Jak przygotować się do spotkania z Runami? 5 prostych zasad.

5-zasad-pracy-z-runami-wróżenie-ezoteryka-wróż-runista

Wróżenie z run i odczytywanie wskazówek jest przyjemnym i rozwijającym doświadczeniem. Dzięki kamieniom runicznym, które nazywam tradycyjnie Wyrocznią Runiczną, możesz dowiedzieć się wiele o sytuacji, w której się znajdujesz. Otrzymasz wsparcie i informacje na temat najlepszych rozwiązań. Możesz poprosić o wróżby miłosne, wróżby finansowe, przepowiednie rodzinne i wszystkie inne, które przyjdą Ci do głowy. Nie ma ograniczeń dotyczących tematów, ale warto znać kilka zasad. Poznaj 5 najważniejszych.

1. Przygotuj tematy, które chcesz poruszyć podczas sesji z runami

Przed naszym spotkaniem znajdź chwilę dla siebie i wypisz na kartce wszystkie tematy, które są dla Ciebie teraz ważne i o które chcesz zapytać. Z listy wybierz maksymalnie 3 pozycje, które są dla Ciebie najważniejsze.

Podczas sesji z Runami warto przygotować listę ważnych dla Ciebie tematów. Zakładam, że skoro czytasz ten artykuł, masz już coś na myśli. 🙂
Nie ważne, czy będziemy wróżyć w kwestii przyszłości, sprawdzać aktualną sytuację i jej powody, czy pracować z blokadami.

Runy zapytać możesz o wszystko:
– wróżbę na miłość lub pytanie o istniejącą relację
– wróżbę na finanse w przyszłości lub obecną sytuację
– wróżbę na pracę zawodową, perspektywy i potrzeby
– pytanie o rodzinę, przyjaciół
– pytanie o przyszłość lub aktualną sytuację
– pytanie o Twoją rolę na Świecie i cel w życiu
– pytanie o rolę innych osób w Twoim życiu
– pytanie o blokady w Twoim życiu
– pytanie o wszystko inne, co nie krzywdzi drugiej osoby, a leży Ci na sercu (o tym za chwilę)

W trakcie spotkania możesz poprosić o sprawdzenie ogólne tematu lub zadać szczegółowe pytania. Zawsze otrzymasz najwłaściwszą dla siebie odpowiedź.

2. Przygotuj pytania, które zadasz w trakcie spotkania

Jeśli czujesz, że wiesz o co chcesz zapytać, wypisz na kartce wszystkie swoje pytania związane z wybranymi tematami. Jeśli nie wiesz jeszcze o co pytać runy, ułóż tematy w kolejności od najważniejszego, a konkretne pytania stworzymy razem podczas spotkania.

Pytania do run mają duże znaczenie podczas wróżenia, pracy z energią, pracy z blokadami lub sprawdzania aktualnej sytuacji i jej przyczyn. Od sposobu zadania pytania zależy przejrzystość odpowiedzi. Warto posłużyć się kilkoma prostymi zasadami.

  • Zadaj tylko jedno pytanie na raz. Zamiast zapytać “Jak wygląda moja sytuacja finansowa za miesiąc i co mogę zrobić, żeby była lepsza?”, rozbij pytanie na dwa osobne.
  • Unikaj pytań zamkniętych, czyli takich, na które odpowiedź brzmi “Tak” lub “Nie”. Runy to system pracy z energią, więc dadzą Ci wskazówki, ale to Ty musisz zdecydować – “Tak” lub “Nie”. 🙂 Możesz zapytać o przebieg sytuacji, swój pomysł lub o kilka opcji.
    • Na przykład, zamiast zapytać “Czy zakup samochodu to dobry pomysł?”, zapytaj “Czy kupić auto teraz, czy lepiej poczekać?” / “Jak wygląda teraz perspektywa zakupu samochodu?”. W odpowiedzi możesz usłyszeć na przykład, że teraz należy się wstrzymać, ale niedługo pojawi się lepsza sytuacja finansowa i wtedy będzie dobry czas. To o wiele lepsza odpowiedź niż “Tak” lub “Nie”, prawda? 🙂
  • Zadawaj tylko ważne dla siebie pytania. Jeśli pytasz o coś, co nie ma dla Ciebie znaczenia, otrzymasz odpowiedź, ale może nie być tak pełna, jak w przypadku kwestii, na których faktycznie Ci zależy. Pytania do run, to również pytania do Twojej duszy i Podświadomości.

Jeśli nie wiesz jakie pytania zadać, pomogę Ci i razem pracując nad tematem spotkania zajrzymy w jego głębię. Zobaczysz, że Twoja i moja intuicja będą nas prowadzić. 🙂

 

Masz już tematy i pytania?