Kotwice energetyczne – wskazówka Metatrona

kotwice-energetyczne-metatron-blog-marek-aleksander-eskazówka-archanioł-energia-channeling-min

Czy wiesz, że podczas pracy duchowej, medytacji, seansu z runami, pracy z energią, Soul Body Fusion zwykle znajdujesz się w zupełnie innym stanie świadomości, niż zwykle? To wspaniałe doświadczenie, prawda? Ale czy wiesz jak zatrzymać przy sobie na dłużej energie, które wtedy otrzymujesz? Z pomocą przychodzi przekaz od Archanioła Metatrona.

Wskazówki od wyższych energii

Jak pewnie wiesz, a jeśli nie, to właśnie o tym przeczytasz – zajmuję się wieloma rodzajami pracy z energią, ale na czele wszystkich z nich znajduje się praca intuicyjna i channeling. 🙂 Przewodnikiem, który kontaktuje się ze mną i pracuje ze mną energetycznie jest Archanioł Metatron.

Praktycznie codziennie otrzymuję od niego ogromną ilość wskazówek i przekazów. Postanowiłem umieszczać niektóre z nich w formie wpisów na blogu, ponieważ mogą przydać się każdemu w trakcie rozwoju duchowego. 

Mam nadzieję, że taka forma będzie Ci się podobała. 🙂

Myśli ulotne

Czy zdarzyło Ci się przeżyć wspaniałą medytację, a potem nic z niej nie pamiętać? 🙂 Czy niekiedy czujesz, że w trakcie pracy z energią wydarzyło się coś niezwykłego i ważnego, ale zupełnie nie potrafisz przypomnieć sobie co to było? 🙂

To zupełnie normalne. Wielokrotnie kiedy sięgamy do wyższych energii, przenosimy naszą świadomość na inne płaszczyzny i odrywamy się od naszych racjonalnych umysłów. Zaczynamy „widzieć” i odczuwać z poziomu serca.

Jeśli nie jesteśmy przyzwyczajeni do takiej pracy i takiego odczuwania, wizje, emocje i energie będą zwyczajnie zacierać się kiedy powrócimy do zwyczajnej świadomości. Można temu jednak przeciwdziałać! 

Światło pomaga rozumieć

Metatron w trakcie każdej sesji channelingu, zabiera każdą osobę do najwyższych dostępnych jej poziomów światła i energii. Często uprzedza przy tym:

Kiedy znajdujesz się w Świetle, wskazówki i odpowiedzi, które otrzymujesz wydają się być naturalne i oczywiste. Osiągasz wysoki poziom zrozumienia. Pamiętaj wtedy, że kiedy powrócisz do niższych energii życia codziennego, możesz zapomnieć lub stracić klarowność przekazu.

Jak więc zatrzymać otrzymywane przekazy, aby towarzyszyły nam w codzienności i na długo?

Czujesz, że praca z metatronem jest dla Ciebie?

Zapraszam serdecznie na sesję channelingu!

Kotwice energetyczne

Metatron zawsze prosi o wykonanie konkretnego ćwiczenia, żeby utrwalić energie, w których się znajdujemy.

Kiedy osiągasz stan równowagi, połączenia z przekazem lub przeżywasz silne doznanie poza zwyczajnym stanem świadomości, poproś o symbol, wizję lub energię, które będą przypominać Ci o tym, co czujesz i co się wydarzyło. Możesz też zapamiętać dokładne emocje, które towarzyszą Ci w danej chwili.

Poczuj, jak pojawiają się w Twoim sercu i przez nie łączą z umysłem. Stwórz „kotwicę” energetyczną, którą będziesz w stanie przywołać, zobaczyć, poczuć, a która przypomni Ci o doświadczeniach.

Ten prosty zabieg pozwoli wrócić Ci w każdej chwili do energii, które były w Tobie i dookoła Ciebie. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że doskonale sprawdza się kiedy potrzebuję szybko powrócić do równowagi lub uziemić się. 🙂

Tak stworzone elementy odniesienia/kotwice mogą istnieć bardzo długo, a jeśli przywołujesz je w pamięci, pracujesz z nimi w trakcie medytacji, utrwalają się. Czy to nie jest wspaniałe, że możemy tak prosto stworzyć drogę na skróty do konkretnych energii i emocji? 🙂

Integruj zapisując

Ostatnia wskazówka jest już ode mnie, choć pewnie wszyscy Przewodnicy się z nią zgodzą – zapisanie doświadczeń bezpośrednio po ich przeżyciu jest doskonałą formą integracji.

Przede wszystkim pozwoli Ci to powrócić do notatek w przyszłości, co często przynosi zaskakujące odkrycia, choćby dotyczące ich trafności. Samo w sobie będzie także „kotwicą energetyczną”.

Poza tym w przelewaniu energii na papier kryje się magia sama w sobie i zawsze mam wrażenie, że dzięki temu zapraszamy je jeszcze silniej do naszego życia.

A czy Ty masz swoje sposoby na integrację i zapamiętanie stanów wyższej świadomości? 🙂

Zapraszam Cię serdecznie na sesję channelingu.

To wspaniałe i rozwijające doświadczenie.
Kotwice energetyczne – wskazówka Metatrona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę