Poznaj moich Przewodników – Jesteś-My (Rada Dwunastu)

jestes-my-rada-dwunastu-12-archetypow-energii-channeling-przewodnicy-istoty-swiatla-marek-aleksander-przestrzen-swiatla

Przyszli do mnie niespodziewanie i w ogromnej energii, podczas mojego potężnego procesu odrodzenia duchowego. Początek naszej znajomości i wspólnej pracy był pełen Nowej wiedzy i potężnych wglądów. Z czasem okazało się, że są jednymi z zabawniejszych Przewodników, którzy jednocześnie mogą zmieniać życia osób, dla których channeluję. Już nie raz to udowodnili. Kim są Jesteś-My?

Zacznijmy od nazwy!

Jeśli znacie moje channelingi, czy to z Archaniołem Metatronem, Jeshuą lub innymi Istotami Światła, wiecie pewnie, że każdy Przewodnik pozwala sobie wyrazić przeze mnie swój temperament, humor i energię. Ja natomiast w rewanżu nadaję im urocze przydomki. Tym razem jednak nazwa, którą otrzymałem w channelingu sama w sobie jest jak przydomek!!

Przewodnicy “Jesteś-My”, przyszli do mnie właśnie z tą nazwą i tę nazwę chcą, żebym stosował przede wszystkim. Ten nietypowy zbitek wyrazów Jesteś-My sprawił, że sporo czasu zajęło mi skonkretyzowanie ich energii i odnalezienie ich odpowiednika w aktualnej wiedzy. Był czas, kiedy tak mocno się nad tym zastanawiałem, że poddali się i zdradzili, że są oni tzw. Radą Dwunastu (Universal Council of Twelve).

Nie spotkałem się jednocześnie z żadnym innym channelerem, czy źródłem pisanym, które posługiwałoby się tak specyficzną nazwą.

Sprawia to, że ma ona specjalne miejsce w moim sercu i traktuję ją trochę jako prezent dla mnie i dla Nas.

A dlaczego taka nazwa?

To bardzo proste!

Bo chcą, żebyśmy jako ludzie obudzili w sobie NASZĄ MOC, nasz boski pierwiastek, naszą świadomość “Ja Jestem”. Bo to właśnie dzięki niej jesteśmy w stanie rozwijając siebie, obdarowywać i innych.

Ja Jestem. Ty Jesteś. Jesteś-MY.

Swoją nazwą komunikują także: “Ty Jesteś jak My”.
Pokazują, że mamy w sobie dokładnie tę samą energię, co oni. I choć może się ona czasem wydawać zbyt potężna, zbyt odległa lub nieosiągalna… gwarantuję, że tak właśnie jest. 🙂

Aktualnie nie przeszkadza im, jeśli mówię o nich Rada Dwunastu, choć nadal preferują Jesteś-My w przekazach dla innych.
To skraca dystans, nie sądzisz? 🙂

Oczywiście… nie byłbym sobą, gdyby nie powstał dla nich uroczy przydomek. Wymyśliła go uczestniczka mojego Kręgu channelingu, nazywając Radę Dwunastu – “Jesteśki”.

To dopiero skrócenie dystansu! 😉