Jak przygotować się do spotkania z Runami? 5 prostych zasad.

5-zasad-pracy-z-runami-wróżenie-ezoteryka-wróż-runista

Wróżenie z run i odczytywanie wskazówek jest przyjemnym i rozwijającym doświadczeniem. Dzięki kamieniom runicznym, które nazywam tradycyjnie Wyrocznią Runiczną, możesz dowiedzieć się wiele o sytuacji, w której się znajdujesz. Otrzymasz wsparcie i informacje na temat najlepszych rozwiązań. Możesz poprosić o wróżby miłosne, wróżby finansowe, przepowiednie rodzinne i wszystkie inne, które przyjdą Ci do głowy. Nie ma ograniczeń dotyczących tematów, ale warto znać kilka zasad. Poznaj 5 najważniejszych.

1. Przygotuj tematy, które chcesz poruszyć podczas sesji z runami

Przed naszym spotkaniem znajdź chwilę dla siebie i wypisz na kartce wszystkie tematy, które są dla Ciebie teraz ważne i o które chcesz zapytać. Z listy wybierz maksymalnie 3 pozycje, które są dla Ciebie najważniejsze.

Podczas sesji z Runami warto przygotować listę ważnych dla Ciebie tematów. Zakładam, że skoro czytasz ten artykuł, masz już coś na myśli. 🙂
Nie ważne, czy będziemy wróżyć w kwestii przyszłości, sprawdzać aktualną sytuację i jej powody, czy pracować z blokadami.

Runy zapytać możesz o wszystko:
– wróżbę na miłość lub pytanie o istniejącą relację
– wróżbę na finanse w przyszłości lub obecną sytuację
– wróżbę na pracę zawodową, perspektywy i potrzeby
– pytanie o rodzinę, przyjaciół
– pytanie o przyszłość lub aktualną sytuację
– pytanie o Twoją rolę na Świecie i cel w życiu
– pytanie o rolę innych osób w Twoim życiu
– pytanie o blokady w Twoim życiu
– pytanie o wszystko inne, co nie krzywdzi drugiej osoby, a leży Ci na sercu (o tym za chwilę)

W trakcie spotkania możesz poprosić o sprawdzenie ogólne tematu lub zadać szczegółowe pytania. Zawsze otrzymasz najwłaściwszą dla siebie odpowiedź.

2. Przygotuj pytania, które zadasz w trakcie spotkania

Jeśli czujesz, że wiesz o co chcesz zapytać, wypisz na kartce wszystkie swoje pytania związane z wybranymi tematami. Jeśli nie wiesz jeszcze o co pytać runy, ułóż tematy w kolejności od najważniejszego, a konkretne pytania stworzymy razem podczas spotkania.

Pytania do run mają duże znaczenie podczas wróżenia, pracy z energią, pracy z blokadami lub sprawdzania aktualnej sytuacji i jej przyczyn. Od sposobu zadania pytania zależy przejrzystość odpowiedzi. Warto posłużyć się kilkoma prostymi zasadami.

  • Zadaj tylko jedno pytanie na raz. Zamiast zapytać „Jak wygląda moja sytuacja finansowa za miesiąc i co mogę zrobić, żeby była lepsza?”, rozbij pytanie na dwa osobne.
  • Unikaj pytań zamkniętych, czyli takich, na które odpowiedź brzmi „Tak” lub „Nie”. Runy to system pracy z energią, więc dadzą Ci wskazówki, ale to Ty musisz zdecydować – „Tak” lub „Nie”. 🙂 Możesz zapytać o przebieg sytuacji, swój pomysł lub o kilka opcji.
    • Na przykład, zamiast zapytać „Czy zakup samochodu to dobry pomysł?”, zapytaj „Czy kupić auto teraz, czy lepiej poczekać?” / „Jak wygląda teraz perspektywa zakupu samochodu?”. W odpowiedzi możesz usłyszeć na przykład, że teraz należy się wstrzymać, ale niedługo pojawi się lepsza sytuacja finansowa i wtedy będzie dobry czas. To o wiele lepsza odpowiedź niż „Tak” lub „Nie”, prawda? 🙂
  • Zadawaj tylko ważne dla siebie pytania. Jeśli pytasz o coś, co nie ma dla Ciebie znaczenia, otrzymasz odpowiedź, ale może nie być tak pełna, jak w przypadku kwestii, na których faktycznie Ci zależy. Pytania do run, to również pytania do Twojej duszy i Podświadomości.

Jeśli nie wiesz jakie pytania zadać, pomogę Ci i razem pracując nad tematem spotkania zajrzymy w jego głębię. Zobaczysz, że Twoja i moja intuicja będą nas prowadzić. 🙂

 

Masz już tematy i pytania?

Możemy się więc umówić!

3. Przyjmij Złotą Regułę Etyczną

Jestem pewny, że znasz tę regułę:
„Traktuj innych tak, jak ty byś chciał być traktowany”
lub według polskiego przysłowia
„Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe”.

Jest to mój podstawowy warunek pracy z runami i energią.

Wszystko, co robimy w życiu może być błogosławieństwem lub przekleństwem. I dla nas i dla innych w naszym życiu.

Ważne jest dla mnie, żeby podczas wróżenia i pracy kierować się miłością, światłem i Złotą Regułą. W końcu jestem tu po to, żeby wspierać Twój rozwój! 🙂

Energie, które będziemy tworzyć podczas spotkania są wspierające i dobre. Wynikają z serca, mogą więc tylko wspierać i rozwijać.
Jeśli kierujesz się Złotą Regułą, możesz wykorzystać runy do wsparcia energetycznego dla siebie i innych, do przynoszenia szczęścia i radości.

W trakcie sesji możemy stworzyć amulet lub talizman runiczny dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby. Opowiem Ci dokładnie jak to zrobić, żeby przynosił dobro i łagodnie wspierał.
Mogę też nauczyć Cię, jak wzywać wspaniałą energię, którą symbolizują znaki runiczne, żeby pomagała Ci w codziennych wyzwaniach.
Zdradzę Ci sekret – energia run jest już teraz przy Tobie. To Twoja wspaniała siła, a magiczne znaki pomagają do niej dotrzeć.

Wspaniale, prawda?! 🙂

4. Przygotuj potrzebne rzeczy i przestrzeń

Spotkanie z runami może być wspaniałym i silnym przeżyciem. Upewnij się, że masz do tego odpowiednią przestrzeń – spokojne miejsce, czas i potrzebne rzeczy.

Twoja przestrzeń nie musi być specjalna, ani wyjątkowa. Może to być biurko, przy którym pracujesz, łóżko, kawałek podłogi, miejsca zwyczajne i znane. To Twoja intencja nada im wyjątkowość.
Zadbaj, żeby nikt nie przeszkadzał Ci w trakcie sesji. Wyłącz telefon i niepotrzebne rozpraszacze – telewizor, radio, zakładkę z otwartym facebookiem (nawet z moim fanpage!! 😉 ). Jeśli mieszkasz z innymi, zamknij drzwi i poproś, żeby nikt nie wchodził do pokoju w trakcie. Załóż słuchawki jeśli potrzebujesz zmniejszyć odgłosy z zewnątrz.
Możesz otoczyć się przedmiotami, które pomagają Ci się zrelaksować – zapalić świeczkę, kadzidełko, przyciemnić światło lub nawet włączyć cichą, relaksującą muzykę. Poczuj się dobrze i postanów, że teraz otwierasz przestrzeń dla siebie, dla swojego rozwoju i naszego spotkania.
Od razu poczujesz, że energia dookoła staje się lżejsza i łatwiej jest skupić się na ważnych dla Ciebie sprawach.

Przygotuj też potrzebne rzeczy:

  • papier i coś do pisania – w trakcie spotkania notuj najważniejsze dla siebie informacje. Kiedy przekaz jest silny i intuicyjny, często po chwili nie pamiętam już co mówiłem i mogę nie być w stanie powtórzyć informacji 🙂 Zawsze możesz też wrócić do notatek po czasie!
  • wodę do picia – podczas pracy z energią, z runami, często pojawia się duże pragnienie. Kiedy przygotujesz coś do picia wcześniej, unikniesz rozpraszania się w trakcie rozmowy. Oczywiście zamiast wody może być woda z cytryną, zioła, czy herbata.
  • chusteczki higieniczne – czasem rozmowa z runami to poruszające i wzruszające doświadczenie. Jeśli silnie odczuwasz emocje związane z tematami rozmowy, nie zaszkodzi przygotować się na odrobinę łez wzruszenia.

5. Pamiętaj, że runy są tylko narzędziem. To Ty jesteś źródłem przekazu.

Często zapominamy, że to właśnie my kierujemy swoim życiem i mamy wpływ na wszystko z nim związane. To samo dotyczy też wróżenia i pracy z energią. Kamienie runiczne są odbiciem tego, co chce przekazać Ci Twoja dusza, Podświadomość, Twój Anioł Stróż lub Przewodnicy. Możesz im zaufać, bo są lustrem Twojego serca.

Czy czujesz siłę powyższego stwierdzenia? To Ty i Twoja energia, Dusza, Przewodnicy mówicie do mnie przez Runy. Wspaniałe, prawda?!

W trakcie wielu sesji spotykam się ze stwierdzeniem, że runy powiedziały dokładnie to, co czuła osoba pytająca. To oznaka doskonałego kontaktu ze swoją intuicją, bo wszystkie odpowiedzi, których potrzebujesz, są w Twoim sercu. Runy, wizualizacje, medytacje jedynie ułatwiają kontakt i usłyszenie siebie.

Kontakt z własnym wnętrzem nie zawsze jest łatwy. W pędzie codziennego życia, natłoku informacji i emocji łatwo tracimy połączenie z własnym sercem. Pozwól kamieniom runicznym wyrazić to, co znajduje się w głębi Ciebie, a zobaczysz jak zmienia się Twoje życie. Potraktuj je nie jak coś mistycznego, a jak dobrego przyjaciela, który widzi i rozumie Cię lepiej, niż ktokolwiek inny na świecie.

A jeśli chcesz odzyskać lub wzmocnić połączenie ze swoją Duszą, Podświadomością, Potencjałem, zapraszam Cię do wypróbowania metody Soul Body Fusion®. Możemy włączyć ją do spotkania lub umówić się na osobną sesję.

Teraz wiesz już wszystko

Umówmy się na spotkanie!
Jak przygotować się do spotkania z Runami? 5 prostych zasad.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę