochana channelerka, Janet Treloar, która bardzo wspierała mnie w rozwoju, pracuje z Zackiem – energiami słynnego Abrahama Hicksa. W jednej chwili wpuszcza go do swojego ciała, zaczyna drżeć i poruszać się jak starzec. Jej piękny brytyjski akcent zmienia się nie do poznania, przypominając angielski akcent u osób z Indii. Zawsze mam wrażenie, że widzę wtedy kogoś innego, choć nadal znajduje się tam ciało tej drobnej Brytyjki. 🙂

Moje połączenie z Przewodnikami nie jest w prawdzie aż tak spektakularnym widowiskiem, ale wynika to także z użycia innych technik, niż Janet. Podczas gdy ona wychodzi z ciała i pozostawia je do dyspozycji Zackowi, ja pozostaję w ciele.

Jeśli chcesz przeczytać o moim procesie, jak wygląda i jak go odczuwam, niedługo opiszę go w osobnym wpisie. 🙂

Rodzaje channelingu – te nowe i te stare 🙂

Ogólne informacje na temat channelingu pewnie już znasz. Pisałem o nim w osobnym poście.

Ciężko jest znaleźć w internecie dobre i nowoczesne informacje o tym rodzaju pracy z Przewodnikami, ponieważ większość bazuje na starych technikach. Ja miałem to szczęście, że trafiłem na odpowiednich ludzi i przekazy w odpowiednim czasie. 🙂 Tym bardziej chcę podzielić się wiedzą, którą mam i będę starał się ją aktualizować wraz z rozwojem wiedzy na temat channelingu.

Aktualnie mówi się o trzech głównych rodzajach połączeń:

  • channeling poza ciałem (metoda, od której się odchodzi)
  • channeling z zachowaniem świadomości w ciele (aktualnie najbardziej preferowana metoda, którą i ja stosuję)
  • jasnowidzenie z channelingiem

Poniżej opiszę każdą metodę bardziej szczegółowo.

Możesz doświadczyć spotkania z channelingiem!

zapraszam serdecznie na spotkanie!

Channeling poza ciałem.

Jak nazwa może wskazywać, metoda ta polega na wykorzystaniu głębokiego transu i wyjściu z własnego ciała. Channeler przenosi się wtedy w zupełnie inną przestrzeń, pozostawiając ciało do dyspozycji istoty, z którą się łączy.

Ten typ channelingu stosuje na przykład Janet, którą opisałem powyżej. Na czas kontaktu z Zackiem przenosi się do stworzonych przez siebie przestrzeni astralnych, gdzie odpoczywa i jak lubi opowiadać, relaksuje się w swoim ulubionym miejscu. Sama jednak przyznaje, że tej metody nauczyła się wiele lat temu, kiedy był to wiodący sposób połączenia.

Jak pewnie się domyślasz, channeling, w którym udostępniasz całkowicie swoje ciało wymaga ogromnej świadomości duchowej i umiejętności. Jak w każdym rodzaju channelingu, należy umieć rozpoznawać istoty i energie przychodzące w transie, ale tutaj jest to szczególnie istotne. Między innymi dlatego odchodzi się od tej metody. 

Poza tym, na aktualnym etapie rozwoju wiemy, że nasze ciało jest niezwykle ważnym elementem w naszej wędrówce przez życie, także duchowej. Dlaczego więc mamy je opuszczać? 🙂

Nie po to zachęcam wszystkich do praktykowania Soul Body Fusion, żeby zaraz potem wyfruwać z ciała w siną dal. 😉

Channeling z zachowaniem świadomości w ciele.

Channeling z zachowaniem świadomości w ciele polega na wzniesieniu własnych wibracji/energii na najwyższe dostępne dla siebie poziomy, żeby móc zsynchronizować się z energią Przewodnika. Wiem, że brzmi to dla wielu osób dziwnie, jeśli znajdę kiedyś lepszy opis, podzielę się nim. 😉 Dzięki tej synchronizacji, silna energia Przewodnika może dostać się bliżej ciała i możemy z nią pracować.

Jest to metoda, z której ja sam korzystam, bo nie wyobrażam sobie przekazania kontroli nad swoim ciałem komukolwiek innemu, nawet Archaniołom. 🙂

Jak więc wygląda to w praktyce?

Channeler przechodzi w stan relaksacji i łączy się z Przewodnikiem. 

Dzięki rozszerzonej świadomości i synchronizacji energii, może odbierać przekazy w formie obrazów, impulsów oraz dźwięków. Możliwe jest przekazywanie energii innym, leczenie, a także wyrażanie przekazu Przewodnika werbalnie lub przy użyciu pisma automatycznego.

Wiele źródeł podaje, że przekazy otrzymane podczas channelingu nie są możliwe do wyrażenia, należy je najpierw przetworzyć, bo są wizjami. Jest w tym wiele prawdy, ponieważ energie, które otrzymujemy mogą zawierać w sobie nieskończenie skomplikowane i niezwykłe informacje (wiem o tym doskonale z impulsów, które otrzymuję). Dotyczy to jednak zwykle channelingu w jasnowidzeniu, a o nim za chwilę.

Channeling w ciele pozwala wyćwiczyć przekazywanie werbalne lub pisemne otrzymanych informacji. Możliwe jest dosłownie przemawianie jako istota, z którą się kontaktujemy, jednocześnie zachowując pełną świadomość. To wspaniałe doświadczenie!

Jasnowidzenie z channelingiem

Wiele osób zaczyna właśnie w ten sposób. Pierwsze kontakty z Przewodnikami odbywają się najczęściej przy użyciu jasnowidzenia lub jasnosłyszenia. 🙂 Często nawet nie wiemy skąd przybył przekaz i czego dotyczy.

Ta metoda jest prosta do opisania. Przy użyciu różnych technik, każda osoba może dotrzeć do energii Przewodników i otrzymać przekaz. Są to zwykle wizje, symbole, kolory, dźwięki, postaci i inne. 

Niekiedy oczywiście pojawiają się także konkretne przekazy słowne, jednak na takim etapie można już zwykle mówić o formie channelingu w ciele. 🙂

Przekaz otrzymany w wizji musi następnie zostać zinterpretowany i przekształcony w konkretną formę. Od channelera zależy więc jaką będzie miał formę, jakich słów użyje do przekazania go i pozostaje do dowolnej interpretacji.

W trakcie sesji Kręgu Channelingu, który prowadzę oraz sesji indywidualnych,  uczestnicy bardzo często zostają skontaktowani ze swoimi Przewodnikami. Otrzymują niezwykłe energie i uwielbiam słuchać o ich doświadczeniach z tą formą jasnowidzenia. 🙂

Zawsze mamy wybór.

Jakiejkolwiek formy channelingu by nie zastosować, zawsze ostateczne decyzje leżą w gestii channelera. To on/ona ma wybór z jakimi istotami się połączy i na co pozwoli. Nawet stosując metodę poza ciałem mamy wpływ na to, co się dzieje. 🙂

A jeśli chcesz dowiedzieć się z kim można skomunikować się w trakcie channelingu, kliknij tutaj.

Sesja channelingu to często głębokie, przemieniające doświadczenie.

Z ogromną przyjemnością skontaktuję Cię z przewodnikami.
Rodzaje channelingu i ich efekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę