Poznaj moich Przewodników – Jesteś-My (Rada Dwunastu)

jestes-my-rada-dwunastu-12-archetypow-energii-channeling-przewodnicy-istoty-swiatla-marek-aleksander-przestrzen-swiatla

Przyszli do mnie niespodziewanie i w ogromnej energii, podczas mojego potężnego procesu odrodzenia duchowego. Początek naszej znajomości i wspólnej pracy był pełen Nowej wiedzy i potężnych wglądów. Z czasem okazało się, że są jednymi z zabawniejszych Przewodników, którzy jednocześnie mogą zmieniać życia osób, dla których channeluję. Już nie raz to udowodnili. Kim są Jesteś-My?

Zacznijmy od nazwy!

Jeśli znacie moje channelingi, czy to z Archaniołem Metatronem, Jeshuą lub innymi Istotami Światła, wiecie pewnie, że każdy Przewodnik pozwala sobie wyrazić przeze mnie swój temperament, humor i energię. Ja natomiast w rewanżu nadaję im urocze przydomki. Tym razem jednak nazwa, którą otrzymałem w channelingu sama w sobie jest jak przydomek!!

Przewodnicy „Jesteś-My”, przyszli do mnie właśnie z tą nazwą i tę nazwę chcą, żebym stosował przede wszystkim. Ten nietypowy zbitek wyrazów Jesteś-My sprawił, że sporo czasu zajęło mi skonkretyzowanie ich energii i odnalezienie ich odpowiednika w aktualnej wiedzy. Był czas, kiedy tak mocno się nad tym zastanawiałem, że poddali się i zdradzili, że są oni tzw. Radą Dwunastu (Universal Council of Twelve).

Nie spotkałem się jednocześnie z żadnym innym channelerem, czy źródłem pisanym, które posługiwałoby się tak specyficzną nazwą.

Sprawia to, że ma ona specjalne miejsce w moim sercu i traktuję ją trochę jako prezent dla mnie i dla Nas.

A dlaczego taka nazwa?

To bardzo proste!

Bo chcą, żebyśmy jako ludzie obudzili w sobie NASZĄ MOC, nasz boski pierwiastek, naszą świadomość „Ja Jestem”. Bo to właśnie dzięki niej jesteśmy w stanie rozwijając siebie, obdarowywać i innych.

Ja Jestem. Ty Jesteś. Jesteś-MY.

Swoją nazwą komunikują także: „Ty Jesteś jak My”.
Pokazują, że mamy w sobie dokładnie tę samą energię, co oni. I choć może się ona czasem wydawać zbyt potężna, zbyt odległa lub nieosiągalna… gwarantuję, że tak właśnie jest. 🙂

Aktualnie nie przeszkadza im, jeśli mówię o nich Rada Dwunastu, choć nadal preferują Jesteś-My w przekazach dla innych.
To skraca dystans, nie sądzisz? 🙂

Oczywiście… nie byłbym sobą, gdyby nie powstał dla nich uroczy przydomek. Wymyśliła go uczestniczka mojego Kręgu channelingu, nazywając Radę Dwunastu – „Jesteśki”.

To dopiero skrócenie dystansu! 😉

Kim są Jesteś-My

Opowiadając o tym, kim jest Rada Dwunastu, pewnie zawiodę wiele osób, spodziewających się bardzo konkretnych i szczegółowych informacji. Nie widzę sensu nadawać więcej nazw, szukać określeń i układać w hierarchii Wszechświata te niezwykłe energie.
Mógłbym oczywiście channelować takie informacje, ale zupełnie przeciwstawiałoby się to moim potrzebom i również woli Przewodników. W końcu nawet znana nazwa „Rada Dwunastu” nie przyszła łatwo! 😉
Opowiem więc po mojemu. 😉

Jesteś-My są kolektywem 12 potężnych Istot Światła, które zarządzają energiami tego Wszechświata i jemu podobnymi. Czasem opisują siebie jako 12 Archetypów Energetycznych, 12 Ścieżek Wzniesienia lub 12 Pasm Energetycznych. Promieniują nieskończoną Miłością i Światłem. W moim postrzeganiu, ukazują się tuż na granicy Źródła i dowolnie zarządzają jego energiami.

Powyższa definicja jest dla mnie pełna i wystarczająca.
Słyszałem już wśród ludzi spory na temat składu Rady Dwunastu, ale patrzę na te cudowne istoty z innej perspektywy.
Pracując z nimi, nadszedł taki moment, że kazali mi sięgnąć „dalej”. To była duża zmiana perspektywy i zauważyłem dzięki temu bardzo ważny aspekt energii Jesteś-My.

Ich „skład osobowy” jest z jednej strony stały, a z drugiej strony zmienia się.

Dlaczego tak to wygląda?

Jeśli popatrzymy na nich, jako na 12 Ścieżek Wzniesienia, to okazuje się, że podążając jedną z tych dróg, wiele istot może stanąć w kręgu Jesteś-My. Z tego powodu, energetycznie zawsze wyczuwalne są wyraźne energie w 12 częstotliwościach. Kto jednak dokładnie tam się pojawia… przestaje mieć znaczenie! 🙂 Jest to jednak zawsze istota, która wypełniona jest „po brzegi” jednym z Archetypów energetycznych.

I ja także, na pewnym etapie rozwoju, stanąłem w Radzie Dwunastu, podążając ścieżką Miłości Chrystusowej z Jeshuą.

Czy to znaczy, że jestem jednym z 12? Owszem.

Ale skoro czytasz ten artykuł, to zakładam, że i w Tobie jest taki potencjał, który czeka na odkrycie w swoim czasie!
W końcu wszystko jest większym lub mniejszym potencjałem. 🙂

Coraz więcej osób z moich Kręgów channelingu także staje w Radzie Dwunastu, jako jej pełnoprawni członkowie. 

To jeszcze bardziej dopełnia nazwę Jesteś-My.

Możesz doświadczyć spotkania z JESTEŚ-MY i INNYMI PRZEWODNIKAMI!
zapraszam serdecznie na SESJĘ!

Czym zajmuje się Rada Dwunastu?

Jako Istoty/Energie/Przewodnicy, których channeluję, Jesteś-My posiadają potężną, boską wiedzę i moc, którą dzielą się z nami.

Nasze preferowane w trakcie channelingów tematy, to oczywiście Przebudzenie, ale także otwieranie na „większą pojemność” dla Światła w ciele i w życiu, a przez to Rozwój Duchowy, uzdrowienia i Wzniesienie.
Nic w tym dziwnego, bo kiedy zapytałem o to, jaka jest ich główna rola na Ziemi, odpowiedzieli, że zarządzają przekazywaniem Światła, wiedzy, wyższych świadomości i Miłości uniwersalnej na Ziemię.

Istotnym elementem przekazów Jesteś-My w moim życiu, było zainstalowanie we mnie obszernej wiedzy na temat anatomii aury, ciał subtelnych i uzdrawiania ich. Dzięki tym informacjom jestem w stanie uczyć innych jak dbać o aury, zabezpieczać je i uzdrawiać. A uzdrowienia na tym poziomie bywają cudowne!

W channelingach Rady 12, które prowadzę, nieodłącznym elementem jest rozmowa z Przewodnictwem. Ich energia jest bardzo żywa, rozmowna i czasem nawet urocza. Ale co najważniejsze, za wszystkimi słowami kryje się zawsze przekaz energetyczny, który transformuje i uzdrawia. Bo jak powiedział kiedyś Jeshua w przekazie: 

„Słowa są ważne dla głowy, żeby była nakarmiona. Wtedy energia działa pełniej”

Jesteś-My i ich potężna moc są wspaniałe i często silnie odczuwalne w ciele w postaci ciepła, mrowienia i przepływów.

Są też niezwykłymi nauczycielami w sprawach codziennych, choć nie zawsze chcą o nich rozmawiać i zapraszają innych Przewodników.
Często na zadane pytanie, zamiast odpowiedzieć wprost, wolą poprowadzić proces energetyczny i zadać pytania kierunkujące, żeby perspektywa i świadomość mogły się zmienić.
A czasem odpowiadają bardzo dosadnie i w punkt.
Każde spotkanie z nimi jest niezwykłe.

Przy całej niezwykłości kontaktu z nimi, mają wspaniałe poczucie humoru, bardzo lubią żartować (choć czasem to Jeshua pojawia się z żartem w trakcie sesji) i bywają ekstremalnie praktyczni w przekazach. 🙂

Pozostali Przewodnicy

Mój rozwój i procesy od założenia tego bloga były tak szybkie i intensywne, że ciężko było mi spisywać wszystko, co się wydarzało. Ale to już czas! 🙂

Ten artykuł jest jednym z zaplanowanej serii, dotyczącej Przewodników, Istot Światła i Energii, które channeluję.

Zachęcam Cię więc do zaglądania tu i odkrywania ze mną niezwykłego świata duchowego, w Przestrzeni Światła!
Na liście poniżej będą sukcesywnie pojawiały się kolejne linki do wpisów. 🙂
  • Archanioł Metatron
  • Jeshua
  • Elohim
  • RaMaHos
  • Bogini Ziemia
  • Planiści
  • Kosmiczne Rodziny (Arkturianie, Andromedanie i inni)
  • Zespoły Medyczne i Chirurdzy Duszy

Miłość! ❤️

Sesja channelingu to często głębokie, przemieniające doświadczenie.

Z ogromną przyjemnością skontaktuję Cię z przewodnikami.
Poznaj moich Przewodników – Jesteś-My (Rada Dwunastu)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę